İş yerine haciz gelince mezarlıkta kendini astı

fussilet

Üye
Yönetici
İş yerine haciz gelince mezarlıkta kendini astı

Olay saat 18.00 sıralarında Nebiler Mezarlığı'nda meydana geldi. Akdeniz Sanayi Sitesi, 5023'üncü Sokak'taki iş yerinde mobilya döşemeciliği yapan Ali Yılmaz, ekonomi sıkıntı nedeniyle borçlarını ödeyemeyince iş yerine haciz geldi. Avukat ile haciz memurlarının iş yerindeki eşyaları topladığını öğrenen Yılmaz, motosikletiyle Döşemealtı İlçesi'ndeki mezarlığa gitti. Yılmaz daha sonra haciz işlemleri için gelen avukata cep telefonuyla "Ben mezarlıktayım. Cenazemi oradan alırsınız" yazılı mesaj gönderdi.
Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri, gittikleri mezarlıkta Yılmaz'ın bir ağaca asılı cesediyle karşılaştı. Polisin olay yerinde yaptığı incelemede Yılmaz'ın, "Çocuklarım beni affedin. İş yerine haciz gelince intihar ettim" yazılı not bıraktığı da belirtildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
Bu haber 85 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: İş yerine haciz gelince mezarlıkta kendini astı
 

[TB] Benzer konular

Üst