ÇocukLara MaSaÜstü

[TB] Benzer konular

E

..Evþan..

Guest
Ynt: ÇocukLara MaSaÜstü

Çok güzeldi tefekkür kardeşim benden çok oglum beyendi bir kaç tanesini kaydettim izninle :)

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Esteğfirullah izin ne demek sevgili Evşan ...Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz...

Beğenmenize çok sevindim...şu anda benim masaüstümde bile bunlardan var ;)

V

vuslat_ebedi82

Guest

Çocuklara masaüstü demişiniz ya ben de alayım desem ablam ;) ;)........Çocuk değiliz ya ruhumuz da bazen çocuk olur....:))))

...Tefekkür...

Kesinlikle tavsiye ederim Vuslatım ;)Her eve yani PC'ye lazım... ;)

Şu an bendede ayıcık olan var... :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

bu koyduğum resim, tam bir arkaplan olmayabilir. ama eğer siyah renkli bir arkaplan üzerine tam ortaya gelecek şekilde resim olarak koyarsanız harika bir görünüm oluşturabilir.

bunun için:

başlat>ayarlar>denetim masası>görünüm ve temalar>masaüstü arka planını değiştir|(çıkan menüden)

önce gözat butonunu tıklayarak gelen resim dosyasından yukarıdaki resmi işaretleyerek açın...
sonra alttaki renk butonundan siyah ya da istediğiniz başka bir rengi seçiniz...
sonrada uygula ve tamam butonları ile işlemi bitirin...
yav bunları biz bilmiyor muyuz diye mızmızlanmayın ha,
elbet bilmeyen de olabilir demi? :D

V

vuslat_ebedi82

Guest

Ama çok kararsız kaldım....... Olmaz ki şimdi..... :-\ :-\

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

...Tefekkür...' Alıntı:
****Değerli Hocam, bu da süper....sizin arşivde kimbilir neler vardır....
yav geçen gün bi yerde rast gelmiştim buna, dayanamadım aldım, belki birgün lazım olur diye...
senin bu tatlı şirineleri görünce aklıma geliverdi birden...
ama galiba bu benim şirine tam boy arkaplan olmaya yetmeyebilir, ama ekranın ortasına siyah renk üstüne çok yakışıklı durabilir diye açıklamalı yazdım...

eyvallah tefekkür ablam, gerçekten çok harikalar sizinkiler... teşekkür ediyorum, yüreğinize sağlık.
bizim bardak bunların hepsini almıştır arşivine eminim, sırayla kullanacaktır... bu tür resimleri çok sevdiğini biliyorum,
abisinin! :D

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

vuslat_ebedi82' Alıntı:
Ama çok kararsız kaldım....... Olmaz ki şimdi..... :-\ :-\
yav hepsi senin olsun be ablacım, al sırayla kullan... her hafta birini... bitene kadar yeni resimlerde gelmiş olur demi! :D

...Tefekkür...

***Bardağım teşekkürler...Eminim hemen ekranda yer almıştır bi tanesi...Senin de imzana bayıldım ;)

***MiM Hocam, gerçekten bu bilgilendirme çok iyi oldu...İhtiyaca mukabil bir açıklamaydı...RABBİM razı olsun...

***Vuslatım karsızlığına yardımcı olayım.... ;)

V

vuslat_ebedi82

Guest

yav hepsi senin olsun be ablacım, al sırayla kullan... her hafta birini... bitene kadar yeni resimlerde gelmiş olur demi!
Evvvet güzel fikir abim başlayayım de mi hemen...... :) :)

***Vuslatım kararsızlığına yardımcı olayım....
Allah razı olsun ablam ya hu ;) ;).......karasızlığımı daha da artırdın ya olsun ....artık hepsini kullanacam......Ne kadar resim koyarsan koy artık...... :p :-\