Dünyadaki en büyük sivilce:))

• Konbuyu başlatan Þehadete Vurgunum
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

Y

yeþeren

Guest
Ynt: Dünyadaki en büyük sivilce:))

Çok anlamlı...Sivilcenin ampule benzetilmeside manidar doğrusu...

H

HAdeKa

Guest

ampile benzediği yok siz öyle görüyorsunuz...

ama çok güzel bir karikatur

S

serdengecti

Guest

bunu yazarken gayeniz nedir.bu tür laf sokmalarla kaç kişinin hakkına girdiğinizden haberiniz var mı?bu yaptığınızın islamla bağlantısı var mı?bu yaptığınız müslümana yakışan birşey mi?

aslında birşey daha söylemem gerek ama şimdilik susmam daha hayırlı.

yeşeren' Alıntı:
Çok anlamlı...Sivilcenin ampule benzetilmeside manidar doğrusu...
Manidar olan nedir ablacım? Böylesi cahilane iftirai laf koymalarla ancak ortamı gerersiniz, bundan da siz zararlı çıkarsınız! Bunu yetki babında bir tehtid olarak algılamayın kesinlikle. Söylemimde'ki kastım, kişiliğinize duyulan saygıyı zedelersiniz. Siyasi görüşünüz her ne olursa olsun, böylesi benzetmeler adice'dir.. haince'dir. Lütfen gerginlik oluşturacak böylesi siyasi konular da daha dikkatli olalım inşaALLAH..

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

hehe hiç güleceğim yok tu ya :):)

israile lanet edin işte pis siyonistlerr alcaklar hainler .................

en anlamsız konularda bu kadar yorum yapılıyor ama cok değer verdiğimiz konularda bir teşekkür bile etmiyorsunuz
ve böyle tartışma cıkarıyorsunuz ::)

S

serdengecti

Guest

filistini şahsi kini sebebiyle laf sokmak için kullanan biri olmasaydı bu tartışma çıkmazdı.bize laf edeceğine o laf sokana laf et

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

siz derken ???

bu sitede gruplaşma mı var yok sa

ampul deyince ak parti akla geliyor ben olayı cözemedim daha ???

H

HAdeKa

Guest

diyecem diyecem yutuyorum hep ki tartışma devam etmesin..

sadece saygı!!!!!!!

S

serdengecti

Guest

filistini şahsi kini sebebiyle laf sokmak için kullanan biri olmasaydı bu tartışma çıkmazdı.bize laf edeceğine o laf sokana laf et
burda siz kelimesi yok.

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

Biz var işte benim tarafımdan söylenin ce siz oluyor :)

nese konuyu nereye taşınız anlamadım

allahım yardımcımız olsun

Y

yeþeren

Guest

Sizler yanlış algıladıysanız o sizin sorununuz ortamı gerdiğim falan yok ampula benziyormu benzemiyormu ? evt yada hayır lütfen...Ben burda birilerine laf sokma yada gerginlik yaratama çabasında degilim zira uzun zamandır burdayım ve kimseyle en ufak bir polemiğim olmadı...

Burası özgür düşünce platformu ve bende hür irademi kullanarak bu karikatürden cıkardığım manayı elbetteki söyleycegimm...Serdengecti bu fevriliğinizi yaşınıza veriyorum...

Y

yeþeren

Guest

Benim ampula benzetmem kimseyi ilgilendirmez.Ortada herhangi bir ideolojiye ya da kişiye saldırı-hakaret olmadığı sürece herkes istediği benzetmeyi istediği eleştiriyi yapabilir.Bu eleştirileri kabullenememenizin asıl sebebi şudur ; Türkiye' de ampulu temsil eden siyasi hareket İslama ihanet etmiştir,Millete ihanet etmiştir,bugün gazze'de,Irak'ta akan kan da bu ampulculerin de parmağı vardır.Onlar değilmi ''BOP'UN EŞBAŞKANIYIZ'' diyen.Bu zihniyette hareket eden siyasi tüccarlara ben prim tanımam,benim siyaset anlayışımda böyle bir bakış açısı yok.

Beni cahil diye yaftalayan arkadaş.İlk önce bir insan da bulunması gereken konuşma adabını öğren.Karşında ki insalarla fikri,ideolojisi ne olursa olsun saygı-sevgi çerçevesi içersinde diyalog kurmayı öğrenmelisin...

Aynı siteyi paylaşıyoruz diye,aynı ideolojiyi paylaşmak zorunda değiliz..

Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz.

Şimdiki iradeyi ben de pek sevmem ama aklıma o gelmedi... Siz de bilirsiniz ki karikatürlerdeki çizgiler normalden farklıdır... Mesela adamın burnunu çizerken o tip bir şekil kullanımı yaygındır... Oradaki İsrail çıbanını, irinini nasıl çizebilirdik başka..?

İsraille olan yanlışlıkları bu karikatürle açıklayamayız... Bu aşırı derecede ağır olur... İşin içine dini boyut da girer... Çünkü hamd olsun Müslümanız...

Y

yeþeren

Guest

Haklısınız Liprade

Herkesin olaylara yada nesneler bakış açısı farklı olabilir..Bana ilk bakışta bunu çagrıştırdı ve paylaştım ancak birilerinin bunu bu kadar abartması hiçte umrumda degil...

Bu arada gülme nedeninizi hala açıklamış degilsiniz :)