Canlılar Dünyası

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Hayvanlar Alemi-Bitkiler Alemi-Belgesel Videoları yeniden eklenip düzenlendi..Bilginize sunarım

[TB] Benzer konular

R

Resulehasret

Guest
Ynt: Canlılar Dünyası

Selamunaleykum

Tarık abi aslında bir kaç hafta önce bu bölümleri silen bendim. Silmemin nedeni bölümlerin içinde en fazla 5- 10 konu bulunmasından kaynaklanıyordu. Ve buna benzer neredeyse 25-30 tane bölüm silip, içindeki mesajları arşive ve uygun gördüğüm bölümlere taşıdım.

Bu sebeple hayvanlar alemi, bitkiler alemi vs. hepsini ''canlılar dünyası'' bölümü içinde daha derli toplu durur ve yer işgal etmez diye oraya taşıdım. Ama siz yine açılması yönünde karar verdiyseniz, bana söz düşmez, hayırlı olsun.

D

DAMRAM

Guest

sevglı hasan can benım rüya tabırlerı bölümüm noldu acmayonmu hala beklıyorum senı ablam herkes topu sana attı :)

R

Resulehasret

Guest

DAMRAM' Alıntı:
sevglı hasan can benım rüya tabırlerı bölümüm noldu acmayonmu hala beklıyorum senı ablam herkes topu sana attı :)
:) Bana kimse konu hakkında söz etmedi ablacan, Ama mim hocanın söz verdiğini hatırlıyorum. :) bende bu söze dayanarak uygun bir kategori bulup, hemen rüya tabirleri bölümünü açıyorum abla. Ama mesela ingilizce bölümdeki gibi her harfe bir bölüm olmasın bence ablacan, sade bir tane bölüm olsun, siz nedersiniz abla.

D

DAMRAM

Guest

Resulehasret' Alıntı:
DAMRAM' Alıntı:
:) Bana kimse konu hakkında söz etmedi ablacan, Ama mim hocanın söz verdiğini hatırlıyorum. :) bende bu söze dayanarak uygun bir kategori bulup, hemen rüya tabirleri bölümünü açıyorum abla. Ama mesela ingilizce bölümdeki gibi her harfe bir bölüm olmasın bence ablacan, sade bir tane bölüm olsun, siz nedersiniz abla.
evet bencede ablam tek baslık altında olsun ablam

S

senarist081

Guest

Ama siz yine açılması yönünde karar verdiyseniz, bana söz düşmez, hayırlı olsun.
Estağfurullah Hasanım..Geçen günlerde Fussilet hoca ile olan sohbetimizde dile getirilmişti bu konu ona istinaden ben yeniden düzenleme gereği hissettim..No problem ;)

R

Resulehasret

Guest

Abla, Hayat kategorisin'de rüya tabirleri bölümünü açtım, eğer yerini beğenmediyseniz, sizin uygun gördüğünüz yere taşıyabilirim bölümü ablacan. hayırlı olsun inşaallah

D

DAMRAM

Guest

Resulehasret' Alıntı:
Abla, Hayat kategorisin'de rüya tabirleri bölümünü açtım, eğer yerini beğenmediyseniz, sizin uygun gördüğünüz yere taşıyabilirim bölümü ablacan. hayırlı olsun inşaALLAH
uygundur hasan can tamam gerısı benım ısım hade kolay gele bana :))

R

Resulehasret

Guest

ALLAH yardımcınız olsun abla. :)bende elim elverdiğince yardıma hazırım her an için inşaALLAH. :)

B

Bevadih

Guest

Hayırlı olsun ve kolay gelsin canım. :)