bir özür ve rica...

B

Bevadih

Guest
Ynt: bir özür ve rica...

Jetlee Hasan :D

Ah ah genc olmak böyle bişi işte:)

S

SimurG

Guest

Rabbim mükafatLandırsın sizLeri..

BizLer için değiLse biLe yabancı arkadaşLar için güzeL bir kategori oLmuştur eminim.

Bu konuda beni mazur görün, içeriğini okumadığım/anLamadığım hiçbir konuyu, yazıyı payLaşamıyorum. ALıntıLanan yerin kaynağı sağLam oLsa da, iLk önce benim anLamam gerekiyor. Eee bende anLamadığıma göre, sizLere iştirak edemeyeceğim. :)

Sadece ALLAH yardımcınız oLsun diyorum..

R

Resulehasret

Guest

Şuan beynim ve onun doğrultusunda ellerim ve gözlerim tek birşeye odaklandı. Önüme gelen herşeyi kopyala, yapıştır yapasım geliyor. :D
ALLAH razı olsun can hasanım...
Rica ederim can hocam, Allah sizden de razı olsun..

C

can rüba

Guest

Bende birşeyler yapmak istiyorum Allah'ın izniyle...

K

kumsaati

Guest

Resulehasret' Alıntı:
Şuan beynim ve onun doğrultusunda ellerim ve gözlerim tek birşeye odaklandı. Önüme gelen herşeyi kopyala, yapıştır yapasım geliyor. :D

:D :D :D :D

MİM hocam F harfi benim inşALLAH yavaş yavaş eklemeye başlıyacağım :))
benim gibi yaşlılar siz gençlere yetişemiyor işte ;D

C

can rüba

Guest

"J" harfi bitmiştir bir sakıncası yoksa "K" harfinide ya da sizin uygun gördüğünüz başka bi harfi alabilirim.

M

Mercan

Guest

Çokda geç kalmamışım bende yardım etmek isterim :)

T

Tarýk Emre

Guest

ben sıkıldığımı söylesem kaç kişi beni dövmeye kalkar acaba...MiM hocam hakketen sıkıldım..sanki fussilet sözlük hane ye dönüştü..dokuz köyden kovulacakmıyım ,yoksa bu bölümü bir başlık yapıp tek konu altında devam edilip ,diğer konulara kavuşacakmıyım...

MiM hocam sizin baba alicenaplığınızla hoşgörünüze sığınarak yazdım kusur ettimse özür diliyorum..

R

Rusenim

Guest

Tarık Emre' Alıntı:
Tarık Emre ben de sıkıldım valahi :) aynen

ah rusenim, eğer dün kendi isteğinle aldığın görevi kolayına kaçmayıp hakkıyla yapmış olsaydın, eminim çok daha erken bitirebilir, bu şikayetlerinize de belki hiç mahal kalmazdı. yönetim kadrosunda olupta senden başka şikayet eden biri var mı acaba... bilakis herkes canla başla uğraşıyor... :(

fussilet

Üye
Yönetici

kardeşlerim , bu bölümler yabancılar için açılıyor...

lütfen diğer kardeşlerimizin şevkini kırmayalım, türkiyeden sonra en çok girilen ülke ingiltere bu siteye...

sizin fikirleriniz varsa onlarıda uygulamaya hazırız... ama rahatsız olacağınıza sevinmenizi isterdim...

saygılarımla...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Tarık Emre' Alıntı:
ben sıkıldığımı söylesem kaç kişi beni dövmeye kalkar acaba...MiM hocam hakketen sıkıldım..sanki fussilet sözlük hane ye dönüştü..dokuz köyden kovulacakmıyım ,yoksa bu bölümü bir başlık yapıp tek konu altında devam edilip ,diğer konulara kavuşacakmıyım...

