İsrailli Generalden Erdoğan'a Skandal Sözler..!

İsrailli Generalden Erdoğan'a Skandal Sözler

İsrail Kara Kuvvetleri komutanı, Erdoğan'ı eleştirirken skandal bir açıklamaya imza attı. İşte o çirkin sözler...

İsrail Kara Kuvvetleri komutanı, Başbakan Erdoğan'ın Davos'ta İsrail Cumhurbaşkanı Peres'e yönelik, “Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz” sözlerini sert bir dille eleştirdi. General Avi Mizrahi, Erdoğan'a “aynaya bak” diye seslendi.

Haaretz gazetesinin haberine göre, yabancı askeri temsilcilerin katıldığı bir toplantıda konuşan General Avi Mizrahi, Türklerin uzun yıllar önce Ermenileri katlettiğini, aynı politikanın bugün de Kürtler üzerinde sürdürüldüğünü iddia etti.

General, İsrail'i Filistin topraklarını işgal etmekle suçlayan “Başbakan Erdoğan'ın ülkesinin Kuzey Kıbrıs'ı işgal ettiğini” savundu.

İsrail Kara Kuvvetleri komutanı, Erdoğan'ın İsrail'in BM'den çıkarılması çağrısını da hatırlattı ve “Böyle bir durumda, Türkiye de İsrail'in yanına eklenmelidir.” dedi.

[TB] Benzer konular

B

Bevadih

Guest
Ynt: İsrailli Generalden Erdoğan'a Skandal Sözler..!

"İt ürür,kervan yürür" deyimi nede yakışıyor bunlara!

Dinlemiştim flaştan verdiler sanki çok ta önemlı.!

EyvAllah Liprade haber merkezi:)

Bu tür haberlerle onların rezillikleri, insaniyetlikten ne kadar uzak oldukları, yalancılıkları, yüzsüzlükleri vs. vs. vs. leri ortaya koyuluyor...

O sözleri Erdoğan'a değil bize dedi... Ve, o bir avuç bile olamayan lanetli topluluğun aldıkları her nefes dahi onlar için büyük mükafat... İdareli kullansalar yerinde olur...

B

Bevadih

Guest

Heytt :D

Yine mi büyük dalga yakaladınız abla... :) Maşallah sörfte de çok iyisiniz... :)

Adıma tema yapılsa ben de büyük dalgalarda sörf yapardım... :)