Çıplaklar otelinde dehşet

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
1578153788982.png

ABD, West Virginia eyaletinde bulunan çıplaklar oteli yılbaşı gecesi yeni yıl kutlaması sürerken yanmaya başladı. Otelin misafiri olan turistler çırılçıplak sokaklarda koşuşturmaya başladı.

ABD, West Virginia eyaletinde bulunan çıplaklar oteli yılbaşı gecesi yeni yıl kutlaması sürerken yanmaya başladı. Dev bir arazi üzerinde kurulu otelde o an bulunanlar alevlerden korunmak için üzerlerinde hiçbir şey olmadan kendilerini tesis dışına attılar. Tamamen kullanılamaz hale gelen otelde daha önce kalanlar ise yardım kampanyası başlattı.

Amerika, West Virginia eyaletinde çıplak yılbaşı partisinin yapıldığı bir otelden yükselen alevleri konuşuyor.

1578153893077.png

Yılbaşı partisi sürerken 140 dönümlük araziye kurulan tesiste büyük bir yangın çıktı, otelin bazı bölümleri küle döndü.

Gece yarısı başlayan yangın sırasında müşteriler dışarıya koştu.

Paw Paw kenti yakınlarındaki dağlık alanda yer alan The Avalon Resort adlı otelde, yeni yıla dakikalar kala yangın çıktı.

140 dönümlük araziye kurulan otelin bazı bölümleri tamamen küle döndü.

Üç farklı eyaletten gelen itfaiyeciler alevleri söndürmek için büyük çaba gösterdi. Otelin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, evcil hayvanlar dahil kimsenin yaralanmadığı ve havuzun zarar görmediği belirtildi.

1578154084071.png

Otel yönetimi tesisin kısa bir süre kapalı kalacağını ve yakın bir zamanda yeniden açılmayı umduklarını açıkladı. Yangının sosyal medyadan duyurulması üzerine, tesiste daha önce konaklayanlar yardım etmek için kampanya başlatmak istedi.

1578154135971.png

Onlardan biri olan inşaat işçisi Alton Coker, otelin inşaatında çalışmayı teklif etti. The Avalon Resort'ta kıyafet giyenler ve çıplaklar aynı anda tatil yapabiliyor.


 

Ekli dosyalar

[TB] Benzer konular

Üst