Öörencilerin şakalaşması kanlı bitti

fussilet

Üye
Yönetici
Öğrencilerin şakalaşması kanlı bitti

Trabzon'da, Ankara Ãœniversitesi Türkçe Öğretim Merkezi'nde (TÖMER) öğrenim gören Afgan uyruklu iki öğrencinin şakalaşma sırasında başlayan tartışmaları kavgaya dönüştü. Ellerindeki kalemlerle birbirlerini yaralayan öğrenciler hastaneye kaldırıldı.
Olay bugün saat 16.00 sıralarında Kahramanmaraş Caddesi'ndeki TÖMER binasında meydana geldi. Türkçe eğitimi alan Afgan uyruklu 23 yaşındaki Barjalai Hoshmard ile 22 yaşındaki Saleh Muhammed Amini, ders arasında önce birbirleriyle şakalaşmaya başladı. Şakalaşma sırasında iki genç arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Ellerindeki kalemlerle birbirlerine saldıran iki öğrenciyi arkadaşları güçlükle ayırdı. Kavga sırasında Barjalai Hoshmard'ın burnu kırılırken, Saleh Muhammed Amini ise başından kalemle yaralandı.
Polislerin de müdahale ettiği kavga sonrası iki öğrenci, aynı ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Bu haber 78 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: Öğrencilerin şakalaşması kanlı bitti
 
Üst