Adapazarı Belediyesi evden hizmet veriyor

fussilet

Üye
Yönetici
Adapazarı Belediyesi evden hizmet veriyor

Hizmet Takip Programı (HİTAP) kapsamında evden hizmet veren sistemle yönetim programcısı Gülten Ayar, tüm emeklilik işlemlerini evinden daha hızlı ve seri yapabiliyor. Hizmet akışını yerinde inceleyen Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcüneli ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Öksüzali sistemle ilgili bilgi verdi.
Önceden emeklilik işlemlerinin 6 ay kadar süre aldığını belirten Öksüzali, bu sistemle en geç 2 günde emeklilik işlemlerinin bitirilebildiğini söyledi.Bu hizmetle personelin kendisini daha iyi adapte ettiğini kaydeden Öksüzali, a€œBelediyemizde 121 memurun ilk işe giriş yılından itibaren veri girişi yapılması gerekmektedir.Böylelikle günde en fazla 2 memurun girişi yapılabilmektedir.Sürenin kısıtlı ve yapılacak işin detaylı olması nedeniyle zaman kaybını azaltmak ve dikkatli yoğunlaştırmak için İansan Kaynakları memurlarından Selma Kuşcan ve Muharrem Safitürk de dönüşümlü olarak, a€œZamandan ve mekandan bağımsız kamu yönetim programıa€ kapsamında internet üzerinden veri girişlerini yapabileceka€ dedi.
Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ise bu uygulamayı Sakaryaa€™da başlatan tek belediye olduklarını belirterek, a€œ35 belediyede bu konuda öncülük ettik.31.07.2012 tarihine kadar bu program devam edeceka€Yaklaşık 122 kişinin kayıtları girecek.Böylece bulunduğumuz mekanın dışında kamu hizmeti vermenin ilk adımını Sakaryaa€™da atmış bulunuyoruza€ dedi.
Bu haber 1 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: Adapazarı Belediyesi evden hizmet veriyor
 
Üst