"Başörtülü Memur Çalıştırmam"

"Başörtülü Memur Çalıştırmam"

CHP "çarşaf" ve "Kur'an Kursu" açılımlarıyla çalkalanırken, Kemal Kılıçdaroğlu'na "Belediye'de başörtülü memur çalıştırır mısınız?" diye soruldu...

CHP'nin muhafazakarlara yönelik çarşaf ve Kur'an kursu açılımı tartışılırken partinin İstanbul adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na belediyede çalışan başörtülülerin durumu soruldu. Kılıçdaroğlu, “Kendimizi yasaların üzerinde göremeyiz” diyerek başörtülülerin belediyelerde memur olarak çalışamayacağı imasında bulundu.

CHP'nin çarşaf ve ardından Kur'an kurslarıyla muhafazakarlara yönelik açılımları tartışılırken CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na seçilmesi halinde Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan başörtülülerin durumunun ne olacağı soruldu. Kılıçdaroğlu bu soruya “Kendimizi yasaların üzerinde göremeyiz” cevabını verirken başörtülülerin memur olarak belediyelerde çalışamayacağı imasında bulundu.
 

[TB] Benzer konular

M

Mercan

Guest
Ynt: "Başörtülü Memur Çalıştırmam"

CHP nin niyeti sadece oy almak yoksa insanlara özgürlükleri vermek değil
 
Ynt: "Başörtülü Memur Çalıştırmam"

Aslında bunları burada paylaşmak bile gereksiz ama gündemi meşgul ettiklerinden biz de yolluyoruz... :) Yoksa 1 saat öncesiyle sonrası tutmayanların pek bir kıymeti olmasa gerek... :)

Amaçları belli zaten... Genelinin amacı güzelim ceylan derileri... :)
 
V

vuslat_ebedi82

Guest
Ynt: "Başörtülü Memur Çalıştırmam"

Biraz kaba olacak ama buraya da tam oturacak diye yazıyorum arkadaşlar kusurabakmasın . Bir ablanın çok kullandığı bir söz vardı: 'Katrandan olur mu şeker cinsine tukurdüğüm cinsine ceker.'
 
Üst