Belediye başkanına yumurtalı saldırı

fussilet

Üye
Yönetici
Belediye başkanına yumurtalı saldırı

Adalar Belediye Başkanı Mustafa Farsakoğlu, Maltepe'de kendisini bekleyen tekneye bineceği sırada 5 kişinin yumurtalı saldırısına uğradı. Yumurtalı saldırıyı gerçekleştiren 5 kişiden ikisi göz altına alınırken 3 kişi saldırının ardından kayıplara karıştı.
Edinilen bilgiye göre olay saat 22.30 sıralarında Maltepe'de meydana geldi. İstanbul Deniz Otobüsleri iskelesinden Adalar Belediyesi'ne ait ambulans tekneyle Büyükada'ya gitmek isteyen Adalar Belediye Başkanı Mustafa Farsakoğlu, 5 kişinin yumurtalı saldırısına uğradı. O sırada yanında kızı da olan Farsakoğlu'nun şikayeti üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yumurtalı saldırıda bulundukları öne sürülen 2 kişiyi gözaltına aldı. Farsakoğlu ifadesine başvurulmak üzere Cumhuriyet Polis Merkezi'ne götürüldü. Polis merkezinin çıkışında açıklama yapmayan Farsakoğlu'na güvenlik amacıyla iskeleye tekrar giderken, polis araçları eşlik etti. Yumurtalı saldırıyı Adalar Belediye'sine 3 yıldır arabalı vapur hizmeti veren bir şirketin, Belediye tarafından sözleşmesinin fesedilmesini protesto eden işçiler tarafından gerçekleştirildiği iddia edildi. Gözaltına alınan iki kişinin de Farsakoğlu'ndan şikayetçi olduğu öğrenilirken, soruşturmanın sürdürüldüğü ve kaçan 3 kişinin yakalanmasına çalışıldığı bildirildi.
Bu haber 28 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: Belediye başkanına yumurtalı saldırı
 
Üst