BAŞÖRTÜ VE LAİKLİK

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

H

hasansaðcan

Guest
Ynt: BAŞÖRTÜ VE LAİKLİK

Eyvallah kardeşim allah razı olsun senden ve bu karikatürleri cizen kişiden,Kapalı kardeşlerimizede Allah sabır versin inşallah bir an önce herşey netleşir ve türbanlı kardeşlerimiz okullarında rahata erer.

N

nazlým

Guest

2 resim çok hoşuma gitti ve içimi acıttı..KARDELEN VE SABIR TAŞI..bizim çok sabrımızı zorluyolar ama hayırlısı bakalım..elhamdülillah gururluyum,imanlıyım ve de İMAM HATİPLİYİM..Rabbimin bizlerle olduğunu biliyorum..yılmıyorum..ve diyorum ki..UMUDA KURŞUN İŞLEMEZ..

H

hasansaðcan

Guest

Helal sana kardeşim elimden ne gelir bilmiyorum ama gönülden destekcinizim dualarım hep sizlerle inşallah.

N

nazlým

Guest

Allah razı olsun kardeşim..bunları demen bile bizim yanımızda olduğunu gösteriyo..

D

DAMRAM

Guest

Her şeyin bir başlığı var neden benim bir Başlığım/Başlangıcım olmasın !Başörtüsü benim Başlığım/Başlangıcımdır...Ve ben "Baş"örtülü biriyim..Beyni örtülü değil ! ...

benimde üzüldügüm böyle sesimizi duyurmaya calısıyoruz allah cc bacılarımızın yanında
mazlumun ahı yerde kamaz elbet bir care cıkacak allahu teala dermansız dert kimseye vermez elbet dermanınıda biyerlerden cıkacak insalla

O

oski

Guest

çok güzel çizilmiş gerçekten
Allah türbanlı kardeşlerimize sabır versin
dualarımız sizinle inşAllah ;)