::...CaN YüReKLiM...::

• Konbuyu başlatan Rusenim
  • Başlangıç tarihi
R

Rusenim

Guest

Ne güzel sevmek..sevmeyi bilmek..bilmeyi sevmek..ne güzel..sevgi değil midir gözlerde iki damla yaş akıttıran can için canan için? o yürek yok mu o yürek.. sevgi ile coşan taşan ağlayan..dolan..ama nereye boşalacağını bilemeyen naçar yürek..sevgiye akar, sevgiye akmak ister o yürek...orda ferahlamak..orda coşmak...sevgide son bulmak ister...ama yollar dikenlidir... güle gidemez... gitmesi için bir çok engelle karşılaşır... ama aşar, ama aşamaz.. bi şekilde sevgiye ulaşmaya çalışır..ulaştığında... orada kanatlarını indirir.. varır limanına... ait olduğu yer sanar orasını... huzur bulur... mavi bi huzur... mavi, masmavi bir sevgi ile yıkanır... o yürecik... orda sonsuza kadar var olur..

insan bi kere sever... yürek bi kere sever ...Bir yürek çok kez sevip sevip... ne hale gelir düşünün... sevgi yıpratmamalı... seveni sevileni mutlu etmeli... eziyet olmamalı bu sevgi... o yüce, özel duygu.. Ne yapsın işte... kuş misali konuverdi bir canın yüreğine bu yürek!
..

İmza:Ruşen A.
editör: MiM

Bu yazı,Yara ßenim adlı şekerciğime armağanımdır..

MiM

Admin
Yönetici
Membership
Ynt: ::...CaN YüReKLiM...::

sonuna varıncaya dek okudum... bir alıntı yazısı göreceğimi umarak... o da ne!
imza: ruşen A.
tamam dedim, ruşen şair... bunu biliriz de... böylesi düz ve edebi yazı galiba ilk kez! hani bir edip tavrıyla ve sırıtmadan... sonuna kadar, 'alıntı' beklentisi sürdürülebiliyorsa... o yazı gerçekten layık olduğu yorumu hak ediyor demektir. dili, orjinalitesi, his ve duygularınıza değen yekpare yönü ve bütünlüğü ile... kutlarım rusenim, tebrik ve teşekkürlerimi sunarak...

ufak-tefek Türkçe hatalarını saymazsak edebi bir dergide yayınlanmayı hak edecek evsafta güzel bir yazı yazmışsın ablam... devamını dilerim.

yolun ve bahtın açık olsun. muhabbet yüreğinden hiç eksik olmasın.

MiM

Admin
Yönetici
Membership

Sevgili rusenim,
isminin altına kendi ismimi editör olarak yazmış olmamı yadırgayabilirsin belki ablam... bu sadece dikkatini çekmen içindir. çünkü yazarken verdiğin emek kadarını, düzenleme yaparken vermek zorunda kaldım. amaan, bana ne diyebilirdim... demedim, çünkü ilk nesir denemendi, kusursuz olmasına özen göstermek istedim. özüne ve muhtevasına müdahale etmeksizin sadece yazım yanlışlarını düzenlemeye çalıştım. ikinci yazında daha dikkatli olmanı, gönder tuşuna basmadan yazdığını daha bir dikkatlice okuyup, hatalarını kendi kendine edit etmeni tavsiye ederim... bir yazar yazı yazmak zorunda değildir, ama şunu unutma ve asla aklından çıkarma ki, yazdığını daima doğru yazmak zorundadır!

özellikle ı ile yazılması gerekenleri i ile yazma alışkanlığın çok kötü ve berbat. ingilizce karakter kullanma alışkanlığından bi an evvel kurtarmalısın kendini ablam...

baklava üstüne acı biber pek iyi gitmedi demi?!!! :D :D :D

R

Rusenim

Guest

Çok teşekkür ederim bu ne güzel yorumlar öyle..Vallahi utandım!Emeği(m)iz için tekrar teşekkür ederim.. Dönüp durdum ne yazsam diye.. kuru bir teşekkür gelendi aklıma..

''I'' harfi ile aramız kötü :) ama dikkat edeceğim ... Teşekkür ederim uyarınız için.. saygılar sevgiler.. değerli abim..

Bir öneride bulunsam.. bu foruma ''İngilizce harf/karekter ayıklama filitresi'' getirilirse iyi olmaz mı ? Çok mu garip bir şey istedim?.. Hani benim gibi ingilizce harf katliamı yapanlara yardımcı olur diye düşünüyorum :) Ha ne dersiniz sayın yetkili ablalarım abilerim?

K

kumsaati

Guest

Rusenim' Alıntı:
Bir öneride bulunsam.. bu foruma ''İngilizce harf/karekter ayıklama filitresi'' getirilirse iyi olmaz mı ? Çok mu garip bir şey istedim?.. Hani benim gibi ingilizce harf katliamı yapanlara yardımcı olur diye düşünüyorum :) Ha ne dersiniz sayın yetkili ablalarım abilerim?
daha neler :D
öle bi uygulama yok
doğrusu kimsenin aklına gelmezdi :D

yazı çok güzel emeğine sağlık ablam

Y

Yara ßenim

Guest

can ablam yüreğine sağlık ben olmasam bu yazıda olmazdı haha ;D kendime bi pay çıkardımmı ne :D teşekürler ablacım devamını bekliyoruz ;)

R

Rusenim

Guest

Kimsenin aklına gelmez mi .. :)) Rusenim'in aklına geldi ..

Teşekkür ederim o senin güzelliğin ...

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Duyguların yalın hali....Kelamına ne güzel yakışmış...Çok güzeldi Rusenim.....

Emeğine , yüreğine sağlık.... Var/olasın

Bu güzelliklerinin devamını bekliyoruz...

Rahman'a emanet ol.

R

Rusenim

Guest

...Tefekkür...' Alıntı:
Duyguların yalın hali....Kelamına ne güzel yakışmış...Çok güzeldi Rusenim.....

Emeğine , yüreğine sağlık.... Var/olasın

Bu güzelliklerinin devamını bekliyoruz...

Rahman'a emanet ol.
Teşekkür ederim ablam ..

R

Rusen

Guest

Yara ßenim' Alıntı:
can ablam yüreğine sağlık ben olmasam bu yazıda olmazdı haha ;D kendime bi pay çıkardımmı ne :D teşekürler ablacım devamını bekliyoruz ;)
Payını sevsinler güzelim! ;)