(BATI) VE AVRUPA'NIN BİRLİK KAPISI.....

• Konbuyu başlatan haksahibi
  • Başlangıç tarihi
H

haksahibi

Guest
EYY TÜRK BEKLE KAPIDA GİRERSİN SENDE ELBET.
EYY TÜRK KAPI ARALIĞINDAN BİR BAK İÇERİDE KİMLER VAR.
EYY TÜRK DÜNYA SEN VAR İSEN SÜRER ZAN EDERSİN.
EYY TÜRK GEÇMİŞİN İLE ÖVÜNÜR KAFA TUTARSIN NE SİN.
EYY TÜRK İMAN İNANCIN GÖRÜNMEKTE ÖZÜN'DEN TAVİZ VERMEZ İSEN.
EYY TÜRK SENDEN OLANI İÇİNE MEDENİYET İLE SOKTUM.
EYY TÜRK DİN VATAN SANCAK ÖVÜN DİYE AVUTTUM.
EYY TÜRK ALDIM ASLINI ÖZÜ ELİNDEN İNANCINA BİR BAK İSTER İSEN NEYE İMAN ETMEKTESİN.
EYY TÜRK SECERENE SOYUNA SÜLBÜNE GEÇMİŞİNE NASIL DAVRANDIYSAM ASRINADA ÖYLE DAVRANIR BEKLETİRİM KAPIDA.
EYY TÜRK AŞŞAĞILAMA ÖZÜNE KIZDIĞIMDAN SÖZÜNE DAYANAMADIĞIMDAN YAPMAKTAN LEZZET ZEVK ALMAKTAYIM.
EYY TÜRK DÜNYA'YA HÜKMETMİŞİN KORKUM VAR NİYETİNDEN AMELİNDEN.
EYY TÜRK BANADA ÖDÜN VER Kİ SENİ BU BAKTIĞIN ARALIKTAN İÇERE GİR DEMEKTEN LEZZET ALİM.
EYY TÜRK İÇİNDEN MAĞRİFETLİ İNSANLARA KULAK VER Kİ İMAN İNANCIN İÇİNDEN YENİ BİR OLUŞUM ÇIKSIN.
EYY TÜRK ILIMANSIN EĞİTİMLİSİN SICAKSIN HAKSIZLIĞA TAHAMMÜLÜN OLSUN.
EYY TÜRK BİZE BAK DEMOKRASİ ADINA DİLEDİĞİMİZE HÜKMETMEKTEYİZ.
EYY TÜRK BENİM TOPLUMUN İNSANI GİBİ OL EMPERYALİST SÖMÜRGECİ AKIL İNSANI OL.
EYY TÜRK SENİN ÖZÜNDEN KORKAR İMANINDAN SAKINIRIM.
EYY TÜRK BU İMANINI YUMAŞAT ÖZÜNDEN Kİ MEDENİYET BENDE DERİM TEKNOLOJİ BENDE DERİM.
EYY TÜRK ASIRLARDIR SENİ ÖZÜNDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN HER YOLU DENEDİM BAŞARILI'DA OLDUM BİR BAK GEÇMİŞİNE GÖRÜRSÜN.
EYY TÜRK ÖRNEK(OSMAN'LI)DOĞU'DAN AYIRDIĞIMIN BÖLDÜĞÜMÜN AYİNESİDİR.
EYY TÜRK İMAN İNANCIN GÖK TANRIDIR Fİ TARİHİNDEN BERİ.
EYY TÜRK NE ZAMAN ASRINI DOĞU İLE TAMAMLADIN ÖZÜNE KARIŞTIN.
EYY TÜRK KORKMAKTAYIM SENİN BU ÖZÜNDEN ÜRKEK BİR TOPLULUK OLMAKTAN SİNDİRİLMEKTEN KORKARIM.
EYY TÜRK YA BENİM İSTEDİĞİM İMAN İNANCA GİRERSİN MİSYONER OLARAK.
EYY TÜRK KÜNYENDEN TAVİZ VER SOYUNDAN SÜLBÜNDEN VAZ GEÇ.
EYY TÜRK TANRI'NIN OĞLU VAR DE YAHÛDİ'YE GÖRE(ÜZEYR)BİZE GÖRE(İSA)DE SÖYLE.
EYY TÜRK VAZ GEÇ BU ÜMMET ALIŞKANLIĞINDAN BİR BAK DİNİNE TERÖRİST ÇIKMAKTADIR ÜMMETİNDEN.
EYY TÜRK GÜÇ BENDE DEMEKTEYİM İŞİN SIRRI İLMİ SİYASETTİR KARIŞTIRMAKTA ÜSTÜME YOKTUR.
EYY TÜRK BEKLEME KAPIDAN GİR İÇERİ İSTER İSEN KABUL EYLE BENİM DİLEKLERİMİ.
EYY TÜRK HEM İÇTEN HEM DIŞTAN VARDIR TOPLUM MÜHENDİSLİĞİ UYGULAMAKTAYIM TÜRK ÜMMETÇİLİĞİNDEN KORKTUĞUMDAN.
EYY TÜRK GEL VAZ GEÇ ÖZÜNDEN GİR BENİM ÖZÜME SENİN LEHİNE DÜNYA'DA GÜZEL YAŞARSIN.
EYY TÜRK DİN YUMAŞADI SÖZDE DEMOKRASİ ADINA KUTSAL KİTABINA BEN SAHİPLENDİM İŞİN ÖZÜ MEDENİYETİMİ BEN KİTABINDAN ALDIM.
