1045'ten Bayram Hediyesi

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest
1045, bayramda kullanıcılarını bedava konuşmaya çağırıyor. Üstelik sadece şehirlerarası arama değil, uluslararası aramalarda da bedava konuşmalar bizleri bekliyor.

Telefonda ucuza konuşma vadeden 1045, bayramda bizleri bedava konuşturacak. Sadece şehirlerarası aramalar değil, uluslararası ve cep aramalarında da toplam 30 dakika bedava konuşma hakkına sahip olacağız. 1045'in sitesinden başvuru yapanlar, bayram süresince sabit hattından yapacağı sadece şehirlerarası değil, uluslararası ya da cep telefonu aramalarının da toplam 30 dakikasını bedavaya gerçekleştirebilecek.


1045 sabit hattan yapılan şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramalarında %80'e varan indirimler de kullanıcıları bekliyor olacak. 1045'le indirimli konuşmak için abonelik, sözleşme ya da taahhüt gerekmiyor. Bu hizmetten yararlanmak için sabit hatlı telefondan cep, uluslararası yada şehirlararası numarayı çevirmeden önce 1045'i tuşlamak yetiyor.

Üstelik 1045'te aylık sabit ücret, bağlantı ücreti ya da herhangi bir gizli maliyet bulunmuyor. %80'lere varan indirimli konuşma ücreti Telekom faturasında yer alıyor.
 

[TB] Benzer konular

Üst