İNANILMAZ DERECEDE GERCEK GİBİ YAPILMIS BEBEKLER

  • Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest
İNANILMAZ DERECEDE GERCEK GİBİ YAPILMIS BEBEKLER.


Gördüğünüz bu birbirinden güzel bebeklerin hiçbiri gerçek değil! Bu bebekler büyümüyor ama ağlıyor, altına yapıyor.

Fiziki olarak gerçek bebeklerden pek farkı olmayan sahte bebekleri yapan sanatçılar, İngilizleri ikiye bölen bu sektörden oldukça umutlular. Sahte bebeklere sahip olmak için servet ödeyen sahte anneler, bebeklerine gerçekleri kadar sık elbise alıyor, bebek arabasına koyarak parkta yürüyüşe çıkarıyor, komşu gezmesine gidiyor ve hatta kendileri gibi sahte bebek sahipleri ile buluşarak, bebekleri ile ilgili deneyimlerini paylaşıyor.

Bu bebeklerin yaygınlaşmasındaki en etkin faktör ise günümüzün en yaygın teknolojik aracı internet. Bebekler internette satılıyor ve bebeği yapan sanatçılar, kendilerine gönderilen fotoğrafa ya da özel siparişlere uygun bebekler yapabiliyor.

Sahte bebekler, gerçekleri gibi büyümüyor, ama gerçekleri gibi ağlıyor, mama yiyor, altını kirletiyor ve yemekten sonra gazının çıkarılmasını bekliyor. En şaşırtan özellikleri ise, nefes alıyor gibi görünmeleri. Nefes alıyor izlenimi verilen bebekleri ile parkta dolaşmaya çıkan sahte anneler, bebeklerini seven yabancıların durumu fark ettiklerindeki şaşkın bakışlarına ise çabuk alışıyorlar.

Bebek sahibi olamayanlar, bebek büyütme özlemi duyanlar, bebek bakmaya ya da doğurmaya uygun bir durumu olmayanlar bu bebeklerin sahibi olmak için oldukça büyük paraları da gözden çıkarabiliyor.

Sahte bir bebeğe sahip olmanın bedeli 1000 YTL ile, 4000 YTL arasında değişiyor. Bebeğin arabası, çantası, kıyafetleri, araba koltuğu ve diğer küçük ihtiyaçları için ise, 7- 10 bin YTL'yi gözden çıkarmak gerekiyor...


 

[TB] Benzer konular

K

KARANFÝL

Guest
Ynt: İNANILMAZ DERECEDE GERCEK GİBİ YAPILMIS BEBEKLER

Bebekleri çok fazla sevmeme rağmen bu şeyleri(oyuncak mı demeli ne demeli bilmiyorum) görünce tiksindim.
Bunları nasıl yaparlar ve zavallı beyinsiz insanlar nasıl alırlar?Bir de parkta falan gezdiriyorlarmış, Allah'ım gülmeli mi ağlamalı mı?

Rabbimin yaratma sıfatı nasıl taklit edilmeye çalışılır?

Ve bir insanın bebeği olmayınca böyle bir şeyle nasıl kendini tatmin edebilir?Ne kadar acı..
 
Üst