İlk merhaba,ilk heyecan,ilk süzülen kelimeler.....

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
SEMAZEN

Hımmm.Bu bölümü ilk defa görüyorum ve ben de bir iki bir şeyler karalamak isterim...Düzcede ikamet ediyorum ve Düzce Belediyesi personeliyim,3.5 yıllık evliyim 2.5 yaşında Talha Yiğit isminde bir oğlum var..Yaşamayı,doğadaki tüm canlıları sevip gözeten,dost canlısı(öyle olduğumu söylerler)sohbeti bol,neşeli bir insanım..İşimden arta kalan zamanlarda Sinema ve Dizi senaryolarını yazmakla meşgulüm(şu an için amatör ilgileniyorum ama ileride ne olur bilinmez),genelde günümüz Türk Sinema ve Dizi anlayışının çok dışında senaryolar yazıyorum,ben daha çok reellikten yanayım ve ben artık ekranlarda yarı çıplak ve kadeh tokuşturan oyuncular görmek istemiyorum ve inanın böyle bir projede de hiçbir zaman görev almıyacağım..Benim tek gayem gaflete düşmüş,özünü unutmuş insanları gaflet uykusundan uyandırmak ve bunu ALLAHın ve Peygamberinin rızasını kazanmak için yapıyorum..Şu sıra yopun bir çalışma içrsindeyim hatta dualarınıza ihtiyacım var..Keyifli paylaşım ve sohbetler dilerim..

DAMRAM

ben istanbul avcılar semtinde istikamet ediyorum.
Hepiniz aramızda olduğunuz için son derece mutluyum .Herbirinzden ALLAH razı olsun
asıl meslegım bayan kuaförü bebekden dolayı bırakdım malesef ev hanımlıgı yapıyorum
okul dersenız orta okuldan terk evlılık müessesınde calısıyorum 20 yıldır emeklı olmama daha cok var

MİM

yav DAMRAM,
başımıza ne işler açıyorsun ) hergün bir şeyler çıkarıyorsun. uğraştırıp duruyorsun bizleri.. ))
(laf aramızda... çokta iyi ediyorsun)

eh! Madem konu açılmış... biz de bi şeyler yazalım bari...

geceleri saymazsanız 24 yaşındayım. yok... olmaz mı dediydiniz.. eh, ne yapalım o zaman ikiyle çarpıcaksınız o halde. o zahmette sizin olsun emi (yav laf aramızda, 24 yaşındayım diye yazınca nasıl da bir havaya girdim bilemezsiniz )) )

istanbul bayrampaşa da imam-hatip olarak çalışıyorum. asıl memleketim, artvin, şavşat. mesleğimi çok sevdiğimi söylemeliyim. hele de talebe okutmayı. kızım olmayınca, tahmin edersiniz talebelerimin hepsi kız öğrenci. bir de tabii şuna hep inandım. eğer bir anayı eğitirseniz onun müstakbel çocuklarını da eğitmiş olursunuz. yani bir taşla iki kuş vurma gibi...

86 ve 88 doğumlu iki oğlum var. büyük oğlumu zannederim sizler de tanıyorsunuz. burada yamanlar nickiyle yazan... venezuellada üniversite okuyor. diğer oğlum ise ihl mezunu ve serbest çalışıyor.

eh, yeter bu kadar herhal demi? zaten bu hafta kırmızı koltukta da bendim. en iyisi mi siz kovmadan kaçayım buralardan barim ))

BİR FİKİR ELÇİSİ

Sıra bu fakire gelmiş...

Büyüklerimizin öncelikle kendilerini tanıtmaları daha hoş oldu kanaatindeyim

Doğum tarihimiz 10.12.1983 olsa da o zaman ki babacağazımın ataleti sebebiyle 1984 yılında nüfusa kaydettirmişler. Hala tartışır dururlar validem ile babam. Biri der küçük yazdırdın...Diğeri der hayır ne küçüğü...normal...Birisi der bir senesini yedin..Diğeri der daha iyi işte genç:) Latifeleşirler:)

Baba memleketi sakarya. Ama şahsım gebzede doğdum, gebze de büyüdüm. Eskiler doğulan yeri memleket sayarlarmış.

Mesleğimize gelince 1.5 senedir eski tabirle muallimlik, yeni tabirle öğretmenlik hayatım var. Yozgatta öğretmenlik yapmaya çalışıyoruz gençlerimize.

Meyvelerden şeftaliyi çok severim.

KUMSAATİ

selamun aleykum
haddimize düşmez ama bende kendimden bahsedeyim dedim izninizle
ben 18 yasındayım aslen kütahyalıyım, antalyada oturuyorum
açıköğretim den imamhatip okuyorum
neden açıktan okuyorsun derseniz düz liseyi okurken lise 2 de lisenin o ortamından rahatsız olduğum için ve kapanma sorunundan okulu bıraktım ve açık öğretimden devam ediyorum
ilk defa böyle bir ortamda kendimden bu kadar bahsediyorum
seviyesine güvendiğim bir yer
herkesi şimdiden ALLAH için çok sevdim
Rabbimde sizleri sevsin inşALLAH

selam ve dua ile..

SELMA

Ben mayis 82 dogumLuyum...KaySeriLiyim....BeLçikada dogdum ve yasiyorum...Bekarim....Eczaciyim....( bu kadar yeterLi SanirSAm )

MiM hocam GüLcan kardesimin yazdigini okudum hakkaten sizin karizmaniz yeter

RESULEHASRET

İnsan bir merak ederde şu Resulehasret kimdir? kimin nesi kimin fesi diye sorar. ALLAH aşkı için yahu, ama nerdeee:) Şaka ettim kızmayın hemen ufacık çocuğa:) İstanbul/fatih doğumluyum, güngörende ikamet ediyorum. 20 yaşındayım Muayine olmuş her an için hazır askerim:).Abimde şırnak, ırak sınırında şöfor olarak askerlik görevini yerine getiriyor şafak karanlık henüz 10 ayı var, Sinopluyum Mim hocam hemşeri sayılırız yüzyılı aşkın batum 'dan göçmüş ceddim, sizde gürcümüsünüz hocam.

[TB] Benzer konular

S

senarist081

Guest
Ynt: İlk merhaba,ilk heyecan,ilk süzülen kelimeler.....

Bu bölüm devam edicektir....

A

Ayrýlýk

Guest
Ynt: İlk merhaba,ilk heyecan,ilk süzülen kelimeler.....

Sanaldan tanımak çok mümkün olmasa da insanlar hakkında fikir sahibi olmak açısından bilgiler iyi.

Öğrendiğim kadarıyla MİM hoca (hoca daha uygun gibime geldi) sizin oğlunuzu tanıdım bizim bir siteye üye.. :)

Bu arada benim ilk heyecanım kendimi tanıtmak olmadı.. :) Olsun konularınız çok güzel ama..