Admin ve Yönetici kardeşlere., bir kaç dakikanızı alabilir miyim...

• Konbuyu başlatan koza_kelebegi
  • Başlangıç tarihi
K

koza_kelebegi

Guest
öncelikle selamlar...

sevgili yönetici arkadaşlarım.

malumunuz bir aradayız. mümkün olduğunca beraber teşrik-i mesai ediyoruz.

fakat gereken gayreti, çabayı gösteremediğimizi sanırım içimiz bile söylüyor.

nitelikli konular açabilmek için biraz araştırma yapmamız gerekiyor. Düzenli bir zaman ayırla ile, az zamanda daha çok nitelikli konular ekleyebileceğimi düşünüyorum.

peki hocam konu ekleyeceğiz de bu konular zaten çeşitli sitelerde, forumlarda zaten aynı ile var diyeceksiniz. bizim de farkımız yok ki diyeceksiniz.

asıl mesele zaten o zaman başlıyor.

oturup, düşünüp ya da ilgili konu başlığıyla ilgili araştırmalar yapıp konuya eklemeler yapmak... katkı sağlamak...konu ile ilgili toğlu bilgilerin aynı konu altında güzel bir şekilde olması ve kendi fikir dünyamız...

yeni bir şey yazmadıkça, düşünmedikçe hiç bir farkımız kalmayacak diğer sitelerden...forumlardan...

nitelikli düşünmemiz...fikirler üretmemiz... olabildiğince maksattan uzaklaşmamamız, malayaniyatı en aza indirmemiz gerek...

lütfen biraz daha gayret edelim ve planlı çalışalım.

mesela bir hedef koyalım.

bugün şu konuda araştırma yapacağım ve 10 tane konu açacağım vs.

daha sonra açılan konulara bakıp eklemeler yapmak...konuya daha da değer katmak...fark oluşturalım...

gelen bir şeyler alsın...
gelen bir şeyler bıraksın...

sevgi ile.

koza.

[TB] Benzer konular

O

oski

Guest
Ynt: Admin ve Yönetici kardeşlere., bir kaç dakikanızı alabilir miyim...

Eyvallah
Elimden geleni yaparım Allah ın izniyle :)

D

DAMRAM

Guest

insallah allahın izniyle hersey halloru dıye ddüsünüyorum

Z

zülüf

Guest

elimden gelen hassasiyeti göstermeye çalışacam.....inş

G

garip_kul

Guest

bu aralar pek giremiyorum girsemde yorumlarda bulunuabilyorum badana işi var dua bekliyorumm inşaALLAH aktif olurm gene

R

rumeysa

Guest

elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bende malum oks ye hazırlık var bende tam yardımcı olamıyorum kusurumuza bakmayın benim de bir fikrim var siteyi kendi aramızda bölüşsek diyorum mesela koza kardeş şiir yazabiliyor ve edebiyat seven biri diyelimki o bölümün sorumluluğunu o alsa şiirleri ayarlar konuları düzenler yorumlarına bakar herkes böülm alsa olmazmı benim ki sadece bir fikir selametle

fussilet

Üye
Yönetici

rumeysa' Alıntı:
elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bende malum oks ye hazırlık var bende tam yardımcı olamıyorum kusurumuza bakmayın benim de bir fikrim var siteyi kendi aramızda bölüşsek diyorum mesela koza kardeş şiir yazabiliyor ve edebiyat seven biri diyelimki o bölümün sorumluluğunu o alsa şiirleri ayarlar konuları düzenler yorumlarına bakar herkes böülm alsa olmazmı benim ki sadece bir fikir selametle
katılıyoırum:)

N

nazlým

Guest

eski sitede öyle vardı zaten..bilen bilir amennayı..orda bölüm yöneticileri vardı..ve daha düzenliydi..bencede burda her konuya bi sorumlu lazım..diye düşünüyorum ki zaten rümeysa kardeşimin fikrini destekliyorum..

K

koza_kelebegi

Guest

maalesef bana göre çeşitli bölümlerin paylaşımını yapacak kadar sayıda yöneticiye sahib değiliz maalesef.

bu sebeble ben şahsen elimden geldiğince çeşitli bölümlere konu açmaya çalışıyorum.

R

rumeysa

Guest

ben bölüşelim diyorum kısım kısım alalım