Bizbize Kampus Tarifesi Değişti

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest
Turkcell Bizbize Kampus tarifisesini değiştiriyor. Normalde sadece üniversite öğrencilerinin kullanabildiği tarifeden artık tüm 25 yaş altı gençler faydalanacak.

Turkcell, sadece üniversitelilerin kullanabildiği Bizbize Kampus tarifesini gençTarife olarak değiştirdi. Bu yeni tarife ile 25 yaş altındaki Turkcell'liler 100 kontör yüklediklerinde, 31 gün boyunca gençTarifelilerle 15 dakikası 2 kontöre, Turkcell'lilerle ise dakikası 3 kontöre konuşuyor. Eğer gençTarifeliler 150 kontör yüklerlerse hem diğer operatörlerle dakikası 1 kontöre konuşuyor hem de hediye kontör kazanıyorlar.

GençTarifeliler'e, her ay ilk yükledikleri 150 kontör karşılığında 50 kontör de hediye ediliyor. Bu tarifeye geçen kullanıcılar dilerlerse, bedava yazıp 2733'e ücretsiz kısa mesaj göndererek hediye kontörden vaz geçerek onun yerine her yöne 2 saat bedava paketine de sahip olabiliyor.

Sadece üniversite öğrencileri değil tüm gençler tarifeden yararlanabilecek.

2 saat bedava paketi, 150 ve üzeri kontör yükledikten sonraki 30 gün içinde alınabiliyor ve 1 ay süreyle geçerli oluyor. Paketteki dakikalar transfer edilemiyor ancak bunları görüntülü konuşmada kullanmak mümkün. Günde 5 SMS'ten sonrasında ise bu tarifeyi tercih edenler her yöne ücretsiz SMS hakkı kazanıyor.
 
Üst