EYY TÜRK ORTA ÇAĞ'DAN ÇIKMAMA YARDIMCI OLDU ÇÜNKÜ ELİMDE KUTSAL METİNLER BEŞERİYAT UNSURU OLDUĞUNDAN SENİN KİTABIN ASLI HAK OLDUĞUNDAN ELİNDEN TÜRLÜ TÜRLÜ OYUNLARLA ALDIM.
EYY TÜRK BEN RESÛL'UMU NEBİ'ĞİLERİ SENİN KİTABINDAN ÖĞRENDİM.
EYY TÜRK SENİ ÖYLE OYALADIM Kİ ÖZÜNÜ UZAK TUTABİLMEK İÇİN DÜNYA METAĞISINA SOKTUM ÇIKARDIM.
EYY TÜRK BİRBİRİNİZE DÜŞMAN NİFAK FİTNE SÖZDE MEDENİYET TOHUMLARINI SERPİŞTİREREK BİRBİRİNİZE VE ALEHİNİZE KIRDIRDIRIM.
EYY TÜRK BU SÖZLERİME AÇILIM GETİRDİĞİM DOĞRUDUR İTİRAF ETMEKTEYİM YİNEDE ALDATMAK ADINA GEL GİR TOPLUMUMA.
EYY TÜRK MENFAATİM SIRF DÜNYA METAĞISIDIR.
EYY TÜRK EBEDİYET BENİM CUBBEMİN ALTINDADIR ACIMADAN KENDİ TOPLUMUMU İNSANIMI BİLE ALDATMAKTAYIM..
EYY TÜRK ACIMAM YOK DÜNYAM İÇİN MAKAM MEVKİ İÇİN RAHAT YAŞAMAK İÇİN BEN YAZAR KURALLARI BEN KOYARIM.
EYY TÜRK KALEM BENİM DÜNYA'DA SAYFALAR İNSANLARDIR KALEM YAZAR İNSANLAR OYNAR.
EYY TÜRK KALEMİMİ KIRAMAZSIN ÇÜNKÜ DÜNYA BANA AİTTİR.
EYY TÜRK BUNLARI KABUL EYLE İÇERİDEN BAK BİRDE DÜNYAYA YÜKSEK ULU YERLERDEN.
EYY TÜRK SALTANAT TANRI'SIZ ALLAH'SIZ YAŞAMLARDAN OLUŞUR METERYALİST DÜŞÜN BAK AKLINA SOR GÖRÜRSÜN.
EYY TÜRK NE BENİM TANRI'MI NEDE SENİN ALLAH'INI AÇMA BENİ RAHATSIZ EDER HAKİKATLAR.
EYY TÜRK YERDE GÖKDE BENİM OLSUN TANRI BEN OLURUM BEN KURGULAR BEN OYNATIRIM.
EYY TÜRK YİNE SANA ÖZÜMÜN GERÇEĞİNİ AÇMAKTAYIM KORKUMDAN İMANINDAN VE İNANCINDAN.
EYY TÜRK BANA HAKİKATINI KOYMAZ İSEN GEL GİR GÖNLÜMÜN İÇİNE BEKLEME KAPIDAN GİR İÇERİ HAK ETMEMEKTESİN KAPI ÖNÜNÜ.
BATININ AVRUPANIN İÇİNE GEL GİR OYUNUMA HÜKMET DÜNYANIN RUHUNA.
EYY TÜRK İSLAMIN YERDE VE ARŞTA TEK DİN OLDUĞUNU GÖRMEKTEYİM(HZ.MUHAMMED)ONUN RESÛLU OLDUĞUNU BİLMEKTEYİM ÜMMETİNİ GÖSTERMEKTEDİR.
EYY TÜRK UYDURDUĞUM DİN HAKİKAT OLMADIĞINI BİLMEKTEYİM(HZ.İSA)KATTİ DEĞİLDİR ALLAH'IN OĞLU(ÜZEYR)KATTİ DEĞİLDİR ALLAH'IN OĞLU BÜTÜN RESÛL VE NEBİĞİLER İSLAM ÜZERE GELDİĞİNİ SENİN KUTSAL KİTABIN OLAN BENİMDE ASLIMIN ÖZÜ KİTABIM OLAN'DA YAZMAKTADIR(KÛRAN'I KERİM)DE.
EYY TÜRK SIRF DÜNYA HAYATIMI KARARTMAK İÇİN İNSANLARIN Kİ DAHİL BOZUK SÖZDE(TEVRAT'I ZEBÛR'U İNCİL'İ)ŞERRİYATIMI KOYDUM.
EYY TÜRK(TEVRAT,ZEBUR,İNCİL)İN İŞİN ASLINI(KÛRAN'I KERİM)DE GEÇENLER OLAMADIĞINI ÖĞRENDİM ASLI YOKTUR KAYIP YİTİKTİR İŞİN ÖZÜ KEYFİMDEN TAVİZ VERMEDİĞİMDENDİR.
EYY TÜRK İNSANLIĞI BU ZİHNİYET İE AŞILADIM AŞILAYAMADIĞIMIDA DİRİ DİRİ GÖMDÜM KEYFİMDEN ACIMADAN.
EYY TÜRK ALLAH'IN EVİNİN(KABE)İÇİNE BOL BOL PUTLAR PUTBAHANELER KOYMAKTAN KAÇINMADIM ŞÜPHESİZ.
EYY TÜRK YİNE SANA İÇİMİ AÇTIM KORKUMDAN ÖZÜMÜN AÇIĞA ÇIKMASINDAN ÜRKMEMDEN.
EYY TÜRK BANA BAKMA SİZ UNUTKANLIK ÜZERE MİSKİNLİK ÜZERE YAŞAMAYA DEVAM EDİN BEKLEME KAPIDAN GİR İÇERİ DAVETİM SANADIR MÜSLÜM AN.....

[TB] Benzer konular