Şeyda

• Konbuyu başlatan ...
  • Başlangıç tarihi
?

...

Guest
Şeyda arkadaşımız forum dil ve imla denetçisi görevinden ÜstKoordinatörlüğe getirilmesini talep ediyorum.Son zamanlarda özellikle forumdaki davranışlarından ötürü,kendini yansıttığı için..

Bu forumda herkes hak ettiğinin karşılığını er geç alır..Şeyda arkadaşımız ilk zamanlardaki çizgisinin çok uzağında,daha sakin,sabırlı ve daha aktif.Bu görevi de layıkıyla yerine getireceğinden kuşkum yok.Siz ne dersiniz ;)

[TB] Benzer konular

?

...

Guest
Ynt: Şeyda

liprade' Alıntı:
Son zamanlarda pek göremiyorum...

Hayrolur inşallah...
Hayır olacağı kesin Liprade..Şuna inanıyorum ki bazen dost bildikleriniz sizi yanlış yönlendirebiliyor.. ;)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

[email protected] Bin Cebel' Alıntı:
Hayır olacağı kesin Liprade.;)
Bunun şeyda ile bir alakası yok ama, böyle iddialı konuşmak doğru değildir tarıkcım... neyin hayırlı olacağını kesin olarak bilebilen tek varlık Rabb-i Teala'dır. insanlar bunu kesin olarak kestiremezler...

.Şuna inanıyorum ki bazen dost bildikleriniz sizi yanlış yönlendirebiliyor..
buradaki şifreyi çözmek isterdim!

?

...

Guest

Hocam bu arkadaşımıza Forumda bazı arkadaşlarımızca acımasız eleştiri ve yersiz tutumlar sergilendiğini üzülerek ifade etmek istiyorum.Bu cevabımdan kimseyi savunduğum anlaşılmasın,ben insanlara her zaman ikinci bir şansın verilmesinden yanayım.Fazla da konuyu uzatmak istemiyorum tüm kararlara da saygım sonsuzdur...

Selam ve dua ile..

?

...

Guest

hocam burdaki şifreyi bilmem ama burda 'zan' var, zandan da kaçınmak lazım muaz bin cebel ve eski nicke dönmek lazım
Bir yanlış ifade kullandıysam da affola..Son yaşanan olaylardaki gerginliğime bağışlayın yoksa beni bilen biliyor..

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

Hocam bu arkadaşımıza Forumda bazı arkadaşlarımızca acımasız eleştiri ve yersiz tutumlar sergilendiğini üzülerek ifade etmek istiyorum.Bu cevabımdan kimseyi savunduğum anlaşılmasın,ben insanlara her zaman ikinci bir şansın verilmesinden yanayım.Fazla da konuyu uzatmak istemiyorum tüm kararlara da saygım sonsuzdur...
sevgili tarık,
hayatta hangimiz hata yapmadıkki! olur a, benim yüzlerce hatam olduğu gibi şeyda'nın da olmuştur ve olacaktır. Hatasızlık Rabb-i Teala'ya mahsustur. geçmişte her ne olduysa -ki, çokta vakıf değilim- olmuş bitmiştir. Ben o arkadaşların bunları sürdüreceğini zannetmem. madem şeydayı da üst yönetime aldık, artık bu tür şeylerin kesinlikle konuşulmasını arzu etmem. aramızda böyle çatlağın, sevgisizliğin olması hepimizi çok üzer.

yalnız bir konu da arkadaşlara bir ricam vardır... olabilirki, biriyle tartışmış olabiliriz, belki kırgınlıklar yaşamışta olabiliriz. onu orada bırakmak zorundayız. bunu üçüncü şahıslara aktararak taraftar toplamak, olan bir vakıayı dallandırıp budaklandırmak hiçbir zaman kimseye iyilik getirmez, yardım etmez, sempati kazandırmaz.

şayet birine karşı bir hatamız oldu ise, ve o bunu hazmedemediyse kendimizi savunmaya geçmek yerine özür gibi bir erdemi şiar edinmek bütün problemleri halledecek kadar güçlü bir silahtır. hata bile etmemişte, yanlış anlaşılmış dahi olsak yine de anlayış göstermek, yine de özür dilemek bizi küçültmez, tam aksine yüceltir, yükseltir. inanın bana... bugüne kadar tevazudan, hoşgörüden zarar gören, kişiliği küçülen kimse görmedim ben...

geçmişe bir sünger çektim. bu bahsi edilen şeyler hiç yaşanmadı, bir rüyaydı... geçti gitti ve bitti... artık geleceğe, sevgiyle, saygıyla, muhabbetle yüzümüzü çevirdik ve sadece Rabbimizin rızasına matuf gayretlerimize kendimizi teksif etmeye yoğunlaştık... inşaallah ve bi iznillahi teala...

konu kapanmıştır... itirazı olan var mı? :D

R

Resulehasret

Guest

Hayırlısı olsun.

Bu arada yetki konusunda benim de bir önerim olacaktı. Karanfil kardeşimizin süper yönetici olmasını talep ediyorum. Kardeşimizin sitemize olan katkısı tartışılmaz zaten. Belki çok yoğun olarak giremiyor ve ilgilenemiyor olabilir, fakat burada bir özeleştiri yapacak olursam, siteye benden daha çok katkısı olduğu kanaatindeyim. Fikir birliğinde olucağımıza eminim aslında, ama yine de sizlere de danışmak istedim.

B

Bevadih

Guest

Hasan sana canı gönülden katılarak..

"Fazlası ile hak etti" cümlesi kolay harcanacak bir cümle değil..Hak etmek, tavır,duruş,katılım,site içi huzur ve diyalog olunca anlam kazanıyor..

Hatta ben bu konuda kendimden çok Tefekkür arkadaşımın hak ettiğini düşünüyorum..Katılımı, katkısı olsun 1 numara...

Üst/koordinator
olmasını talep ediyorum..yakın zamandada daha üstlere cıkmayı hak ediyor...

fussilet

Üye
Yönetici

hasan ve bevadih kardeşler, terfi için söylediğiniz kişiler bence fazlası ile hak eden kişiler...

K

KARANFÝL

Guest

Konu Şeyda abla için açılmış fakat kardeşcan benim için de talepte bulunmuş..Resulehasret'e bevadih ablama ve fussilet hocaya çok çok teşekkür ediyorum..Söylediğiniz kadar katkım olmadığını biliyorum, hele de son günlerde..

Her ne kadar önemli sebeplerim olsada katkımın olmaması bir süredir üzdü beni..
Terfi etmek daha büyük sorumluluğu beraberinde getiriyor, üstelik bu yöneticilik olunca..
İnşallah önümüzde ki bir ay içerisinde bu görevi iyi yapacağım..Sonra ise memlekete yolculuk var beni tekrar normal üye konumuna getirirsiniz..:)

Şeyda ablaya ve Tefekkür ablaya hayırlı olsun diyorum..
Allah'a emanet olun..