anasayfadaki görüntü resimleri

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
selamun aleykum,
sevgili kardeşlerim... sitede aylardır hep aynı resimler duruyordu. sevgili lipradenin gönderdiği iki ayrı resmin üzerine yazılar yazarak ve editleyerek önceki resimlerin yerine koydum.

fakat, sizler... "yahu şu bendeki resim orada olaydı ne kadar yakışırdı!" yahut, "bu resimlerin üzerinde şöyle bir yazı olaydı, ne kadar güzel dururdu" gibi fikirlerinize her zaman açık olacağız. sitemizin en güzel görünümünü temin etmek için bizlere fikirlerinizi sunabilir, yardımcı olabilir, her tür katkıyı sağlayabilirsiniz. bu bizleri ziyadesiyle memnun ve mutlu kılacaktır...

saygı, hürmet, selam ve dua ile...

[TB] Benzer konular

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest
Ynt: anasayfadaki görüntü resimleri

hocam ben yazı veya resim önersem benim kinide paylaşırmısnız acep ???

Anlamışsınız işte. :)

*Bakalım nasıl yazı ve resimler gelecek?

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

urfalı, bu sitenin global bir site olduğunu öncelikle sen daha iyi biliyorsun ablacım...
kastettiğin resimlerin ne olacağını az çok tahmin edebiliyorum...
ama bütün dünyada en çok tıklanan sitelerden biri olduğunu, her tür insanın bu siteyi beğenerek, severek izlediğini bilmek zorundayız...

cihad'a eyvALLAH... ama unutmayalım, cihad derken sadece silahlar akla gelmemeli... keza şehadet kavramı da öyle... insana şehadeti sadece ölüm kusan silahlar, dağ kıyafetleri akla getirmemeli...

yüce dinimizin ölümü de, şehadeti de naif ve nazenin bir zerafete büründürdüğünü aklımızdan hiç çıkarmayalım...

şimdi sana buradan bir link vereceğim, takip ederek okumanı isterim. bu yazı ileride bir gün bu sitede de yayınlanacaktır... günü geldiğinde, inşaallah.

TıKLa ve OkU

H

hattab_sehadete_sevdali

Guest

wiii :::::'(

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

BEN ZATEN BÖYLE BİR TEPKİ BEKLİYORDUM HOCAM HİÇ ŞAŞIRMADIM
YİNEDE Bİ ŞANSIMI DENEYİM DEDİM...YAZINIZIN YARISINI OKUDUM
İNŞALAH HEPSİNİ OKUYACAM... ŞİMDİKİ CİHAT EDEN ABİLERİMİZ ABLALARIMIZ GEREKTİĞİ İÇİN SAVAŞIYORLAR
KAFİRLER ONLARI YERLERİNDEN NAMUSLARINDAN EDİYORLSR GEREKTİĞİ İÇİN SAVAŞIYORLAR ONLAR
TABİKİ İSLAM BARIŞ DİNİDİR...

YİNEDE SAĞOLUN...

H

hattab_sehadete_sevdali

Guest

ES SELAMNU ALEYKUM BU KONUDA BENIM SOYLECEK ÇOK ŞEYIM WAR AMA BOLE YAZMAKLA OLMUOR BIRE BIR KONUSMAKLA ANCAK KENDIMI IFADE EDEBILIRIM. GENELDE BIZ MUSLUMUNLAR OLARAK BIZDE BİZ KARDEŞLIK TASAVVURU VARDEĞİL Mİ DEĞERLI KARDEŞLERIM. ALLAHU TEALA DEMİOR MU MUSLUMANLAR ANCAK KARDEŞTIRLER. SENIN ÖZ KARDEŞIN BILE MUSLUMAN DEĞİLSE O SADECE SENIN KARINDASINDIR KARDEŞIN DEĞİLDİR
ETRAFTA ZULUM WAR SIYONISTER KAFİRLER ZINDIKLAR ORTALIĞI BOŞ BULMUŞ BIZIM MUSLUMAN KARDEŞLERIMIZE ZULUM EDIYORLAR İŞKENCE EDIORLAR BİZİM KARDEŞLIĞIMIZ BUMU BIZIM SEVGIMIZ BUMU HA DEĞERLI MUSLUMANLAR..!!! HERGUN MUSLUMAN BACILARIMIZIN KARINLARINDAKI GAYRİ MEŞRU ÇOCUKLARIN SAYISI ARTARKEN BIZ NE YAPIORUZ HA..!!! İSLAMIYETTE KARDEŞLIK BUMU UNUTMAYIN MAHŞERDE KARDEŞ KARDEŞTEN ŞIKAYETÇI OLACAK VE KARDEŞ KARDEŞE HAKKINI HELAL ETMICEK. ALLAHU TEALA NİSA SURESİ 76 AYETINDE NE DIOR. Ellezine amenu yukatilune fi sebilillah(sebilillahi) vellezine keferu yukatilune fi sebilit taguti fe katilu evliyaeş şeytan(şeytani), inne keydeş şeytani kane daifa(daifen).

