30 Eylül'e Kadar Fiat'ta Kasko Bedava..!

30 Eylül'e kadar Fiat'ta kasko bedava!

Fiat, 30 Eylül’de sona erecek 2. ÖTV indirim dönemi öncesinde düzenlendiği yeni bir kampanya ile müşterilerine kasko sigortasını hediye ediyor.

Fiat binek otomobil yelpazesinde yer alan Fiat Linea, Grande Punto, Bravo, 500, Albea Sole, Palio Sole, Panda, Doblo Panorama gibi modelleri tercih edecek müşteriler, uygun satın alma ve ileri tarihli geri ödeme avantajlarının yanı sıra ücret ödemeden kasko sigortasını edinme avantajıyla yola çıkacaklar.

Fiat, Eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan geri ödemeleri Ocak ayına ötelemeli kredili alım kampanyasına ek olarak yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında 30 Eylül’e kadar Fiat markalı otomobil satın alan herkese, kasko sigortası ücretsiz olarak hediye ediliyor. Fiat binek otomobil yelpazesinde yer alan Fiat Linea, Grande Punto, Bravo, 500, Albea Sole, Palio Sole ve Doblo Panaroma gibi modeller için geçerli kampanya, uygun satın alma ve ileri tarihli geri ödeme avantajlarının yanı sıra ücret ödemeden kasko sigortasını edinme avantajıyla yola çıkabilme ayrıcalığı sağlıyor.

30 Eylül’e kadar sürecek “Fiat’ta Kasko Hediye” kampanyası kapsamında Fiat Linea 27 bin 390 TL; Fiat Grande Punto 25 bin 330 TL; Fiat Bravo 31 bin 310 TL; Fiat 500 29 bin 10 TL; Fiat Albea Sole 19 bin 40 TL; Fiat Palio Sole 18 bin 510 TL; Panda 23 bin 580 TL; Doblo Panorama ise 28 bin 790 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor.
 

[TB] Benzer konular

Üst