ACI BANA KONTÖR AT

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

O

oski

Guest
Ynt: ACI BANA KÖNTÖR AT

;D ;D ;D

sözler ata demirere ait kanımca ;D

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

yav DAMRAM müthişsin. ya kardeşim sen kaç yönlü bir insansın... şaşırdım gitti valla. hani on kolu olup her tarafa yetişen voltran gibi. ya da, bi ayağı sabit diğer ayağı pergel gibi dünyayı arşınlayan mevlana gibi. animasyon ve şarkı olağanüstü güzel, çok hoşuma gitti. Allah razı olsun.

L

latahzen

Guest

Allah razı olsun çok hoş bir animasyon... :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

latahzen' Alıntı:
Allah razı olsun çok hoş bir animasyon... :)
sevgili latahzen, sizi yeni gördüm... aramıza hoşgeldin değerli kardeşim. umarım her zaman bizimle beraber olursunuz. sizi yorum ve paylaşımlarınızla yanımızda görmek isteriz.

D

DAMRAM

Guest

MiM' Alıntı:
yav DAMRAM müthişsin. ya kardeşim sen kaç yönlü bir insansın... şaşırdım gitti valla. hani on kolu olup her tarafa yetişen voltran gibi. ya da, bi ayağı sabit diğer ayağı pergel gibi dünyayı arşınlayan mevlana gibi. animasyon ve şarkı olağanüstü güzel, çok hoşuma gitti. Allah razı olsun.
ESTAGFIRULLAH HOCAM ELIMDEN GELDIGINCE BOS KALDIKCA SANALDA DÜNYAYI ARASTIRIYORUM IMKAN OLSADA GERCEKDEDE GEZIP GÖRSEM HERYERI

K

KARTAL

Guest

çokmu çok hoşuma gitti sözler Allah razı olsun abla
yoksa kontormu istiyorsun kontorünmü eksildi abla

lazımsa GÖNDERELİM...

O

oski

Guest

banada gönderin banada gönderin ;D ;D

K

KARTAL

Guest

başta animisyon yolla gönderelim kardeşim...

D

DAMRAM

Guest

SAGOL ABI TILFONUMDA KONTÖR YOK AMA OGLUMDA BEDAVALAR VAR SAGOLASAN TILFONLA PEK ISIM OLMAYODA

K

KARTAL

Guest

tamam abla fark etmez lazım ne zaman olursa yollamaya hazırız. siz değerli ablaya görevimizi her zaman yapmaya hazırız...

D

DAMRAM

Guest
Ynt: ACI BANA KONTÖR AT

TESEKÜRLER ABI ALLAH RAZI OLSUN DÜSÜNMENIZ YETERLI SAGOL