admıne yagcılık nasıl yapılır??

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest
1-Üye olduktan sonra forum kuralları bölümünü okuyarak onun oraya süs diye konulmadığını anlayacağıma

2-Zeki ,çevik, ahlaklı ve aynı zamanda yazı yazıp paylaşan bir üye olacağıma

3-Foruma üye olur olmaz hemen kız erkek durumunu kontrol etmeyeceğime

4-Arama yapmadan konu açıp yetkililerin sinir katsayılarını artırmayacağıma. (!)

5-Adminlere, modlara ve smodlara itaat edeceğime

6-Açtığım konuları kilitleyen yetkililere kızmayacağıma. Ayrıca konuyu kilitlediler diye özelmesajla hesap sormayacagıma

7-Zırtı pırtı yanlış yerlere konu açıp yetkililerin sürekli taşımacılık yapıp bel fıtığı olmalarına sebep olmayacagıma (!)

8-Asla ve asla bu adminler, modlar ve smodlar kendini ne sanıyo diye düşünmeyeceğime

9-Açtığım konulara kimse cevap yazmıyo diye kahrolmayacağıma.Ne olurr yorum yazın diye sayfalarca aglamayacagıma, ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar atasözüne göre davranacagıma

10- Gerekli gereksiz smileylerle mesajımı doldurup kendimi foruma bi katkıda bulunuyor sanmayacagıma

11-Üye olduktan hemen sonra bismillah yok şunu şöyle yapsaydınız, yok şu niye şöyle diye ukala tavırlar sergilemeyeceğime

12- Admin ve modlara şirinlik yapıp yağ çekip kendime katkı sağlama amacını asla gütmeyecegime

Harddiskim, ADSL modemim, mausum, klavyem üzerine and içerim...
not hepsı espırıdır kımse alınmasın.

-Alıntı-

H

HAdeKa

Guest
Ynt: admıne yagcılık nasıl yapılır??

4-Arama yapmadan konu açıp yetkililerin sinir katsayılarını artırmayacağıma. (!)

ben arama nasıl yapılır bilmiyorum

D

DAMRAM

Guest

HAdeKa' Alıntı:

hehe ögrenırsın ablam herkes ögrendı bır sekılde sora sora bagdat bulunur sorarak ben cok seyı ögrendım

?

...

Guest

7-Zırtı pırtı yanlış yerlere konu açıp yetkililerin sürekli taşımacılık yapıp bel fıtığı olmalarına sebep olmayacagıma (!)

;)

D

DAMRAM

Guest

9-Açtığım konulara kimse cevap yazmıyo diye kahrolmayacağıma.Ne olurr yorum yazın diye sayfalarca aglamayacagıma, ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar atasözüne göre davranacagıma

H

HAdeKa

Guest

DAMRAM' Alıntı:
HAdeKa' Alıntı:

hehe ögrenırsın ablam herkes ögrendı bır sekılde sora sora bagdat bulunur sorarak ben cok seyı ögrendım
hani sordum işte ogrenemedim

D

DAMRAM

Guest

HAdeKa' Alıntı:
DAMRAM' Alıntı:
HAdeKa' Alıntı:

hani sordum işte ogrenemedim
mesela konu arayacan o konu baslıgını aramaya yazacan kıme aıtse onun nıckınıde yazacan tümünü sec yapacan ve arayacan konu yok gözüküyorsa ısım farklı olabılır

H

HAdeKa

Guest

aradığım konuyu bilmeden "kime ait oldugunu" ara nasıl yapacam
ornek mutluluk ayy mutluluk konusu acaba dahlia nın konusu muydu deyip aranan yere mutluluk kime ait e de dahlia mı yazıcam ;)

T

tetri bici

Guest

11-Üye olduktan hemen sonra bismillah yok şunu şöyle yapsaydınız, yok şu niye şöyle diye ukala tavırlar sergilemeyeceğime :D :D

K

kumsaati

Guest

HAdeKa' Alıntı:
aradığım konuyu bilmeden "kime ait oldugunu" ara nasıl yapacam
ornek mutluluk ayy mutluluk konusu acaba dahlia nın konusu muydu deyip aranan yere mutluluk kime ait e de dahlia mı yazıcam ;)
yazacağın konunun içinden bir cümleyi kopyalayıp
bu linkteli boş yere yapıştırıp ara deyince o cümle kaç konuda geçmiş görebilirsin eğer bir konunun içinde aynı cümle varsa o konu daha önce açılmış demektir :)

http://www.fussilet.com/index.php?action=search

S

serdengecti

Guest

yukarda ara yazıyo.oraya tıklayacan.ne arayacaksan yazacan
arayacak

H

HAdeKa

Guest

tamam tamam haftalar önce idi o ogrendim kendi kendime :D

Allah razı olsun
yardımsever gencler ;)

ben ismi yazmadan açılmıyo sanıyordum denedim acıldı :D

kumsaati bu arada yasını gordum sen benden kuçukmuşsun ya hu :D

E

ey memleket ey

Guest

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :) :) :) :) ;) ;) ;) ;)