İnternette Mukabele Zamanı...

İnternette mukabele zamanı

Ramazan’ın gelmesiyle birlikte Kur’an-ı Kerim’i bilgisayar başında okumak isteyenler için internet ortamında yepyeni bir site yayına başladı.

Mukabele.com adını taşıyan bu site, alışık olduğumuz Kur’an-ı Kerim sayfalarını, farklı pek çok hat ve meal seçenekleriyle birlikte bilgisayar ekranlarına taşıyor. Sitede, Hafız Osman hattından, Ahmed Hüsrev hattına; Hamid Aytaç hattından bilgisayarla yazılmış Kur’an-ı Kerim’e kadar farklı boyutlarda ve mealli-mealsiz bütün seçenekler bulunuyor.

Sure ve cüz seçimlerinin de oldukça kolay olduğu Mukabele.com adresinde ziyaretçiler, açılan sayfaları yerli-yabancı 10 ayrı hafızın sesinden dinleme imkanı buldukları gibi, üye oldukları takdirde siteye nereden ulaşırlarsa ulaşsınlar kaldıkları yerden mukabelelerine devam edebiliyorlar.

Kendilerine “Şirket-i Hayriye Gönüllüleri” adını veren bir ekip tarafından, tamamen gönüllü olarak ve hiçbir ticari amaç gözetmeksizin hazırlanan Mukabele.com sitesi, Kur’an-ı Kerim’i internet ortamında okumak isteyenler için güzel bir seçenek olacak gibi görünüyor.

Site adresi: www.mukabele.comhttp://http://
 

[TB] Benzer konular

Üst