BU KARAVANDA YASAMAK ISTERMISINIZ

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest

HEP HAYALİMDE BÖYLE BİR KARAVAN vardı en başta ben isterim yokmu başka isteyen???

[TB] Benzer konular

S

samimi

Guest
Ynt: BU KARAVANDA YASAMAK ISTERMISINIZ

karavan değil villa ... ;D

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

DAMRAM' Alıntı:
HEP HAYALİMDE BÖYLE BİR KARAVAN vardı en başta ben isterim yokmu başka isteyen???

Yav istemem mi hiç, hele bi siparişte ben vereyim ablacım be :D süper valla...

S

samimi

Guest

çok paradır bu gücümüz yetmez :D

S

Sukut

Guest

otobiz i bize karavan diye yutturamazsın ağam sadece koltukları yer değişmiş biraz da değişime uğramış :D bagaj kısmına da servetlik bir araba koyuyor adam :) hayret

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

Sukut' Alıntı:
otobiz i bize karavan diye yutturamazsın ağam sadece koltukları yer değişmiş biraz da değişime uğramış :D bagaj kısmına da servetlik bir araba koyuyor adam :) hayret

sukut hocam beni caydıramazsın, aşağısı kurtarmaz... :D

S

Sukut

Guest

mim hocam bu hızlı trenler otobüs firmasını zora sokmuş gibi görünüyor adamlar ürünlerinde şekil değişimine gitmiş fiyatı yüksek ise alma derim ileride fiyatı düşürebilirler benden bir kardeş tavsiyesi hemen atlamayalım :D derim ağam da taşeronluk ediyor firmaya kesin bie kãr ı vardır bu işte diye düşünüyorum :D

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

Sukut' Alıntı:
mim hocam bu hızlı trenler otobüs firmasını zora sokmuş gibi görünüyor adamlar ürünlerinde şekil değişimine gitmiş fiyatı yüksek ise alma derim ileride fiyatı düşürebilirler benden bir kardeş tavsiyesi hemen atlamayalım :D derim ağam da taşeronluk ediyor firmaya kesin bie kãr ı vardır bu işte diye düşünüyorum :D
eh bunun cevabını DAMRAM ablamız verir inşaallah! :D

D

DAMRAM

Guest

VALLAHA AGAM HOCAM EGER BU OTOBÜSSE BEN RAZIYIM EVIMI YIKTIRIP YAPTIRMAK ISTIYORUM BU SEBEBDENDE KIRAYA CIIKACAM TAM BENLIK NE OLURSA OLSUN NEREDE HANGI SEMDE OTURACAGIMA BEN KARAR VERIRIM BÖYLE BIR KARAVANLA GÜZEL OLMAMIZ NEDERSINIZ SEHIR MEMLEKET FARK ETMES TÜRÜYEN EV YAHU BANA AVANTAJ SAGLAR BU KARAVAN

R

rana_94

Guest

bu karavan da kim yaşamak istemezki: harika yav bu karavan

Hele bir seri üretime geçilsin de alım gücü kısmına yaklaşsın... Müthiş bir yapım...

N

(nesibe_hatun)

Guest

ya bukervan bi harika villadan bile güzel ben vaşllahi yasamak isterdim

M

MannaQ_UseR

Guest

DAMRAM abla bu ne yaw tek yoldan salon, oda, yatak odası ,banyo, tuvalet, cıx istemem (yan cebime koy) ;D

Yok yaw şaka biyana süpper bir otobüsmüş, alacan bundan bitane dolduracan mazotu içine ondan sonrada sürecen istediğin yere way beh hayali bile muthiş ;D ;D DAMRAM abla karar verdim alıyom bidene,yok böyle hayal etmekle olmayacak yaşamak lasım ;) sipariş veriyomm,bana bir adet otobüs karavan ltfn ;D