İşte Zayıflamanın Sigortası Olan Bitki...

İşte zayıflamanın sigortası olan bitki
İbrahim Saraçoğlu'ndan zayıflama hayali ile yanıp tutuşanlara ve zayıflamaktan umudunu kesenlere moral verecek "mucize gibi" bir formül açıkladı. Bu bitki tüm diyetleri kurtarıyor.

Bitkisel Kürler Rehberi, Tıbbi Bitkiler Rehberi, Bitkisel Sağlık Rehberi, Bitkilerdeki Sağlık Mucizesi kitaplarına da imza atan ünlü bilim adamı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, zayıflamanın anahtarının dereotu olduğunu açıkladı.

Son olarak çıktığı Ülke TV'de hormonlu bitkilerin insan sağlığını nasıl tehdit ettiğini anlatan ve insanın genetik yapısını değiştiren hormonlu tohumlar yüzünden yakında normal tohum kalmayacağı tehlikesine dikkat çekerek Tarım ve sağlık Bakanlıklarını göreve çağıran Saraçoğlu'nun Vatan gazetesinde yayınlanan ve kilo vermek isteyenlere büyük moral aşılayacak ilginç formülü şöyle:

Saraçoğlu, "Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusana fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir." diyor.

Ayrıntılı bilgiler için ünlü bilim adamının web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.saracoglu.athttp://

(Haber 7)
 

[TB] Benzer konular

M

Mercan

Guest
Ynt: İşte Zayıflamanın Sigortası Olan Bitki...

Biz genelde salatada yiyoruz :D
 
D

denge

Guest
Ynt: İşte Zayıflamanın Sigortası Olan Bitki...

hımm denemek lazım

teşekkürler liprade :)
 
Ynt: İşte Zayıflamanın Sigortası Olan Bitki...

Rica ederim Denge abla...

Oldukça basit, pratik bir yöntem... İşe yarar da görünüyor...
 
A

ayýþýgý

Guest
Ynt: İşte Zayıflamanın Sigortası Olan Bitki...

ya inşallah işe yarar kilolarla başım dertde
 
Üst