Bakara / 267. Ayet
يَٓا اَيُّهَا الَّذ۪ينَ اٰمَنُٓوا اَنْفِقُوا مِنْ طَيِّبَاتِ مَا كَسَبْتُمْ وَمِمَّٓا اَخْرَجْنَا لَكُمْ مِنَ الْاَرْضِۖ وَلَا تَيَمَّمُوا الْخَب۪يثَ مِنْهُ تُنْفِقُونَ وَلَسْتُمْ بِاٰخِذ۪يهِ اِلَّٓا اَنْ تُغْمِضُوا ف۪يهِۜ وَاعْلَمُٓوا اَنَّ اللّٰهَ غَنِيٌّ حَم۪يدٌ

Ey iman edenler! Çalýþýp ürettiðiniz mallarýn ve sizin için yerden çýkardýðýmýz ürünlerin iyi, temiz ve helâl olanýndan Allah yolunda harcayýn. Size verildiðinde gözünüzü yummadan alamayacaðýnýz kötü þeyleri, iyilik yapacaðým diye baþkasýna vermeye kalkýþmayýn. Þunu bilin ki, Allah'ýn hiçbir þeye ihtiyacý yoktur; O her türlü övgüye lâyýktýr.

Pocit je to Kousni Allah v modlitbě Piraeus v míru s obviněními do Jak?

Başlatan [email protected] Bin Cebel, Haziran 10, 2009, 12:30:39 ÖS

« önceki - sonraki »

senarist081

Sumeyt b. Rahimehullah-rád-Aclan řekl: "Modlitba je bleší kousnutí trpí Alláha, že je v pokoji s tím, jak si můžete nárok?"

Při vstupu na modlitbu čas Emirü'l Mü'minîn Hz.Ali (r) 's je bledý, barva se do barev, by se třesou. Ptal se, že příčina Allah Te''l'''nın: "My svěřit do nebe, a hor, kde budeme dodávat jim pocit, že byla nakládka, musel jsem přijít na strachu.

 


 

Lidská (a jako byl hospodářství) byl instalován v zadní. Protože je taky zulümk''r, je velmi ignorant. "(Ahzab, 72) jídlo ve znamení předpokládalo:" Tento moment, Alláh je nebe, a místo pro ně nabídky a naložení mu uniknout, ale instalován namísto svěřeno dodat paměti, že neznáte to? Podaná v souladu s tímto úkolem vypořádá doplňky nesmějí ani já nevím, zde je důvod, proč změny jsem viděl mé obavy »der.

Hasan-i Basri (ks) byl nalezen v těchto napomenutí: "Don't modlit v zadní části světa lásky. Před námi, nad modlitbami někdo když slyší sem podívat, i když on šel do svého domu ihned, bude mít další, k poznání Boží velikost, protože jejich aféra skutečně požádá. "

Jednou Omerem b. Abdulaziz (RA) se modlil za imáma lahin (Qur'an narušit skutečných písmen a slov naladit) děláte slyšet: "společenství nebyly bez zásluh by se modlil za sebou! Za přítomnosti arabských učenců z důvodů, proč jsem si 't přečíst? "On je venku.

Fazl b. Abbás (RA) řekl, bylo: "Vždyť ty lidi by se divit, když se chlapec zemřel, přišel tisíce a zdraví na jazyk, ale nikdo nepřišel a když jsem vynechal shromáždění nedělá mi soustrast. Slibuji, jeden čas jsem vyrostl není v komunitách, akademické pracovníky, a mnohem větší Řekl dětských úmrtí je zlé. "

Muhammad b. Guardian '(Rh.A) přátelům řekl, bylo: "Já chci dvě věci na světě:
1-osnova, kdy souhlas k Bohu opravit mě, jako já, bratr Salih,
2-komunity žijí tak dlouho, jak čas, aby své modlitby. "

Seki el-Belhi (ks) byla také řekl přátelům:
«Melun zlé chování, pouze dva z lidstva je vztek:
Nebude přidán do 1-klamu,
2-He doesn't přemýšlet o osobu Te''l'''nın. "
Moje sestra, soul kontrol, přezkoumání stavu, chci vidět, kde se cítí největší radost v životě modlitba je modlitba věc v době jste cítila? Noc a den v istiğfar náramně.
Chválu Alláh je Lord of the Worlds

Tenbihü'l-Muğterrin

www.sadakat.net / forum