İman edenler, Allah yolunda savaşırlar. İnkar edenler de tağut yolunda savaşırlar. O halde, siz şeytanın dostlarına karşı savaşın. Şüphesiz şeytanın hilesi zayıftır.
DAHA SOYLEYECEK ÇOK ŞEYIM WAR AMA YAZMAKLA KENDIMI İFADE EDEMIOM
SELAMETLE

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

ŞİMDİKİ CİHAT EDEN ABİLERİMİZ ABLALARIMIZ GEREKTİĞİ İÇİN SAVAŞIYORLAR
KAFİRLER ONLARI YERLERİNDEN NAMUSLARINDAN EDİYORLSR GEREKTİĞİ İÇİN SAVAŞIYORLAR ONLAR
bundan hiç şüphem yok urfalı,
bilmeni isterim ki, o mağdur ve mazlum kardeşlerimizin feveranı, ıstırabı en az senin ki kadar bizim de yüreğimizde... onlara kusur bulmak, onları kötülemek, kınamak kimin haddine!

sakın ola ki, bu konuda senden farklı düşündüğümü, senin hissettiklerini hissetmediğimi zannetme...
bu fakir, naçiz hayatını bu kutlu yol için adamıştır... bütün günah ve kusurlarına rağmen yüreğinde bu sevdayı bayraklaştırmış biridir... karakollar, nezaretler, hapisler, işkenceler görmüştür...

bunları yazarken, bizleri dünyayı toz pembe zanneden, din kardeşlerinin ıstıraplarına kayıtsız bir muhallebi çocuğu olarak zannetmemeni istedim.

ama diğer taraftan yüce dinimizin koyduğu kuralları da bildirmek, belirtmek bizim vazifemizdir, namus borcumuzdur...

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

__|MiM|__' Alıntı:
sakın ola ki, bu konuda senden farklı düşündüğümü, senin hissettiklerini hissetmediğimi zannetme...
bu fakir, naçiz hayatını bu kutlu yol için adamıştır... bütün günah ve kusurlarına rağmen yüreğinde bu sevdayı bayraklaştırmış biridir... karakollar, nezaretler, hapisler, işkenceler görmüştür...
hocam,bunu bana biraz daha acarmısnız ... buradan söyleyemeseniz bile bana özelle yazar mısnız lütfen :(

hocam cihata böle karşı soğuk davrananları görünce benim burda gözlerim kırmızı oluyor
sürekli ağlıyorum niye kimse beni anlamıyor diye niye ben anlatamıyorum diye :(

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

güzel kızım, sen bizi başka türlü düşünen biri mi sanmıştın yoksa?!
belki bazı metodik farklılıklarımız vardır, ama cihad konusunda nasıl ayrı düşünebiliriz ki...
cihad benim için islam'ın 6. şartıdır... sevgili efendimiz, "cihad etmeden yahut hayatında hiç cihad etmeyi arzu etmeden ölen, nifak üzre ölmüştür" diye buyurur... bunu bilen biri nasıl olur da cihadın karşısında olabilir!

ama ben cihadı bir bütün olarak düşünürüm. bir müslümanın hayatının tamamının cihad üzre şekillenmesi gerektiği görüşünü savurunum. yaptığımız ticari işlerin dahi bir cihad şuuru içinde yapılması gerektiği şuurunu taşırım... halbuki senin anladığın manada bir cihad benim tasavvurlarımın içinde sadece bir maddedir, tamamı değildir!

şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar ablacım, şayet geniş bir zaman bulabilirsem bu konudaki görüşlerimi daha geniş bir perspektiften kaleme almak istiyorum... bi iznillahi Teala, inş.

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

teşekkürederim hocam acıkladığınız için

ama benim sorularımın cevabı bu değldi

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

teşekkürederim hocam acıkladığınız için
ama benim sorularımın cevabı bu değldi
urfalı, aslında anahatlarıyla düşüncelerimi yazdım. sanırım sen duymak istediklerini yazmamı istiyorsun. bazı şeyler var ki, açıktan yazılmaz, anlatılmaz, belki hissedilir... bişey daha, filistin ve çeçenistan zulümlerinin görünen yüzü kadar, bir de görünmeyen perde arkası vardır... işte orayı görebildiğin gün, belki bizi de anlayacaksın. işte işin o tarafını yazmak, yazabilmek dünyanın en zor işlerinden biridir. belki hiç yazılamayacak kadar esrarengiz bir muammadır. dedim ya, bazı şeyler var ki, ancak karşı karşıya gelince anlatılabilir, izah edilebilir şeylerdir. tıpkı senin dediğin gibi...

biz şunu bilelim, RABB-i Teala kalplerde olanı biliyor, hiç şüphesiz.

Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

__|MiM|__' Alıntı:
urfalı, aslında anahatlarıyla düşüncelerimi yazdım. sanırım sen duymak istediklerini yazmamı istiyorsun. bazı şeyler var ki, açıktan yazılmaz, anlatılmaz, belki hissedilir... bişey daha, filistin ve çeçenistan zulümlerinin görünen yüzü kadar, bir de görünmeyen perde arkası vardır... işte orayı görebildiğin gün, belki bizi de anlayacaksın. işte işin o tarafını yazmak, yazabilmek dünyanın en zor işlerinden biridir. belki hiç yazılamayacak kadar esrarengiz bir muammadır. dedim ya, bazı şeyler var ki, ancak karşı karşıya gelince anlatılabilir, izah edilebilir şeylerdir. tıpkı senin dediğin gibi...

biz şunu bilelim, RABB-i Teala kalplerde olanı biliyor, hiç şüphesiz.

tamam özelle yazın hocam bende bu çeçenistanın perde arkasını öğrenmek istiyorum