bir öneri

• Konbuyu başlatan kumsaati
  • Başlangıç tarihi
K

kumsaati

Guest
merhaba Arkadaşlar

ben birşey önermek istiyorum kendi adıma
beni sağolsun MİM hocam yönetici yaptı
kendisine çok çok teşekkür ederim Rabbim ondan razı olsun inşallah
güzel insanlarla karşılaştırsın..(Amin)
benim içinde gerçekten çok güzel birşey sizlerin arasında olmak
şimdi benim yönetici olmamda ki sebeb malumunuzdur teknik konularda elimden geldiğince bilgim dahilinde yardımcı olmak
bunun yanında sitede yararlı konular açarak bir katkım olması gerekir ama ben
siteyle çok ilgilenemiyorum üzülüyorum ilgilenmem gerektiğini bildiğim halde fırsatım olmuyor
yani yönetici olarak çok verimli bir yönetici değilim malesef..
o yüzden şöyle bir önerim var ben yine yönetici olarak kalayım yani teknik konularda herzaman bana ulaşabilirsiniz fakat rütbem normal üye olarak görünsün
yani sadece görüntüyü değiştiricez
yönetici yetkilerim olacak ama kimse benim yönetici olduğumu bilmeyecek
ve böylece verimsiz bir yönetici sıfatına sahip olmamış olacağım

sizler ne düşünüorsunuz?

[TB] Benzer konular

B

Bevadih

Guest
Ynt: bir öneri

Kumsaati gibi düşünüp,Bunun sıkıntısını çeken biri olarak ne diyeyim bilmem ki...Hayır olsun ...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

Fussilet' Alıntı:
bence gerek yok...
yav hangimiz görevimizi layıkıyla yerine getirebiliyoruzki... ne yapalım şimdi yani, görevini eksik yapıyor diye hepimiz görevlerimizden feragat ederse sitede yönetici kalmaz valla... hem bi zararı da yok... kalsın ablası... olduğu gibi daha güzel...

K

kumsaati

Guest

MiM' Alıntı:
Fussilet' Alıntı:
bence gerek yok...
yav hangimiz görevimizi layıkıyla yerine getirebiliyoruzki... ne yapalım şimdi yani, görevini eksik yapıyor diye hepimiz görevlerimizden feragat ederse sitede yönetici kalmaz valla... hem bi zararı da yok... kalsın ablası... olduğu gibi daha güzel...
peki
şimdilik kalsın inşallah
yinede benden bir şikayetiniz rahatsızlığınız olursa bildirmenizi rica ediyorum
inanın normal üye olmakla yönetici olmak arasında benim için bir fark yok sizlerin arasında
sizin gibi değerli insanlardan nasiplenmek bana en güzel lutuf
Rabbim Razı olsun inşallah..

?

...

Guest

Bu mütevazi davranışınla değerin daha da arttı gözümde Kumsaati..Belki senin farkedemediğin bizim farkettiğimiz o kadar çok paylaşımın var ki Mim ve Fussilet Hocamın da belirttiği gibi bırak da aktif misin değil misin bunun kararını biz verelim hımmm ;)

K

kumsaati

Guest

[email protected] Bin Cebel' Alıntı:
Bu mütevazi davranışınla değerin daha da arttı gözümde Kumsaati..Belki senin farkedemediğin bizim farkettiğimiz o kadar çok paylaşımın var ki Mim ve Fussilet Hocamın da belirttiği gibi bırak da aktif misin değil misin bunun kararını biz verelim hımmm ;)
hüsnü zannınız için teşekkür ederim abim
ne diyebilirim böyle gördüğünüz içn teşekkür ederim
ama ben böyle olmadığımın farkındayım siz sadec güzel bakıyorsunuz
Rabbim razı olsun

selam ve dua ile inşallah

S

SimurG

Guest

Kumsaati' Alıntı:
merhaba Arkadaşlar

ben birşey önermek istiyorum kendi adıma
beni sağolsun MİM hocam yönetici yaptı
kendisine çok çok teşekkür ederim Rabbim ondan razı olsun inşALLAH
güzel insanlarla karşılaştırsın..(Amin)
benim içinde gerçekten çok güzel birşey sizlerin arasında olmak
şimdi benim yönetici olmamda ki sebeb malumunuzdur teknik konularda elimden geldiğince bilgim dahilinde yardımcı olmak
bunun yanında sitede yararlı konular açarak bir katkım olması gerekir ama ben
siteyle çok ilgilenemiyorum üzülüyorum ilgilenmem gerektiğini bildiğim halde fırsatım olmuyor
yani yönetici olarak çok verimli bir yönetici değilim malesef..
o yüzden şöyle bir önerim var ben yine yönetici olarak kalayım yani teknik konularda herzaman bana ulaşabilirsiniz fakat rütbem normal üye olarak görünsün
yani sadece görüntüyü değiştiricez
yönetici yetkilerim olacak ama kimse benim yönetici olduğumu bilmeyecek
ve böylece verimsiz bir yönetici sıfatına sahip olmamış olacağım

sizler ne düşünüorsunuz?
Ben ayLardır söyLüyorum bu konuda ki maruzatımı. Hatta bazı zamanLar durumumdan rahatsız oLduğum için kendi yetkimi aLdığım biLe oLdu..

Sonuç : HaLa aynı
:)

fussilet

Üye
Yönetici

sende bula bula friedrich'i bulmuşsun, yakında böyle duyurdu zerdüşt diye sokağa düşersin :))

fussilet

Üye
Yönetici

diyorum ki

friedrich nietszche'yi imzana ekleyerek ne demek istiyorsun, söylemek istediklerini daha temiz isimler ve yüreklerin sözleri ile de söyleyebilirsin...

böyle buyurdu zerdüşt diye bir kitabı var bu adamın, yakında zerdüşt nağmeleri ile sokaklarda dolaşmassın umarım :)))

B

Bevadih

Guest

Çok imza ekledim şimdiye kadar buna mı takıldın :)

Şunuda ekleleyim...İmzamdaki şahsın hayatını yada sapkın görüşlerini bilmiyorum...İlgilendirmiyorda...Kendi hayaını yaşamış,şahit olmuş gitmiş...Söz'lere bakarken "dostluk" adına ettiği laf hoşuma gitti...Ve imza olacak kadar da güzel :) o Kadar...!