Bir süre foruma üye kabul etmiyelim...

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Sevgili yönetici arkadaşlarım ve saygıdeğer Mim,samimi ve Fussilet Hocam.Benim acizane fikrimdir,kuşkulandığımız ip adreslerini tespit edene kadar bir süreliğine üye olma modülünü aktif dışı bırakalım mı ne dersiniz?

S

senarist081

Guest
Ynt: Bir süre foruma üye kabul etmiyelim...

Bugün de anladım ki gerçekten bir süre Foruma üye kabul etmiyelim..Her yeni üye olan 20 kişiden en azından 5'i Osman Gündüz'ün fedaisi buna emin olun.Mim ve Fussilet Hocam ,diğer yönetici arkadaşlar bu konudaki düşüncenizi almak istiyorum.Ve ne yapılması gerekiyorsa da bir an evvel yapalım lütfen!!!

S

samimi

Guest

ip adresine göre engelleyebiliriz...
üye kabul etmemek yanlış olur kanaatindeyim...

R

Resulehasret

Guest

Bence toptan kurtulmak için bu osman gündüzü savcıya verelim.

S

SimurG

Guest

SevgiLi Semazen,

Pire için yorgan yakmak saçma oLur.. Ve eğer ki, bu dediğin yapıLırsa, Osman Gündüz'ün ekmeğine yağ sürersin..

O bu tür şerefsizLikLeri yaptı ve yapacaktır da..

NişanLısına seviyorum deyip sonra ardından hayat kadınLarına kuLLanıLan keLimeyi kuLLanan kişiden herşey bekLenir.. Sen kapıyı kapa, bacadan sızar..

Yapmamız gereken sadece dikkat..

T

TakeOne

Guest

Merak etmeyin adamımızla ben ilgileniyorum.

S

SimurG

Guest

EyvaLLah Takeone..

Senin gibi biLgiLi ve tedbirLi birisi bu işLe iLgiLeniyorsa, gözümüz arkada kaLmaz demektir.

S

senarist081

Guest

SimurG' Alıntı:
EyvaLLah Takeone..

Senin gibi biLgiLi ve tedbirLi birisi bu işLe iLgiLeniyorsa, gözümüz arkada kaLmaz demektir.
Aynen katılıyorum ;)

D

DAMRAM

Guest

SimurG' Alıntı:
SevgiLi Semazen,

Pire için yorgan yakmak saçma oLur.. Ve eğer ki, bu dediğin yapıLırsa, Osman Gündüz'ün ekmeğine yağ sürersin..

O bu tür şerefsizLikLeri yaptı ve yapacaktır da..

NişanLısına seviyorum deyip sonra ardından hayat kadınLarına kuLLanıLan keLimeyi kuLLanan kişiden herşey bekLenir.. Sen kapıyı kapa, bacadan sızar..

Yapmamız gereken sadece dikkat..
evet ablam radyoya gelıp adam nısanlısına dedıgı hakaretlerıde bıze dıyor adamın derdı ne neden fussilet adinin gectigi heryeri taklit ediyor ve neden özlelikle fussilet.com ve radyosuna saldiriryor bunun kökeni nereden geliyor ne düsmanligi var onu anlamadim hala birine gicik olmus acisini neden bizden cikariyor bu adam