Active File güncellendi.

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest
Mobil dosya yöneticisi yazılımların söz sahibi uygulamalarından Active File güncellendi. İndirme bağlantısı ve detayları yazımızda açıklıyoruz.

Symbian işletim sistemine sahip akıllı telefonlara yönelik geliştirilen en yeni dosya yöneticilerinden biri olan Active File'ı daha önce kapsamlı bir biçimde ele almıştık. Güncellenen yazılım önceki versiyonlarında olduğu gibi bu sürümde de kullanıcıların beklentilerini göz ardı etmemiş görünüyor. Zira yoğun olarak gözlenen bir sorun olan S60 5. Sürüm hataları bu güncelleme ile aksi yöndeki açıklamalara rağmen giderilmiş.

Tam ekrana geçişte yaşanan çökme sorunu, oluşturan sahte mesajlardaki tarih yanlışlığı, dokunmatik ekranlı cihazlarda çökme ve yeniden başlama, zip dosyalarının üçüncü şahıs yazılımlar ile açılamaması, hatalı UID3 gösterimi gibi gözlenen tüm hatalar bu güncelleme ile tarihe karışıyor.


Programın bu güncelleme ile kavuştuğu ekran görüntüsü yakalama fonksiyonunun da oldukça başarılı çalıştığını söylemeliyiz.

Kısmen de olsa Symbian S60 2.Sürüm desteğine kavuşan yazılımın ayrı bir sis dosyası ile sağladığı güncellemeyi aşağıdaki linki tıklayarak indirebilirsiniz.

http://alietan.com/downloads/ActiveFile/1_43_-3/ActiveFile_S60_2_8.SIS

Bunun yanı sıra otomatik güncelleme özelliği de uygulamanın sahip olduğu yeni niteliklerden. Tüm Symbian OS9 çekirdeğine sahip akıllı telefonlar ile çalışan yazılımın unsigned (sertifikalandırılmamış) ücretsiz sürümüne aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

http://alietan.com/downloads/ActiveFile/1_43_-3/ActiveFile_S60_3X_5X-manufacturer.SIS
 

[TB] Benzer konular

Üst