did you like our webpage?

Ynt: did you like our webpage?

Muçço orertu..?

Mati zade mom3ondu...

***Bu ne enteresan bir başlık...Biraz da Lazca olsun istedim...

I

isozworld

Guest

First of all I recently see this title today. :))
And I read all the comments under this title which my brodthers wrote. it was really funny :)))
Well I am going to tell you about the site what I am thinking and why I am hanging out here.
As I remeber that I registered myself two months ago. Actulaly my registation aim is for making a comment that was very impressive.
And I see that many brothers and sisters servers people without any expectation.
I am really happy for joinig fussilet.com. And this site has really really usefull information about Islam and many kind of academic knowledges. And also many receint topics and comments which is droped by well informed and openhearted people such (Fussilet,Mim,Simurg,Damram,Resulehasret,umitergen,kartal, garipkul,samimi,naslım,oski,melekkuz sukut,busra_72,selma,mevhime.etc) more than a thousand maşallah.
Thank you very much for wonderfull coments, topics and any other articles
Thank you for all.
Allah willing all of you

R

Resulehasret

Guest

What isoz older brother ;)

İsoz abicim türkçesi nedir yukardaki yazınızın çok merak ettim gerçekten :)

S

samimi

Guest

isoz' Alıntı:
First of all I recently see this title today. :))
And I read all the comments under this title which my brodthers wrote. it was really funny :)))
Well I am going to tell you about the site what I am thinking and why I am hanging out here.
As I remeber that I registered myself two months ago. Actulaly my registation aim is for making a comment that was very impressive.
And I see that many brothers and sisters servers people without any expectation.
I am really happy for joinig fussilet.com. And this site has really really usefull information about islam and many kind of academic knowledges. And also many receint topics and comments which is droped by well informed and openhearted people such (Fussilet,Mim,Simurg,Damram,Resulehasret,umitergen,kartal, garipkul,samimi,naslım,oski,melekkuz sukut,busra_72,selma,mevhime.etc) more than a thousand maşallah.
Thank you very much for wonderfull coments, topics and any other articles
Thank you for all.
Allah willing all of you
you too... :)

I

isozworld

Guest

Resulehasret kardeşim'e özel mesaj ile gönderidğim yukarıdaki ingilizce metnin tükçesini koymayı uygun buldum;

İlk olarak bu başlığı bugün yeni gördüm.:))
Ve kardeşlerim tarafından bu başlık altına yazılan tüm yorumları okudum. Gerçekten hoş komik:)))
Şimdi bu site hakkında ne düşünüyorum ve neden bu sitede dolaşıyorum size bu konudan bahsedeceğim.
Hatırladığım kadarıyla siteye 2 ay önce üye oldum. Aslında üye olmamın amacı çok hoşuma giden bir yazının altına yorum yapmaktı.
Burada hiç karşılık beklemeksizin hizmet eden kardeşlerimi gördüm. Gerçekten fussilet.com a üye olmaktan son derece mutluyum.
Bu site gerçekten İslam ve bazı akdamek bilgiler açısından son derce zengin bir site. Aynı zamanda güncel konular ve bu konulara yapılan yorumlar bilgili ve açık kalpli insanlarımız tarafından yapılmaktadır örnek verecek olursak (Fussilet,Mim,Simurg,Damram,Resulehasret,umitergen,kartal, garipkul,samimi,naslım,oski,melekkuz sukut,busra_72,selma,mevhime.vs) bunlar gibi binlercesi maşallah.
Sizlere muhteşem konular ve yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
Hepinize teşekkürler..
Allah hepinizden razı olsun…

S

s ü r g ü n

Guest

cemiyl (arapcada güseL) :D :D :D

B

Bevadih

Guest

süpersınız acaip güldüm yahu :D varolun inş hep...muhabbetle..

B

Bevadih

Guest

answer the question fussillet :)

Now..! :)

Þ

þeyda

Guest

papağayeniglece olsun bide.. :D

parsizparnepardiparyorparsuparnuz paryaparhu? :D

S

serdengecti

Guest

our webpageus süperus,mükemmelus,muhteşemus,muhteremus,aynus benimus yabancus dilus.

B

Bevadih

Guest

Our ideas are not important? ::)

B

Bevadih

Guest

Heyytt..!how to speak, but... 8)

B

Bevadih

Guest

Mersi ..:) All right, thank you..

T

trav

Guest

no this is the worst webpage i think ive ever been to actually... i clicked on pay now for a theme... and never got what i payed for. i will complain to smf paypal and report you if this isn't resolved i swear to lord all mighty.