MiM hocam sizin baba alicenaplığınızla hoşgörünüze sığınarak yazdım kusur ettimse özür diliyorum..
sevgili tarık, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış derler...
ama biz, yalan ve yanlış söyleyeni kovuyoruz abim... :D
haklı söze ne denir ki...
lakin, bu yazının girişinde de belirtmiştim abim...
asıl biz sizlerin hoşgörünüze sığınarak bi iki gün kadar yoğun bi şekilde çalışıp, bu işkenceden kurtulmak dilemiştim. tahminim yüzde yetmişi gitti... bu gece inşaallah hepsini bitirir, yarına aydınlığa kavuşuruz abim.
inan senden daha çok ben muzdaribim ama, biz sevmesekte site için gerekli bir uygulamaydı.

Sıkıcı olarak algılanması normal ama inşallah bitmek üzere... Biraz daha sabır, olur mu..? :)

D

DAMRAM

Guest

BENİMİSİMDE BITMISTIR ARKADASLAR ALLAHIN IZNIYLE HAYIRLI OLSUN FORUMUMUZA SAGOL MIM HOCAM SIRA BENIM TÜRKCE RUYA TABIRI BÖLÜMÜNE BENDE YARDIM ISTERIM ONA GÖRE COK DARALIRSAM AMA BEN YAVAS YAVAS EKLEYECEGIME INANIYORUM HADE BÖLÜM SÖZÜNÜ TUT HOCAM ;):))

R

Rusenim

Guest

seviniyoruz da benim mesajım da silindi neden ?

R

Rusenim

Guest

ah rusenim, eğer dün kendi isteğinle aldığın görevi kolayına kaçmayıp hakkıyla yapmış olsaydın, eminim çok daha erken bitirebilir, bu şikayetlerinize de belki hiç mahal kalmazdı. yönetim kadrosunda olupta senden başka şikayet eden biri var mı acaba... bilakis herkes canla başla uğraşıyor...

Bu mesajı kim yazdı ? Hem anlamadığım bir şeyi de yapmam doğru olmaz...

K

kumsaati

Guest

bende bitirdim sonunda :D yaşlı olduğumu söylemiştim dimi ;D

M

Mercan

Guest

Benim şansıma az olanlar denk geldi :)
Sevdeciğim birlikte ekleriz canım...

R

Resulehasret

Guest

Değerli arkadaşlarım, benim H harfinden birazcık eksiğim kaldı. Rica etsem bir arkadaşımız el atabilirmi oraya. Çünki benim işe gitmem gerek, muhtemelen sabah namazına kadar da işte olurum. Anladığım kadarıyla birçok arkadaş bitirmiş. Bende işten gelince bitirirdim ama, daha sonradan mesaj vitrinin de rahatsız edici bir durum oluşmasın diyedir bu ricam.

Yardım edecek arkadaşıma gönülden teşekkür ederim.

Eğer müsait bir arkadaşımız yoksa, eksik kalsın yav o kadar da. :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

DAMRAM' Alıntı:
HADE BÖLÜM SÖZÜNÜ TUT HOCAM ;):))
tamam ablam, söz yerine getirilecektir inşaallah. yalnız, şu iş tamamen bi temizlensin. biraz da bir dinlenme oldu mu, demenize gerek kalmadan açmış olucam inşaallah.

S

senarist081

Guest

Belediyedeki işlerimin yoğunluğu nedeniyle bu bölüme katkım olamadı,itiraf etmeliyim ki bu konuda bir burukluk var içimde.Ayrıca bu bölümün açılması forum vizyonu açısından bir hayli önem arzetmekte,hatta dün bir Çekoslavakya vatandaşının forumumuza gelip her ne kadar yazdıklarıdan bir şey anlamasak da bir şeyler karalaması çok hoş,mutluluk verici bir olay oldu.

Bu konu hakkında fikir beyan ederken aklıma şöyle bir fikir geldi..Forumumuzdaki bazı bölümleri Global bölümde günlük olarak aktif tutabiliriz de..Mesela az önce eklemiştim olduğum Üç vakit namaz kılınan camii resmini aynı anda global forumda da kullanabiliriz takdir sizlerin.