__hüZüN nedir, bilir misin?__

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: __hüZüN nedir, bilir misin?__

bitti...

nihayetinde bu uzun soluklu çalışmayı da bitirdim, Rabbimin izniyle.
hemen ifade etmeliyim ki,

bazı resimler vardır, bunun hüzünle ne ilgisi var diyebileceğiniz.

evet, öyle gözüksede bakmayı bilenler için mutlaka kahkaha atan bir insan silüetinde dahi, bir hüzün gizlendiğini görürsünüz.

resimler insana, o anki psikolojik yapılarına, yaşlarına, yaşadıkları olaylara göre bakış açısı sunarlar. birine çok sıradan gelen bir resmin bir başkasının ruhunda çok derin aksülameller uyandırdığını görebilirsiniz.

sevgilerimle...

hüzün ile dost bir mizacınız olsa da, mutlulukla geçen bir ömür temennisiyle

G

garip_kul

Guest

hocam ellerinize yüreğinize sağlık

hüzün bu kadar anlam verici bir şekilde anlatılırr

ee tabbiiki imza MİM

ALLAH RAZI OLSUN
SELAM VE DUA İLE

D

DAMRAM

Guest

HOCAM BUDA BENDEN OLSUN KABUL BUYURURSANIZ HAZAN YAPRAKLARI

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili garip_kul... senin getirmemi istediğin arşiv çalışmalarımdan birini daha getirdim. bi tek masaüstü serisi kaldı gelmedik. ama onu da sevgili DAMRAM kardeşim muhtelif çalışmalarla yerine getiriyor. fakat orada da çok sevdiğim önemli bazı resimleri getirmeyi düşünüyorum. ama zannederim bununla tamamlamış olduk.

sen ki.. her serinin arkasından, beğenisini, desteğini, yüreklendiren, cesaretlendiren o güzel yorumlarını hiç eksik etmedin. bu konuda sana çok şey borçlu olduğumu söylemeliyim. bu vesileyle gösterdiğin dostluk, kardeşlik, alicenaplık ve yakınlığı asla unutmayacağım. müteşekkirim. Rabbim senden ebeden razı olsun aziz ve sevgili can kardeşim.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili DAMRAM kardeşim...
bu seri içinde zannederim ikinci mesajınızdı. öncekilerde olduğu gibi her uzun soluklu çalışmamda desteğini, güzel yorumlarını hiç esirgemedin. vefa dedikleri duygu bu olsa gerek. size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. bazen kelimeler kifayet etmiyor. sonsuz teşekkürler, Allah razı olsun sevgili kardeşim.

ha bu arada, koyduğunuz resim gerçekten tamamlayıcı mahiyette ve çok güzel bir katkı oldu. elinize ve emeğinize sağlık.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili Resulehasret... seni tanımıştık. fakat sevgili 'hasan'ı bilmiyorduk. onu da burda bu resimler vesilesiyle tanımış, görmüş olduk. yav bayağı yakışıklıymışsın ha... :)
ve sen hala bekarsın öyle mi?

çevrendeki kızların aklına şaşarım! zavallılarda görecek göz mü yok ne.... :)

sağladığın katkı ve güzel yorumun için teşekkür ediyorum sevgili kardeşim. Allah razı olsun.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

ve bu arada serinin ortalarında bi yerde attığı mesajla desteğini esirgemeyen sevgili melekkiz kardeşime de ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Allah razı olsun aziz ve sevgili can kardeşim.

Y

yalan dünya

Guest

bugün günlerden hüzün
yer hüzün ülkesi
intiharda bileniyor duygular hüzünlü bir karanlığa

dolaşıyorum gelişigüzel
ayağımın altında dallar eziliyor
hüzün kırılıyor yalnızca

hüzün alıp hüzün satıyorum
kazancım hüzün
kaybım da

gül uzatıyor küçük bir kız:
“al bunlar en güzelleri
adları hüzün çiçeği
hüzün kokarlar aynen hüzünlü gönlün gibi...”

ağaç olsam hüzün dökülüyor yapraklarımdan
yağmura koşsam hüzün boşanıyor üstüme
bıraksam kendimi kaçsam oradan
yok olası hüzün koşuyor ardımdan!

ben: hüzün
ikametgah: hüzün sokağı
adresim bu işte!

beni ararsan eğer hüzn'ü sorman yeter

Allah razı olsun Mim hocam.
hüznü resimlerle ne güzelde anlatmaya çalışmışsınız
emeginize sağlık

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili yalan dünya...
'taç giydirmek' buna derler zahir...
şiirin öyle güzel ki.. bu seriye gerçek manada bir ruh ve güzelik kattı. çok sevdim ve sevindim. eline sağlık, Allah razı olsun sevgili kardeşim.

Y

yalan dünya

Guest

begendiginize sevindim.
Rabbim sizlerdende razı olsun.

R

Resulehasret

Guest

MiM' Alıntı:
sevgili Resulehasret... seni tanımıştık. fakat sevgili 'hasan'ı bilmiyorduk. onu da burda bu resimler vesilesiyle tanımış, görmüş olduk. yav bayağı yakışıklıymışsın ha... :)
ve sen hala bekarsın öyle mi?

çevrendeki kızların aklına şaşarım! zavallılarda görecek göz mü yok ne.... :)

sağladığın katkı ve güzel yorumun için teşekkür ediyorum sevgili kardeşim. Allah razı olsun.
Hocam asıl bu güzel paylaşım ve sözleriniz için ben size teşekkür ederim Allah razı olsun mutlu oldum vallahi:) Hocam siz dururken bize yakısıklımı denir sizin o nur yüzünüz , kalbiniz yeter . Parmağımda yüzük var :) o resimde gözükmüyor gölge gelmiş oraya sanırım, bir sevdiğim var çok şükür gönlümüzü verdik birbirimize öyle gidiyoruz senelerdir, başka kızların dikkatinimi çekmedim yoksa benmi ondan başkasına dikkat etmedim onu bilmiyom hocam sayıgılarımla:)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

çok sevindim, sevgili hasan kardeşim. Rabbim sizi tez zamanda kavuştursun ve bir ömür saadetlerin en güzeline garkeylesin inşaallah.

R

Resulehasret

Guest

Amin hocam inşallah tüm bekar mümin ve mümine kardeşlerimizin başına:)

M

melekkiz

Guest

mutlu hayırlı uzun güzel bi hayat nasip etsin Rabbim size.. darısı başımıza diyelim:)

B

Bevadih

Guest

HAYAT İÇİNE SAVRULMUŞ milyonlarca tohum var.
Kimisi neşe, kimisi bereket, kimisi hüzün kimi tebessüm..Şimdi sonbahar ya belki de o yüzden güzün diğer adı hüzün..
Oysa sonbaharlardaki renk bereketini seviyorum ben, sonra sonbaharın yağmurlarını birde en çok..
Bazen yağmuru aratmayan göz yaşlarına şahit oluyor yüreğim.,bir yaprak dökümüdür göz yaşları kirpiklerimin.!

Mim abiciğim..NasıL da gözümden kaçmış bu çaLışmanız:(
YazıLar ve resimLer o kadar etkileyici idiki..!!
Ne denir,ne söyLenir...Çok beğendim...Yürekten teşekkür ederim...VaroLun!!