bir özür ve rica...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: bir özür ve rica...

[email protected]' Alıntı:
Mesela az önce eklemiştim olduğum Üç vakit namaz kılınan camii resmini aynı anda global forumda da kullanabiliriz takdir sizlerin.
sağol abim, müsait olsaydınız elbette yardım ederdiniz, bilirim... müsterih olun siz.
teklifinize gelince, elbette hoş olur, yalnız.. mesela o resmin üzerindeki yazı ingilizce olmalı ki, orada bişey ifade etsin demi... ama bu konuda faydalı olacağına inandığımız ingilizce materyaller bulabilirsek teklifiniz fevkalade yararlı ve yerinde olur düşüncesindeyim...

M

Mercan

Guest

Resulehasret' Alıntı:
Değerli arkadaşlarım, benim H harfinden birazcık eksiğim kaldı. Rica etsem bir arkadaşımız el atabilirmi oraya. Çünki benim işe gitmem gerek, muhtemelen sabah namazına kadar da işte olurum. Anladığım kadarıyla birçok arkadaş bitirmiş. Bende işten gelince bitirirdim ama, daha sonradan mesaj vitrinin de rahatsız edici bir durum oluşmasın diyedir bu ricam.

Yardım edecek arkadaşıma gönülden teşekkür ederim.

Eğer müsait bir arkadaşımız yoksa, eksik kalsın yav o kadar da. :)
Hasan alacak kimse yoksa ben tamamlayayım ablam ...

S

senarist081

Guest

mesela o resmin üzerindeki yazı ingilizce olmalı ki, orada bişey ifade etsin demi...
Hocam evet bu konuda haklısınız zaten onu sırf örnek vermek amacıyla belirtmiştim.Çok parlak fikirlerim var bu konuda yakın bir zamanda sizlerle paylaşacağım inşallah.. :)

B

Bevadih

Guest

İşin adı pastele, yapıştır. Basit güya...!

Ama.....!

Bu olay bana sevdiğim, kendıme dost bildiğim güzel yüreklerin ne kadar naif , düşünceli, ince, nazik olduklarını hatırlattı.

Onlara sahip olduğum ve de Rabbimin onların yüreklerine sevgimi verdiği için ne kadar şükretsem azdır.
Haberim olmadan, bana verilen görevi üstlenmek, ne güzel duygu, ne güzel hareket ya hu:)

İki güzel insan Tefekkürüm yüreği güzelim ve Sevgili Liprade. Can kardeşliğin, vefanın, yardımın vazgecilmez adresi..

Teşekkür ederim sizlere... Sayenizde alınan görev yerine getirildi.. Hakkınızı helal edin.

Seviliyorsunuz... Muhabbetle..

K

KARANFÝL

Guest

Nihayet geç de olsa bende bitirebildim..:)

Benim ki devede kulak misali..Rabbim emeği geçen; değerli Mim hocam, sevgili Liprade abi ve mercan, tefekkür, damram ve dahlia ablalarım, kumsaati, kardeşcan ve unuttuğum diğer üyelerimizden razı olsun..

Rahman'a emanet olun..