Bevadih ve Şeyda siteye erişemiyor

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Geçen hafta benim başıma gelen olay şimdi Bevadih ve Şeyda arkadaşımızın başına geldi.Kendileri büyük uğraşlarına rağmen siteye erişemiyor,bu artık hepimizin problemi oldu.Bu iki arkadaşımızın haricinde de giremeyen birçok arkadaşımız olduğunu düşünüyorum bu soruna mutlak bir çözüm bulunmalı.Ve bu sorun sadece çerez ve cookie sorunu değil,göz atma geçmişini silmiş olmalarına rağmen giremiyor bu arkadaşlarımız..

Ben bunun sitenin teknik problemi olduğunu da iyiden iyiye artık düşünmeye başladım,bir an evvel bu sorunun halledileceğini umut ediyor,hayırlı günler diliyorum...

[TB] Benzer konular

H

Hüda_i gülü

Guest
Ynt: Bevadih ve Şeyda siteye erişemiyor

Bende bazen giremiyorum bir kacdefa giriş cıkış yapıyorum öyle zor giriyorum bende
Bir an önce halledilir inşALLAH
Saygılar...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

kesinlikle katılıyorum. bu nasıl bir sorunsa artık halledilmeli... zira uzun zamandan beridir artık başımızı iyice ağrıtmaya başladı. diğer hiçbir siteye girişte sorun olmuyorda neden ille de fussilet?

muhterem fussilet hocamız epeydir küskün bir vaziyette. bazı arkadaşların geçmişteki tutumları kırdı onu biliyorum, soğuttu... ama, ya bu işe hepten paydos diyebilir ya da bu gemiyi yürütmek için tekrar aramıza dönebilir... böyle bir tercih sunumunu yazmak, dile getirmek doğrusu çok acı geldi bana, üslubuma da uyan bir durum değil biliyorum ama, başka çaremizde kalmadı. üzülerek ve özür dileyerek yazdım bunları...

sahipsiz bir gemi görüntüsü, üzüyor insanları... rotasını kaybetmiş gibi!

bu arada yaşanan diğer teknik sorunlarda cabası. bugün ikinci ve daha fazla sayfası olan konuların ikinci ve diğer sayfaları açılmıyor. sevgili fussilet hocam, sizden siteyi kurduğunuz zamanki aşkı, azmi ve sevgiyi istiyoruz abim. lütfen... hele de artık binlerce insanın dahil olduğu bir ailenin bu kadar yalnız kalmaması gerektiğini bilerek....

sevgili hocam, birkaç kişinin davranışı sizi kırmış olsa da, unutmayın buraya yüzlerce insan tutunacak bir dal aradığı, manevi dünyasının tamir ve restorasyonu için geldiğini hatırdan çıkarmadan dönmenizi bekliyoruz.

okyanusta kulaç atarken bazen yorulur, bıkarız... lakin kurtulmayı bekleyen bir kişinin dahi olduğunu görsek yine de kulaç atmaktan vazgeçemeyiz. zira bir insan, ve bir müslüman olarak buna hakkımız yok. şayet orada kulaç atmayı biliyor ve buna durumumuz müsait ise bunu atacağız. atmalıyız. bu siteyi kurma amaçlarınızdan bu kadar çabuk pes etmek olmaz sevgili hocam, olmamalı... lütfen dönün, sizi hep yanıbaşımızda görmek istiyoruz. bir problem yazıldığında onu halledebileceğinizi bilmek bu insanlara büyük bir rahatlık ve aynı zamanda da gurur veriyor.

S

senarist081

Guest

Elimizden bir şey gelebilse keşke birşeyler yapabilsek.Kırılan bir kalbi onarmak o kadar zor ki,Fussilet hocamızı anlıyabiliyorum ama her şey eskide kaldı bence.Keşke bazen unutabilsek tüm yaşadığımız olumsuzlukları ama kimi insan kişilik ve yaşayış itibariyle tabiatı gereği hassas yaklaşabiliyor.Hak Teala tüm canlıları ayrı ayrı özelliklerde yaratmış,ben Fussilet hocamızın çok hassas olduğu kadar dostlarına da bir o kadar bağlı olduğunu düşünüyorum.Çok yakın bir zaman diliminde de sitedeki sorunların düzeleceğini düşünüyorum.Tabi Fussilet hocanın o sihirli dokunuşuyla.. ;)

S

SUNFLOWERS

Guest

Ve ya bu gibi sorunlar olduğunda ,kendisinin yetkisini diğer yönetici arkadaşlara verdiği takdirde aslında bu gibi sorunlar kısa yoldan helledilebilir..Böylelikle o burda olmadan da bu gibi sorunlar çözülmüş olur..
Arkadaşlar biz yeni gelen üyeler eski sorunları bilmediğimiz için varsa da önceden yaşandıysa bile şimdi o nedenlerden dolayı forumu sahipsiz bırakmak olmaz!
Günlük 14 kişinin üye olduğu bir sitede ise asla olmaması lazım!?? :)

Selamun aleykum...

Genelde olarak çok iyi bir işleyişimiz var hamd olsun... Sayfalar çok çabuk açılıyor ve cevaplarımız çabucak yollanıyor... Ama denilen sorun da halledilse çok daha iyi hizmet ala/vere/biliriz...

Fussilet hocam, bir an evvel bu atı şaha kaldırırsanız biz de 4 nala gideriz inşallah... :)

*Sunflowers, mesele yetkilerin devri değil... Bu işlerde Fussilet hocamızın tecrübe ve bilgisi çok...

B

Bevadih

Guest

Ne yazayım herşey açık secik ifade edilmiş..

Teşekkürler Tarık..Çaban için !

Kırgınlkta nesi yahu!..Amaç, niyet belli değilmi fussilet..?

Fussilet medet :D

K

kumsaati

Guest

hep dediğim gibi çerezler!!!

arkadaşlar çerezleri silersek düzelir..

Çerezler cilde de zararlıymış... Sitemizin uzmanı öyle diyor... :)

Þ

þeyda

Guest

sevgili fussilet kimlere kırgınsınız bilemiyorum ama burası sizin ve çok işlek bir site bunun kıymetini biliniz derim ben ya hiç kimse olmasaydı ve tek kalabilirdiniz . Bu sebebtendir ki kimseye darılıp gücenme konusunu birkenara bırakıp sitenin problemleri ile ilgilenininiz lütfen.. Başkada seçeneğiniz yok sanırım..Belkide bu yazımdan sonra bir daha giremeyeceğim hatalardan dolayı.. acil çözüm..!!