Burçlara Göre Gıdıklanma !!!

• Konbuyu başlatan denge
  • Başlangıç tarihi
D

denge

Guest
12 Gıdıklanma Burcu

Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmıştır. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir.

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.

[TB] Benzer konular

R

Resulehasret

Guest
Ynt: Burçlara Göre Gıdıklanma !!!

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

:)) Ellerine sağlık abla.

D

denge

Guest

saol resulehasret kardeş.

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.
benim burcumda böle yaparmışş :))

U

umitergun

Guest

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

Allah razı olsun

B

busra_72

Guest

kessinlikle doğru :)
Yay burcu:çok eğlenir.sonra aradan zaman geçer ve siz misafirinizle otururken birden üzerinize saldırarak gıdıklamaya başlar.Öcünü almayı asla unutmayacaktır..

S

SUNFLOWERS

Guest

umitergun' Alıntı:
Hakkaten!? ::) :D

K

kumsaati

Guest

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

Hiç()de değil :D
Çok gıdıklanırım ama gıdıklanmaktan hoşlanmam ;D kaçarım ;D ;D

B

Bevadih

Guest

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır Dengecanım!

D

denge

Guest

sende mi boğa burcusun benim gibi Bevadih? :D :D

onun için seninle iyi anlaşıyoruz.

B

Bevadih

Guest

Hı hı kan çekiyor demek ki

K

kumsaati

Guest

« Son Düzenleme: Bugün 14:50:35 Gönderen: liprade »

Liprade iş başında :D Harikasın abim. ;)

Benim de yükselenim boğa bu arada. ;D

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

:) :D :)

Rüşvet he... Hiç güleceğim yoktu hakikaten de... :)

kumsaati' Alıntı:
« Son Düzenleme: Bugün 14:50:35 Gönderen: liprade »

Liprade iş başında :D Harikasın abim. ;)

Sizden de bir şey kaçmaz mı ya hu... :) Görünmez mi olsak acaba..?

*Düzenleme yapıldığında görünmese ne iyi olurdu...

K

kumsaati

Guest

olurmu
olması lazım ki casusları anlıyalım :D ;)

şaka tabikide
teşekkür ediyorum dikkatiniz için :)

Þ

þeyda

Guest

sevgili kumsaati düzenlemeyi nerede yaptığın anlaşılmalı ki, bilinsin. Kırmızı renk kullanmayı düşünmüyor musun? :)

K

kumsaati

Guest

şeyda' Alıntı:
sevgili kumsaati düzenlemeyi nerede yaptığın anlaşılmalı ki, bilinsin. Kırmızı renk kullanmayı düşünmüyor musun? :)
ben daha hiçbir düzenleme yapmadım ki :) :)

Þ

þeyda

Guest

Liprade(')ye yapmadın mı? Öylemi anladım yoksa :D

Kumsaati, düzenlemeye başlamadan önce baş harfleri büyük yazmaya dikkat etmelisiniz... :)

K

kumsaati

Guest

O benim mesajımda Düzenleme yaptı :D

K

kumsaati

Guest

liprade' Alıntı:
Kumsaati, düzenlemeye başlamadan önce baş harfleri büyük yazmaya dikkat etmelisiniz... :)
Ben bu işi istemiyorum yahu
ancak kendi çapımda sizin uyarılarınızla düzeltebilirim kendimi :D
çok dikkat eden biri değilimdir :)