aralık atamasında öğretmen oldum

fussilet

Active Member
Yönetici
merhaba... aralık atamasında, öğretmenlik için başvuru yapmıştım, başvurum kabul edildi ve matematik öğretmeni olarak bulunduğum şehire yani ağrıya atamam yapıldı... bundan sonra lisedeki öğrencilere ders vereceğim...
bunu siz sevgili ve değerli dostlarımla paylaşmak istedim...

saygılarımla...

[TB] Benzer konular

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...
Ynt: aralık atamasında öğretmen oldum

Fussilet Hocam çok sevindim....RABBİM Yeni görevinizi,hizmetinizi , öğretmenliğinizi hayırlı kılsın...selamete erdirsin inşAALLAH.....

Bulunduğunuz şehirde olması ise RABBİMin bir lütfu olmuş....

RAHMAN hizmetinizi makbul etsin...hayırlara vesile kılsın...kolaylıklar versin inşAALLAH....

RABBİM e emanet olun...

MiM

Admin
Yönetici
Membership

Fussilet' Alıntı:
merhaba... aralık atamasında, öğretmenlik için başvuru yapmıştım, başvurum kabul edildi ve matematik öğretmeni olarak bulunduğum şehire yani ağrıya atamam yapıldı... bundan sonra lisedeki öğrencilere ders vereceğim...
bunu siz sevgili ve değerli dostlarımla paylaşmak istedim...

saygılarımla...
muhterem hocam,
bu haberi normal, rutin bir haber olarak yazıldığını zannetmiş, açıp okumamıştım. ancak bu sabah farkedebildim!
hem üzüldüm, hem sevindim...
üzüldüm; çünki camiamızdan eksilmiş olmanız sebebiyle... bir meslektaşımın camiamızdan ayrılmış olması hüzünlendirdi doğrusu...
sevindim; zira hizmetinizin daha geniş ve verimli bir alana sirayet etmiş olmasından...
doğrusu seçmiş olduğunuz branş da oldukça ilginç geldi bana... sizin bir matematikçi olduğunuzu, daha doğrusu bu alanda kaabiliyetiniz olduğunu bilmiyordum. belki dindersi, ama en fazla edebiyat gibi bir branş olabileceğini zannederdim. demek ki, hocamızın daha bilmediğimiz nice yetenekleri varmış!

bu vesileyle sizi tebrik ederim, bundan sonraki meslek hayatınızda üstün başarılar, hayırlı hizmetler deruhte edebilmenizi can-ı gönülden temenni ederim. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

fussilet

Active Member
Yönetici

çok teşekkür ederim sevincimi benle paylaştığınız için, mim hocam meslekten ayrılsamda gönlüm diyanet camiasıyladır... bunu bilin lütfen..

siteye fazla uğrayamıyorum ama gönlüm sizlerle..

Allaha emanet olun...

site çok badireler atlattı ama kapatmayacağım, rabbim müsade ettikçe...

siteyi size emanet ediyorum...

tatile kadar çok yoğunum...

saygılarımla...

B

birgarip_kul

Guest

Rabbim hayırlara vesile eder inşAllah.Çok güzel bir haber.Bizede fazla uzak değilmişsin 3saatlik yol.