İsrail, Türk Mallarını Boykot Ediyor...

İsrail Türk Mallarını Boykot Ediyor

İsrail, Erdoğan hükümetini protesto etmek için Türk mallarına boykot kampanyası başlattı.İsrail'in milliyetçi öğrenci hareketlerinden Im Tirzu (Eğer İstersen) bugün Tel Aviv'deki Türkiye Büyükelçiliği önünde düzenlediği gösteriyle Türkiye hükümetinin İsrail'e karşı tutumunu protesto etti.

Türkiye karşı sloganlar atan İsrailli öğrenciler, yazdıkları dövizlerle, yetkililerden "Ermeni soykırımı"nı tanımalarını istediler.

Diğer yandan İsrail'in ünlü kafe zinciri İlan's da Erdoğan hükümetini protesto etmek için artık Türk kahvesi satmayacağını açıkladı. İlan's mağazalarının camlarına üzerine çarpı atılmış Türk bayrakları ile "Burada Türk kahvesi satılmaz" yazılı bildiriler asıldı.

Turizm şirketlerinden bazıları, Türkiye'ye yapılan ziyaretlerde ciddi düşüşün olduğunu belirtirken bir çok şirket de özellikle Antalya'ya yaptığı turistik ziyaretleri iptal etti.

isra haber
 

[TB] Benzer konular

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: İsrail, Türk Mallarını Boykot Ediyor...

oh be!
eskiden hep biz boykot eder, bize adeta nanik yaparcasına umursamaz, sanki dalga geçerlerdi... elimiz genelde hep böğrümüzde kalırdı...

şu kaderin cilvesine bakın, zalim israil tarafından boykot edilmek valla gururumu okşadı... siyasete bulaşmak istemesem de, şu hükümeti bütün yüreğimle alkışlıyorum, bize bu şaheser duygular yaşattığı için...
 
L

latahzen

Guest
Ynt: İsrail, Türk Mallarını Boykot Ediyor...

pek menun olduk yaa elh.. etsin , etsin mallarımızı boykot aman ne zarar...
 
V

vuslat_ebedi82

Guest
Ynt: İsrail, Türk Mallarını Boykot Ediyor...

Valla bu kadar ses getireceğini bilselerdi önceden yaparlardı sanırım şu filmi.... Bilinmez gerçi altında yatan nedenler ne yaa......Demek ki kuyruklarına basıldı......şu zamana kadar niye ses yoktu da şimdi.....düşünmek lazımsanırımmm.....Aman pek ferahladım ......:))))).
 
Y

yeþeren

Guest
Ynt: İsrail, Türk Mallarını Boykot Ediyor...

Çok güzel bir haber...Hazır bizde israil mallarını boykot ederken bütün diplomatik ve ekonomik ilşkimizi kesersek ne ala....
 
M

MizGiNa_ÝsLaM_

Guest
Ynt: İsrail, Türk Mallarını Boykot Ediyor...

bizde zaten bunu istiyordukkkkk gidin yahuidi itlerine bildirin bizler muhhamed ordusuyuz geri dündük ÖZGÜR QUDUUS yolunda ilerliyoruz..
 
Ynt: İsrail, Türk Mallarını Boykot Ediyor...

Şu 7 milyoncuk mel'un bizi boykot etse kaç yazar... Kimin umurunda sivrisinek vızırtısı... Ama iş bu kadar basit olmasa gerek... İsraille bağlarımız epey kavi... Bu tür haberlere sevinemiyorum...

Hayrolsun bakalım...
 
Üst