Canım ailem ..

R

Rusen

Guest
Bizde de inşaat var ..kapı pencere boya badana yer.. aklınıza ne gelirse evi baştan döşüyoruz..Fırsat buldukça siteye uğrayacağım inşallah .. Ramazanın sonunda ancak biter.. Bugün bile sizi çok özledim ...daha yeni bitti pencereler.. çok şık durdular.. ama biz de bittik ...Temizliğe davetlisiniz :D evimize de ... tabi ... Hemi de bayramaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

[TB] Benzer konular

C

can rüba

Guest
Ynt: Canım ailem ..

Allah kolaylık versin Rusen abla.Bilirim boya badana işleri ne kadar zordur bir de tadilat varsa sorma gitsin. :(
Bayrama elini öpmeye geldiğimizde görürüz şeklini.Bakarız iyi temizlemişmisin. :pBu arada bayram harçlığımıda isterim ona göre ;) :p

R

Rusen

Guest

can rüba' Alıntı:
ALLAH kolaylık versin Rusen abla.Bilirim boya badana işleri ne kadar zordur bir de tadilat varsa sorma gitsin. :(
Bayrama elini öpmeye geldiğimizde görürüz şeklini.Bakarız iyi temizlemişmisin. :pBu arada bayram harçlığımıda isterim ona göre ;) :p
Sağol bitanesi .. amin canım ..zor evet.. bide oruçluken insanda mecal kalmıyor..bi de sıcak tabi .. olsun şükür olsun bitanesi ..gel gel vereceğim harçlığını ...elimi öpme kız ben yaşlı mıyım :D

C

can rüba

Guest

Saygımdan öpücem abla yoksa gençsiniz daha.Her an yardıma gelmeye hazırım bir telefonuna bakar abla. ;)

R

Rusen

Guest

sağol sen de olmasan kimse mesaj yazmaz görüyor musun hayırsızları ... insan bi kolay gelsin der... umurlarında değilim hüüüüüüüüüüüüüüüü küstüm hepsineeeeeeeeeeeee sen hariç can rübacım ............................... :'( :'( :'( :'( :'(

Ruşen, ALLAH c.c kolaylık versin inşALLAH... Siz sitem etmeden önce yazacaktım lakin araya ufak bir mesele girmişti... Kusuruma bakmayın inşALLAH...

Rahmana emanet olun...

*Ben de gidiyorum ve hakkınızı helal etmediniz henüz... Sitem edeyim bari...

R

Rusen

Guest

nereye gidiyorsun lipro can ?? helal hoş olsun ne demek sitem değil şaka ediyorum yahu :D aaaaaa

D

DAMRAM

Guest

KOLAY GELSIN CAN HAYIRLISIYLA BITER INSALLAH GÜLE GÜLE ESKITIN BEN HASTAYIM GELEMEM SAGLAMLAR GELSIN TEMIZLIGE:)

R

Rusen

Guest

DAMRAM' Alıntı:
KOLAY GELSIN CAN HAYIRLISIYLA BITER INSALLAH GÜLE GÜLE ESKITIN BEN HASTAYIM GELEMEM SAGLAMLAR GELSIN TEMIZLIGE:)
Sağol abloşş ....Olur ablacanım baş tacımsın sen yahu sana iş yaptırtmam :D Geçmiş olsun can ablam...

R

Rusen

Guest

Hüüüüü boynumu sakatladım yahu :(( hala ev tamirde..ortalık darmadağın... o şiiri darmadağınık halimle yazdım ...YİTİK :(

daha da bir sürü iş var ... of of of imdatttttttttttttttt!!!

Allah c.c tez zamanda şifa versin inşallah...

Şimdiki haliniz de sakat ve dağınık bir şiire gebe galiba... Yarın sabaha çıkar mı acaba..?

R

Rusen

Guest

liprade' Alıntı:
ALLAH c.c tez zamanda şifa versin inşALLAH...

Şimdiki haliniz de sakat ve dağınık bir şiire gebe galiba... Yarın sabaha çıkar mı acaba..?
Evet.. ne çıkar mı anlamadım vala ??? kusura bakma beynim durmuş bu aralar :Dçok yorgunum çok

Bilmem... İşin içine sakatlık da girmiş ya daha zengin bir içerik olur kanısındayım... Yine de ilham meselesi tabii ki...

R

Rusen

Guest

Senden de çıkar bence ama çok mütevazilik yapıyorsun ...içindeki sesi keşfet.. sende yetenek çok ama gün ışığına çıkartma cesaretin yok ..Çökmeye rakım gerek kaliteliydi gayet.. takipçinim ..

Biraz cesaret... güven ..

R

Rusen

Guest

liprade' Alıntı:
Bilmem... İşin içine sakatlık da girmiş ya daha zengin bir içerik olur kanısındayım... Yine de ilham meselesi tabii ki...
Liprade iyi misin :))

Boynum tutuk ..yüreğim tutuk ...
Odam darmadağın toz duman...
Ben harap,bitap,hüzün dolu her yanım ...

Al sana şiir :D devamını sen getir :D

R

Rusen

Guest

liprade' Alıntı:
Arızayım... Sizde sorun yok...

Rahmana emanet olun...
Ay ne oldu şimdi kötü bir şey mi dedim sana :( kırdım mı hiiiiiiiiiiii özür dilerim ...

Est.. arıza değilsin yahu ..