Bir eşi olmalı insanın...

• Konbuyu başlatan tetri bici
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

M

mehru

Guest
Ynt: Bir eşi olmalı insanın...

müthiş bi yazıydı..insanın evlenesi geliyo ya.
Rabbim hayırlı eşler nasip etsin inşallah..
Allah razı olsun

Selam ve Dua ile..

Y

Yara ßenim

Guest

Amin inşAllah Allah cc razı olsun bize Rahman ı hatırlatan eşler nasip etsin mevlamçok güzeldi

T

tetri bici

Guest

Beğenmenize sevindim..Ben eklemeden önce defalarca okudum hem de büyük bir zevkle..Eklerken de aynı duygu yoğunluğunu yaşadım.

Hak Teala öncelikle hayırlı,kadir kıymet bilen eşler nasip etsin biz Müzmin bekarlara..Aminnn!!!

B

Bevadih

Guest

Yazı her kalbin isteceği türden ...
Amin amin de ;
Lakin çok zor bence...Böylesini beklerseniz daha çokkk müzmin bekar kalırsınız.. :D

T

tetri bici

Guest

Hak Teala öncelikle hayırlı,kadir kıymet bilen eşler nasip etsin ablacım mevlam herkesin hakkında hayırlısını versin

E

eylulgokdemir

Guest

Can YÜCEL imzası ile yayınladığınız "BİR EŞİ OLMALI İNSANIN" isimli mensur yazı bana aittir. Gereken düzeltme yapılmadığı takdirde Afyonkarahisar barosu avukatlarından Ali SİNKAY tarafından hakkınızda suç duyurusunda bulunularak dava açılacaktır. Gerekli duyarlılığı göstereceğinize yürekten inanıyorum.

*Not: Eklemiş olduğunuz telefon numarası tarafımca silinmiştir.

Can Yücel imzasını göremedim. Eğer yazı sahibiyseniz isminizi eklemekten ancak memnuniyet duyarız.

İsim olarak ne yazacağımızı bilirsek işimiz daha da kolaylaşır.

Rahmana emanet olun.

fussilet

Active Member
Yönetici

eylulgokdemir' Alıntı:
Can YÜCEL imzası ile yayınladığınız "BİR EŞİ OLMALI İNSANIN" isimli mensur yazı bana aittir. Gereken düzeltme yapılmadığı takdirde Afyonkarahisar barosu avukatlarından Ali SİNKAY tarafından hakkınızda suç duyurusunda bulunularak dava açılacaktır. Gerekli duyarlılığı göstereceğinize yürekten inanıyorum.

*Not: Eklemiş olduğunuz telefon numarası tarafımca silinmiştir.
bir üyenin mesajına verdiğiniz bu tepki hiç hoşuma gitmedi..

o yüzden sizin yazınız ise veya bir cümlesi dahi size ait ise o yazıyı bu siteden kaldırıyorum... bu siteye yakışmıyor...