ADALET İSTERİM MALIN'DAN ADALET İSTERİM MÜLKÜN'DEN EY BAŞBAKAN:

• Konbuyu başlatan haksahibi
  • Başlangıç tarihi
H

haksahibi

Guest
Anlamam deme düşünür isen yetim senin bahçen'de
Bilmem deme miskini görmek ister isen senin evin'de
İşitmem öksüzü okşamam başını der isen bu iş senin vicdanın'da ey BAŞBAKAN.

Aldın sermayeni çevren ile bir olmuş madden elin'de, bunu ben kazandım sakın ha deme
Gün gelir harmanladığın mal mülk sana senden hatır koyar, işin hükmü var sende

Devlet yönetmektesin hizmet etmektesin şunu bil, zengin merkezli sakın ha gitme
İşitmem der isen yoksul ile düşkünü bu SADR-I vebal gönlün'de ey BAŞBAKAN.

Elit,Burjuva,Aristokrat;Emperyalist,Siyonist,Kapitalist ve niceleri zaten dünyası var CENNET'DEN ya sen?

Projeleri oluşmuş senin huzurun'da imza bekler kaçta kaçı ezer geçer İNSAN'I faydasız hizmet'den araştır incele söylediklerimi bir düşünsen

Kamu kurumlar her biri olmuş kral'dan daha kral, çık dışarı tekbir-i kıyafet ile yerinde bir gelip görebilsen
İşini sözde ADALET ile işini adamca kalabalık ensesi kalın ile yürütmekte ortam verenler senin yanın'da beni bir duysan bir işitsen

Gemisini yüzdürenler gerek akıntıya karşı gerekse akıntıya doğru bitirmekte düzen aynı nizam aynı ey BAŞBAKAN.

ADALET İSTERİM MALIN'DAN ADALET İSTERİM MÜLKÜN'DEN (O) ANTALYA'DA EY BAŞBAKAN!..

Mezar cesed dolu ölenler kalanların mirasını köpek gibi
parçalar olmuş birer hayvan-i NEFS

Miras hak derler desinler diye, DEVLET almış bintürlü vergi ile terazi bozuk İNSAN-I azdırmış madde'si ilah türlü türlü olmuş herbiri kocaman NEFS

Dünya'da emsali yoktur soyan bir DEVLET-İ ALİYE; milletini,halkını,ulusunu vede ÜMMETİ'Nİ bu nasl bir cilve-i naz çok ağır kokmakta kokusu rahatsız eder ey BAŞBAKAN bu nasıl bir NEFS

Düşünmek mescid-i zekat ile mümkün nerelere girmekte bu zekat-ın secde'si yoksa namazı kılan ağırlaşmış birer NEFS'Mİ?.

ADALET İSTERİM MALIN'DAN ADALET İSTERİM MÜLKÜN'DEN (O) ANTALYA'DA EY BAŞBAKAN!..

Arap der derler savaşa girerler her daim birbirlerini keserler öldürürler bu nasıl bir tarih'ki değişmez bu oyunlar ''KABE'NİN örtüsü bildim bileli kapkara zifiri olmuş bu nasıl bir ''İSLAM''

Oyun için'de oyun batmayan bir DEVLET batmayan güneş koyar piyesini yazar çizer sayın %'ABDULAH GÜL'% ziyaret eder İLM-İ siyaset adına bu nasıl bir ''İSLAM''

Davos zirve yapar galip gelir DEVLET-İ ALİYE adına BAŞBAKAN sayın %'RECEP TAYYİP ERDOĞAN'% ORTA DOĞU'DA rüzgar estirir ya ORTA ASYA ne olur bahar şenlikli olur şüphesiz sonrası dünya'da başröl olur verilir neticesi büyük çok büyük projede başarılı bir DEVLET-İ ALİYE sözde ılımlı ''İSLAM'' adına hayr olsun şüphesiz zaman her zerrenin ilacıdır.

ADALET İSTERİM MALIN'DAN ADALET İSTERİM MÜLKÜN'DEN (O) ANTALYA'DA EY BAŞBAKAN:

[TB] Benzer konular