Advanced Windows Care 3.3.1 Türkçe

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest

Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi ve bu yenilikle beraber ismi artık Advanced SystemCare. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alması sayesinde çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olması da programın kolay kullanılabilir arayüzüne oldukça iyi destek veriyor.

Siyah ve beyaz olmak üzere 2 tema seçeneği sunan programın ilk başında yapılan Windows Bakımı taramasından sonra "Onar" tuşu ile bu bölümdeki hataları onarabilirsiniz.

Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakımı" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine aynı hızda bu bölümlerdeki hataları onarır.

Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar

Spyware Kaldırma : Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölüm sayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.
Kayıt Düzeltme : Bu bölüm sayesinde Sistem Kayıt Defterinizdeki sorunlu ve alakasız kayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın hızında artış yaşanması sağlanır.
Gizlilik Süpürme : Birçok program en son çalışılan dosyaları "geçmiş" adı verilen bölümlerde kullanıcıların daha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internet tarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan en önemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak daha hızlı hale gelir.
Çöpdosya Temizliği : Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sistemin yavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulur ve sistemden temizler.

Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar

Sistem Eniyileme : Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.
Güvenlik Savunma : Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlı yazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Disk Birleştirme : Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayan bilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilk günkü gibi yapabilirsiniz.
Güvenlik Analizi : Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
Bilgisayarınızdaki yavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeli girişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilk günkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.

Neden Advanced SystemCare ?

Kullanımı oldukça kolaydır : Tek tıklama ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Bilgisayarınızı tamamen korur üstelik ücretsiz : Spyware, adware taramaları ve silmeleri sayesinde bilgisayarınızı korur. Hacker'lar, HiJacker'lar veya bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklemeye çalışanlara karşı da sisteminizi korur. PC aktivite geçmişini de kontrol ederek hangi işlemlerin gerçekleştiğini gösterir ve takip eder.
Windows'unuzu temizleyin : Sistem performansınızı kayıp dosyaları temizleyerek hızlandırır, istenmeyen dosyaları ortadan kaldırır, gereksiz dosyaları siler ve tüm hasarlı kayıt girişlerini siler.
PC'nizi en yüksek performansta tutun : Windows'unuzu modifiye ederek sistem ve internet hızınızı arttırır.
Önemli! Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

PRO versiyon özellikleri : Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamen unutabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Ve ayrıca daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilir ve sisteminizi optimize edebilirsiniz.

Yeni versiyon güncellemeleri

Güncelleme seçeneği geliştirildi.
Yardımcı programlar seçeneği geliştirildi.
Genel hatalar giderildi.

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://s1.dosya.tc/AWC3.3Tr.zip.html
 

[TB] Benzer konular

V

Vandervaart

Guest
Ynt: Advanced Windows Care 3.3.1 Türkçe

Link kırık, boşa üye olduk.
 
Ynt: Advanced Windows Care 3.3.1 Türkçe

TakeOne kardeşimiz hala üye... İsteğinizi daha uygun bir dille ifade etseydiniz size yardımı dokunacağına inanıyorum...
 
T

TakeOne

Guest
Ynt: Advanced Windows Care 3.3.1 Türkçe

Bu türdeki arkadaşlar googlede Advanced Windows Care diye arama yapıyorlar. Buldukları sayfaları inceliyorlar. Eğer link ile karşılaşırlar ise, o foruma hemen üye oluyorlar. Halbuki üyelik maksatları sadece o programa olan ihtiyaçlarından kaynaklanıyor. Sonrada çıkıp gidiyorlar. Demekki linkimiz kıırkmış. Kardeşimizde bize kızık gitmiş. Canı sağ olsun.

Buyrun yeni link. Şu anda 3.4 versiyonu mevcut. Dileyen buraki linkten indirebilirler. Keygene gelince bana ulaşmanız kafidir.

http://dw.com.com/redir?edId=3&siteId=4&oId=3000-2086_4-10407614&ontId=2086_4&spi=12fde248a5da8aa8680252c6074133c6&lop=link&tag=tdw_dltext&ltype=dl_dlnow&pid=11118615&mfgId=6271865&merId=6271865&pguid=25mDNgoPjF4AAHXqEzMAAAAW&destUrl=http%3A%2F%2Fdownload.cnet.com%2F3001-2086_4-10407614.html%3Fspi%3D12fde248a5da8aa8680252c6074133c6%26part%3Ddl-6271865
 
Üst