Üstad'ım SimurG gelmişş:))

• Konbuyu başlatan Bevadih
  • Başlangıç tarihi
B

Bevadih

Guest

Sevgili,değerli..üstadım ...Bu resimle karsılamak istedım senı nedense:)

Cıvıltı neşe,güsellik getirdin..Hoş geldin yüreğimize,tekrar yine yeniden..Rabbim bundan sonra sıkıntı vermesın inş..Hep aramızda ol..Rabbim hep korusun seni
Hoş geLdin! Hoş geLdin!Hoş geLdin!!!!

[TB] Benzer konular

K

KARANFÝL

Guest
Ynt: Üstad'dım gelmişş:))

bende tam konu açmayı düşünüyordum bevadih ablam,
benden önce davrandın :)

Hoşgeldin Hocam,
gözümüz yollarda kaldı, özledik...
Şükür kavuşturana,
Çok çok geçmiş olsun, çok üzüldüm...
inşaAllah iyisindir.. Rabbim bir daha yaşatmasın..
Tekrar hoşgeldin

R

Resulehasret

Guest
Ynt: Üstad'ım SimurG gelmişş:))

Çok sevindirici bir haber, Simurg abicim hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Nasılsınız? iyisiniz inşallah?

S

SimurG

Guest

Es-SeLamun ALeykum değerLi dostLarım...

MaLumuzun Kurban Bayramının 3. günü trafik kazası geçirdim.. Bir-kaç gün hastahanede yattıktan sonra taburcu oLdum ama sağLığım yerinde değiLdi.. ParmakLarım,kaburgam ve sağ ayagım kötü idi.. KoLtuk değnekLeri iLe gezmek zorunda kaLdım günLerce.. ve parmakLarım yüzünden bırakın kLavye tuşLarına basmayı, yemek dahi zor yiyordum.. SoranLara her ne kadar ''iyiyim'' deseydim de, o an o kadar da iyi oLmadığımı söyLeyebiLirim.. Sırf üzüLmesinLer diye böyLe masum yaLanLara başvurdum.. Şimdi rabbime şükürLer oLsun iyiyim... ne hiçbir şikayetim kaLmadı..

Bu yokLuk,özLem ve hasretLik, gönLümü kavurdu! Hiç görmediğim, konuşmadığım ve dahi adını biLmediğim bir çok kişiyi bu denLi özLeyeceğimi biLemezdim.. Hepinizi çok özLedim.. Bugün beni mazur görün.. İnşaLLah bundan sonra devam edeceğiz..

Sizi bana sevdiren rabbime hamd, sizLerede seLam oLsun..

SeLamun ALeykum..

( Bevadih, güzeL insan... HoşbuLdum.. İyiLikLerini hiç unutmayacağım)
( KaranfiL can ve ResuLehasret... HoşbuLduk,canLarımsınız..)

fussilet

Active Member
Yönetici

hoş geldin kardeşim, Rabbim günahlarına keffaret eylesin...
saygılarımla...

S

samimi

Guest

hoş geldin SimurG
geçmiş olsun...

G

garip_kul

Guest

sefalar getirmişsiniz

gecmiş olsun

selametle

M

MannaQ_UseR

Guest

Hoşgeldin SimurG...

D

DAMRAM

Guest

HOSGELDIN SIMURG KARDESIM ALLAH VERDIGIN BIR SADAKAYI MUHAKKAK KARSINA CIKARMISKI VADENDE DOLMAMIS ARAMIZDASIN SÜKÜR ELHAMDULILLAH RABBIM DAHA KÖTÜSÜNDEN ESIRGESIN EVET BELKIDE GÜNAHLARININ KEFARETIYDI BU OLAY SÜKÜR BUGUN GENE ARAMIZDASIN ABLAM HG SEFALAR GETIRSIN BÖLE UZAK BIDAHA KALMANI NASIP ETMESIN RABBIM INSALLAH

Aleykum selam...

Hoş geldiniz SimurG...

Rabbim, maddi manevi sıkıntılarınızı günahlara kefaret eylesin inşallah...

G

GuLBeRG

Guest

Hoşgeldin sefalar getirdin şükür kavuşturana SimurG CAN...Rabbim bir daha yaşatmasın ...AMİN

I

istigfar

Guest

SimurG BİR GÖNÜL insanı..gönlünün güzelliklerini en güzel dille ifade eden nadir bir şahsiyet...güzel kardeşim ..seni tanımak hayatımın en önemli kıymetlerinden biri...gönül insanı dedimya...yeri daima gönüllerde....biryerere gitsede zahirde manada yerini bırakmıyor...gördüğünüz güzelliklerde seyredersiniz onun güzel yüreğini...mana alemine aşkı ve hasreti mısralarında okurken..sizde aşık olursunuz ötelere...

hoş geldin üstadım..çok özlemiştik sizi ,geçmiş olsun..Rabbim uzun ömür, her zaman sağlık, salih amel ,ve güzellikler ve hayır olan şeyleri nasibetsin..AMİN..

N

nurum

Guest

simurg seni tekrardan aramızda görmek ne mutlu..Allah'ın izni ile yine döndün aramıza...yokluğunda anlaşıldı ki seni can olarak kıymet,değer olarak seven ne çok can dostun varmış... :D
iyileşmene tekrardan sevindim...canı gönülden selam ve dua ile kalasın..Yce rabbime emenetle...