Cennetin Çocukları (İran Filmi)

• Konbuyu başlatan KARANFÝL
  • Başlangıç tarihi
K

KARANFÝL

Guest
Geçen yıl abimin tavsiyesiyle izlediğim bir filmdi.Nedensiz aklıma geldi sizinle paylaşmak istedim.
İran filmlerini hep sevmişimdir hele de böyle "Kaplumbağalar da Uçar" filmindeki gibi çocuklarla çekilenleri.
Bu filmde öyle, çok masum sıcacık bir film.Yüreğinizi okşayacak.
Tavsiyemdir...

Uluslararası Film Festivallerinde (Montreal - Singapour ve Newport gibi..) çok sayıda ödül kazanmış bir Film..

Beççahay-ı Asuman - Cennet'in Çocukları

İngilizce ismi; Children of Heaven

Majid Majidi (Mecid Mecidi) 'den - 1997

Tanıtımda "Küçücük bir sır.. Çok büyük serüven.." denmiş..
Evet; Ali kızkardeşi Zehra'nın ayakkabılarını kaybediyor.. ve ailesinin maddi durumu kötü olduğundan durum ebeveyne açılmıyor.. ve çocuklar plan yapıyorlar.. okula giderlerken Ali'nin ayakkabısı nöbetleşe giyeceklerdir.. ama planlarında başarılı olacaklar mı?

[/url]

not: burada verilen linkte o filmle ilgili hiçbir bilgi yok. silinmiş daha doğrusu... bu vesileyle ilgili linki sildim. konuyu açan arkadaşım adına, bu konu için sitemizi ziyaret eden kıymetli kardeşlerimizden özür diliyorum.

MiM

[TB] Benzer konular

H

HAdeKa

Guest
Ynt: Cennetin Çocukları (İran Filmi)

evet bi arkadasım da çok begendiğini soylemişti bana, simdi indiremem de denk gelirsem izleyeceğim..

Y

yorummyok

Guest

EN KISA ZAMNDA BENDE İZLERİM İNŞ

H

HAdeKa

Guest

*hoşgeldiniz yorummyok kardeşim.. daim olun inşaallah

hayırlı paylaşımlar

Y

yorummyok

Guest

iyi dilekleriniz için tşkr ederim burada yeni olduğum için hatam olursa kusura bakmayın ltf.

H

HAdeKa

Guest

estagfirullah

hatalarınız size soylenir siz de duzeltirsiniz olmaz mı

ilk hata :) şu ltf. 'yi lütfen açık olarak yazsak Türkçemizi güzel kullansak değil mi, bu sitede türkçe'ye önem veren üyelerimiz vardır da...

B

babil76

Guest

bir ayet ismi kullanarak site açmışsınız ve üyelik istiyorsunuz linki görmek için. sonra link alakasız ve propaganda yüklü bir siteye bağlanıyor. Ayet ismiyle bağdaşıyor mu?
sizi ayetin sahibine havale ediyorum.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Hata düzeltilmiştir kıymetli kardeşim.
kardeşane uyarmak varken, hakaret niye?
müslümanlar hata eden kardeşlerini öncelikle uyarmalı değiller midir?
herşeye rağmen teşekkür ediyorum, uyardığınız için.