Ölüm KAdar Acı veren Başka Bir his varmıdırki tamir EDilememiş!!!!

• Konbuyu başlatan neselii_ruweyda
  • Başlangıç tarihi
N

neselii_ruweyda

Guest
Acı Çektiğimi Hisediyorum ..

DAha bir yıl olmadı onu hastanede Ziyaret etmem HAyata umutla bakması Güneşin YEnideN Ve daha Güsel doğacağına KARşı umudu VARdı .beyNin DE ağrıyı hiseder ken bile hayata tutunmaya ÇAlışıyorDu.. GülüyoRdü Ve güldürüyordu Sanalda tanıdığı ama karşısınDA ilk kez Gördüğü birini ...

ARtık Acılar yokdu zoraki Gülümsemeler DE . :'(

Bugün öğrendim hayata VEda ETİğini SANki ona Son borcumu VEfamıı bölee Ödemeliyim gibi hisettim VE foruma yıllar
sonra GEri Döndüm ..Çünkü O Dini SERverler içinDE bulunan biz Sanal inSAnların En iyilerinDEn en kavgalarDAn uzak DUranı.... BElkide SAYgıda hiÇ kusur yapmayanıMız.. KAlp KIrmayanımız ..

BEnim YAZılarımı KOpylerimi Önceden takip EDEnler bilir REnkli yazılar Göze hoş GElen yazılaR kullanırım Ama bu yazı EN az onun kaDAR yalın EN az onun kadar duru olacak :'(

BUnları kaleme YAdaa buraya aktarırıken Gözümün önüne GEliyorr .. gülümseyen yüzü VE aynı zaman Da hisetiği Acı ben onu hastalığıyla tanıdım ama hiç umutsuzluguyla DEgil; ben onu SAbrıylaa VE hep boynu bükük Allah a sonsuz Şükrüyle ;BEn onu hep Dua EDerken tanıdım Hiç isyan ETmeden ... DEdimyaaa oo :'( :'( KUsursuz DEğil Di belki Ama bana karşı öleydiii ...

Biliyorum okurken merak ediyosunuz bu kimden bahsediyor benim gibi uzun Zamandır serverlerde Chat yapan birileriyseniz bilme Şansınız fazlaa ... DEdimyaaa O sanalın terbiyeli çoçugu obenim yaşıtım belki hayatan beklentilerimiz bile aynıydı ...
Ama
Allah ım onu bizden çok sevdi VE yanına Aldı inş CEnnetinee...
İslamisohbet.net in VAzgeçilmez Admini HAYRULLAH YILMAZ :'( :'( SEN İYİ BİR DOSD İYİ BİR İNSAN VE İNŞ ALLAH KATINDA
iyi Bir müslümansın dır ...
DUalrımız seninle Yerin Cennet olsunn ....

SEniii sanalda tanıdım , sanalda vedaaaaa etmek istedim .... ...

Ölüm KAdar Acı veren Başka Bir his varmıdırki tamir EDilememiş!!!!

( sanmayın ona dair cümleler bittiii ona karşı cümleler yeni başladıııı ....))
neselii_ruweydaa ((( bugun sanaldaki EN mutsuz günüm ))

[TB] Benzer konular

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: Ölüm KAdar Acı veren Başka Bir his varmıdırki tamir EDilememiş!!!!

Rabbim merhum kardeşimizin seyyiatını hasenata tebdil eylesin. kendisine yüce Rabbimden sonsuz rahmetlerini temenni ediyorum. başınız sağolsun sevgili rüveyda kardeşim.

sizinle kusva.net'te iken beraberdik, orası kapanınca bi daha göremedim sizi. lakin hep merak etmişimdir... olağanüstü güzel paylaşımlarınız, isminizle müsemma oldukça neşeli yorumlarınız vardı. sizi çok sevmiştik ablam ya, göremedik bi daha, kaybettik izinizi... burada görünce çok sevindim, mutlu oldum... fakat böyle müessif bir vefat haberiyle acılar içinde görmek elbet bizi de üzdü ziyadesiyle...

Rabbim cümlemize ölümlerden ibret alan, hayatlarını ahiretleri için bir fırsat bilerek yaşayan kullarından eylesin.

not: kıymetli ablam, bahsettiğiniz sitede gezindim biraz. merhum kardeşimizle ilgili tek bir satır bile bir haber/yorum göremedim. doğrusu bu biraz şaşırttı beni. umarım oradaki kardeşler "vefa"nın sade bir semt adı olmadığını biliyorlardır. ya da üzüntüyle yazamamış, belki bilahare konuyu işleyeceklerdir diye hüsn-i zan edelim en güzeli... tekrar başınız sağolsun.

N

neselii_ruweyda

Guest
Ynt: Ölüm KAdar Acı veren Başka Bir his varmıdırki tamir EDilememiş!!!!

TEsekkur Ederim ağabeycim .. ben aslında chat dünyasını forum dünyasını kapatım gibi ...

sölediğim gibi ona vefa borcum gibi hissetim hala hayal Gibi GEliyor .. Ölüm En soğuk ŞEy ... Ama VERen aldı bunu biliyorum VE sığınağımız ''O'' VE yine ''o''na Sığınıyoruz...

SEninle rastlaşmak Çok güzel araDA aranıza Gelceğim Özlediği mi Farkettim... paylaşmak paylaşdıkların ilgi görmesi güsel. kusva forum aslında benim parçam olmuşdu. Orası kapatılınca
soğudum forum dan çünkü okadar emek ziyan olmuşduu...

saygılarımlaa...
neselii_ruweyda :'(