İndir Butonu

• Konbuyu başlatan kaan08
  • Başlangıç tarihi
K

kaan08

Guest
Sayın Fusilet hocam dark4tp tema kullanıyorum bu temaya indir butonu eklemek istiyorum normal smf olmuş olsaydı bunla ilgili arşivde tuttuğum bilgilerden faydalanabilirdim, ama tp hakkında fazla bir bilgim yok o yüzden sizden veya bilen bir arkadaştan yardım bekliyorum linklerin ulu orta sitemde gözükmesini istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

[TB] Benzer konular

K

kaan08

Guest
Ynt: İndir Butonu

Mim abi Fusillet hocam nerede ? nereye kayboldu gene yahu Fusillet hocamda hiç boş durmuyor ki..! eğer bu soruya cevap bulamassam tp tamamı kaldırıp klasik smf temasına dönecem ,dönmemi istemezsiniz heralde ehuehu :D :D

MiM

Admin
Yönetici
Membership

sevgili kaan,
AA'dan son aldığım haberlere göre, fussilet hoca kafayı fena halde ingilizceye takmış durumda... uykuda bile ingilizce olarak sayıkladığını, hatta rüyalarını bile ingilizce gördüğünü öğrendim. :D çok şirin bir ufaklığı var, dua edelim biraz mızıkçılık yapsında uykusundan uyandırsın! :D :D :D

K

kaan08

Guest

Sayın Mim abi Allah analı babalı büyütsün Fusillet abimiz bebişini Fusillet hocamızın ingilizcesi iyi olsunki bizlere daha faydalı ve yararlı ola şimdi hocamın uğraştığı şeyler hep ingilizce ne yapsın .

K

kaan08

Guest

Min abi hala Fussilet hocam yok ? gelemeycekmi :'(

K

kaan08

Guest

Fussilet hocam dark4tp indir butonu böyle bir modifikasyon yokmu..! indir butonu cevap yazasan seni bekiyoruz.

MiM

Admin
Yönetici
Membership

sevgili kaancım, fussilet hoca buralarda... az sabrediverirsen, zannederim cevaplayabilecektir.

MiM

Admin
Yönetici
Membership

maalesef, yine geç kaldın diyebilirim kaancım. çıkmış fussilet hoca. ama, bu gece ona özel mesajla link verir, sualini cevaplamasını sağlamaya çalışırım inşallah.

K

kaan08

Guest

Teşekkürler Mim abi ricam olur, bu arada forumda dolanayım faydalı bir site bana göre..! bu siteye girerken inanın kendi sitemmiş gibi giriyorum hayırlı akşamlar.

R

Resulehasret

Guest

kaan08' Alıntı:
Teşekkürler Mim abi ricam olur, bu arada forumda dolanayım faydalı bir site bana göre..! bu siteye girerken inanın kendi sitemmiş gibi giriyorum hayırlı akşamlar.
Aynen bende çok sevdim bu siteyi ya, keşke daha önceden bulsaydım ;)

fussilet

Active Member
Yönetici

indir buttonu derken ne demek istiyorsunuz ben anlamadım, mesela link nereye gidecek nereyi indirecek millet

K

kaan08

Guest

Fussilet hocam indir butonu derken bundan bahsetmiştim smf de böyle bir modifikasyon var ama tınyportal uygulama şekli nasıl

klasik smf uygulama şu:

İndir butonu.
post.tamplate.php de bulun
Kod:
'img' => array('code' => 'img', 'before' => '
', 'description' => $txt[435]),

altına yada üstüne yeri sorun etmez

ekle:
Kod:
'indir' => array('code' => 'indir', 'before' => '', 'description' => $txt[535]),

lakin bunu www.korsanlimani.org/korsan/Themes/pirates_final/images/indir.gif kendinize göre düzenleyin

index.turkish.php de bulun
Kod:
$txt[33] = 'Yeni Konu Başlat';

altına ekleyin:
Kod:
$txt[535] = 'İndir';

sıra geldi giflere

bunu images içine

bunu
images/bbc içine atın olay bu kadar

eğer hızlı mesajda da çıkmasını istiyorsanız bu işlemi display.tamplate.php de tekrarlayın

---------------------------------------------------------------alıntıdır

bu modifikasyonu dark4tp de yapacam yapmam gereken lerde yardımcı olursanız.

fussilet

Active Member
Yönetici

bunun tinyportal ile alakası yok, bunu böytlece kurarsanız çalışır

K

kaan08

Guest

Teşekkürler hocam sormamdaki gaye temayı bozmamak tı sonra düzeltmesi zor oluyor.

K

kaan08

Guest

aynen modifikasyonu uyguladım oldu teşekkürler.