bir özür ve rica...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
selamun aleykum...
sevgili kardeşlerim, size evvela bir özrümü, sonra da bir rica mı arzetmek istiyorum.
biliyorsunuz, forumumuz hergün 200'ü aşkın yabancı tarafından ziyaret edilmektedir. bu vesileyle ingilizce rüya tabirleri konusu sitemiz için olmazsa olmaz bir zorunluluk haline geldi. zira, bu konu dünyanın her neresinde olursa olsun en çok rağbet gören konuların başında gelir. bu sebeple her bir maddesi tek konu olacak şekilde yazılmak durumunda olduğu için, bi kaç gün süreyle forum ana vitrinini mecburen işgal etmek zorunda kalacağız. vermiş olduğumuz bu geçici rahatsızlık sebebiyle sizlerden peşinen mazur göreceğinizi umarak özrümü beyan etmek istiyorum.
işin rica faslına gelince... bu konu çok uzun ve yorucu bir iş. bunu tek başıma halletmem çok zor, hatta imkansız bir durum benim için. bu işten bir an evvel hep beraber kurtulmamızın yolu, yapacağınız yardımdır.

şimdi bu işe gönüllü kardeşlerim buraya yazsınlar, onlara özelden link göndereceğim... alfabetik olduğu içindir ki, talip olan herkese bir veya bir kaç harf vererek bu işi kestirmeden halletmeye çalışacağız inşaallah. sizler ne kadar çok kişi ve ne kadar çok yardım ederseniz forum ana vitrinini bu rahatsızlıktan o kadar erken sürede bitirebiliriz. haydin iş başına...
maddeleri konu halinde yeni açtığım ingilizce forum/dream comments bölümüne yazmanız gerekiyor.

http://www.fussilet.com/dream-comments-b516.0/

[TB] Benzer konular

Ynt: bir özür ve rica...

Aleykum selam...

Neyse görevimiz, siz sadece deyin hocam...

Allah c.c kolaylık versin...

B

Bevadih

Guest

Abim sizin yükünüzü almak onurdur...

Yanınızdayım..:) ( birazda tembelim:)

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Ve Aleyküm Selam,

Mim Hocam ricanız başımızın tacı....

görevlerimizi söylemeniz yeterli ....Rabbim'in izniyle hazırız...

R

Resulehasret

Guest

Bende varım diyorum hocam. :) Başım gözüm üstüne, payıma ne düşerse yapmaya hazırım inşaallah.

R

Rusenim

Guest

Ben de yardım edeyim mi ? kolay gelsin size

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Rabbim sizlerden razı olsun... ben az sonra çıkacağım için, liprade sizlere yazacağınız sayfaların linkini verecektir...
Allah bilir ya, vermiştir bilem şimdi... :D

D

DAMRAM

Guest

hocam türkce rüya tabırınıde ben eklerım türkce rüya tabırıde yok onuda ben üstlenıyorum a dan z ye nedersınız???

K

kumsaati

Guest

mim hocanın verdiği kategoriye her harf için ayrı alt bölüm açtım
harfleri verilen her arkadaşım kendine ait harfin alt bölümünden sorumlu
eklenen konuların taşınmasında yardım eden arkaaşlarada teşekkür ederim..
ALLAH yardımcınız olsun inşş :))

D

DAMRAM

Guest

e artık ban da lınk verınde bende ekleyem olmamı

D

DAMRAM

Guest

hocam rüya tabırlerı bölümü yok ama bana bölüm acarsanız koları sıvarım
nedersınız

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

DAMRAM' Alıntı:
hocam rüya tabırlerı bölümü yok ama bana bölüm acarsanız koları sıvarım
nedersınız
ablacım, bu kategoride sana verilmiş olan harfi tamamlayınca, söz... açıcam bi rüya tabirleri bölümü... inşaallah.

R

Resulehasret

Guest

E Harfi bitmiştir arkadaşlar. Sırada boşta olan Hasan'ın h'sini aldım. :)