Bakara / 182. Ayet
فَمَنْ خَافَ مِنْ مُوصٍ جَنَفًا اَوْ اِثْمًا فَاَصْلَحَ بَيْنَهُمْ فَلَٓا اِثْمَ عَلَيْهِۜ اِنَّ اللّٰهَ غَفُورٌ رَح۪يمٌ۟

Kim de vasiyet edenin haksýzlýða meylinden veya günaha düþmesinden haklý bir endiþe duyar da, mirasçýlar arasýnda bir uzlaþma saðlamak üzere vasiyette deðiþikliðe giderse, bu takdirde ona bir günah yoktur. Doðrusu Allah, çok baðýþlayýcýdýr, engin merhamet sahibidir.

למה היהודים תמיד ללכת לאן הם ירו?

Başlatan [email protected] Bin Cebel, Haziran 10, 2009, 01:12:15 ÖS

senarist081

Ziyaretçi
יהודים עבור הנאצים, בלתי אנושי במיוחד בגלל נוהלי German השנייה. לאחר מלחמת העולם הראשונה, מאז מאות של שנאה או סלידה נגד היהודים בעבר היה פונה אהדה ו רחמים. יהודי זה חיובי האוויר הכולל עיכוב לא לשאת פירות. מאז 2000, על חרטה ועל ההבטחה של הקרקע (Arz-i Mev'ud) בתבנית חלק של המדינה, כמו גם את האנטישמיות בעולם של פשע חמור ו יכלו להיות הוגן כמו השקת כתב אישום.

 

בעקבות התפתחויות אלה, פרסומים רבים בימינו אבר, היטלר German יהודים כבוד לאנשים כאב סבל יישומים על הרצפה והיא להיות כפי שתואר פתטי, היהודים על אותה רמה (של מדינת ישראל) היא להחיל את הפלסטינים על אלימות התעללות הם התעלמו. עם זאת, אלימות בכל מקום על האלימות של זמן צריך להיחשב. שנאה אלימות מוחל על היהודים, היהודים אינם יכולים להיות מיושמים כאשר חמוד, לא צריך לבוא. עם זאת, ההבנה של הערכים היהודיים שלהם הפנימי ואת סודי ולפתוח בכל התחומים כיום דומיננטיות של אלימות הוא לא מסוגל לבצע את השאילתה. הערכים היהודיים בנויים על הבנה זו של היהודים לאורך ההיסטוריה בכל המקרים היה חי בגלות ואת בושה.

כן, יש הרבה סיבות חריגות זה המצב. הנה אחת הסיבות הללו, BC כמעט 800 שנים, החל לפני 2500 שנים, עד היום, וכמעט כל חלק של העולם להתעורר בקרב הגורמים של יהודים בגלות.

הרץ. איבראהים, הרץ. יצחק, הרץ. בטענה שיש מן הצאצאים של היהודים Yakup ההיסטוריה של העבדות בארץ מצרים עם פרעה, התקופה מתחילה. כבד תנאי עבודה משועבד אנשים, BC בשנת 1200 נס של הנביא משה, מופרדים לשתי במרכז ים סוף מדינת ישראל היום באה עם שטחה של מסע קשה. מתחילה מיום של בגידה של היהודים למערכת מסע אני Sina giden הרץ. בתוך 40 ימים של משה, אז עגל הזהב כדי לסגוד לו, ולהתחיל לעשות. לאחר מכן, לעקוב אחר כל אסונות.

כיום, "afreet, cıfıt" קרא השחיתות, את ערכיה של החברה נחות בחברה כל מיני חומר ורוחנית לגרור על סבל, כפי שחדר לתוך שר המשקים, ועל התנפצות בצורת שהתקבל מ הערכים הראשונים להתחיל הגילאים. הרץ. להתחלה של העם היהודי לאחר משה Yeşua, הרץ. Teachings את משה ואת ההרס, אחת מבקשת לפרש את האומה אל בסדר הבא;
"אתה Evvela לשבור את אמונותיהם של האויב. בטחון עצמי יהיה ליפול. קשרי משפחה יהיה לפתור. קבל את הידיים ההכנסה של כדור הארץ, זה מלצר יעשה את העבודה שלהם, כי הכלי יהיה עד שנקבל למכור. כוחות הנתיב של הונאה, אני לא מקבל את זה. Gaye mubahtır על הכל. זמן כדי לזרז את זמן ההמתנה לאחר ללכת .... נמאס ממך ומקום אתה עייף מהם אשהה .. "

(מקור; Cemal Kutay, יהדות טורקיה, Masonluk, סיבוב ו תינויצה טיוטה, הוא מדבר, כתב העת של היסטוריה, עמ '1116 עבור ההעברה; אחמט אל האם, Pelin Batu, ההיסטוריה היהודית, Noktakitap, איסטנבול, 2007, s.64)

בגלל זה הבנה דעת הקהל העולמית צפויה לפני היהודים עצמם בתוך חלקים, לאחר מכן את השני הופך את שפחה של האומה. הרץ. ישראל לאחר מותו של סולומון את הבן של שניים המדינה מחולקת; İsrailiye ו ליהודים. מערכת יחסים הדוקה עם מצרים פרעה לאבד את האמונה לתוך İsrailiye המדינה כי פרעה של התקופה, בעיקר בתחום הפופולרי "Magic ו מכשפות להיות" כל עובד אלילים האמונות שלהם לתוך תרבות. היום "İsrailyat" הרוב המכריע של הדברים בשעה זו תקופה בניסיון להישאר. BC 721 שנים של מינוי הנוכחי הסורית המצור של Assyrians הוא המלך של ישראל Salmansor, השנייה. לעם ישראל חופי העיר Sargon'da לוקח אותך אל Euphrates. מתוך לנתך עם מקומיים (Habur ו Meds Cities) של 10 שבטי ישראל, אנשים כאן מאמינים רבים בעולם הוא איבד את זה או לא מרוכז.

BC של היהודים שנותרו במדינה ב 608 שנים לפני הפלישה Firavun'unun לבוא. לאחר מכן היהודים הבינו Fravunla פיגוע Babil'lilere, של אבות קדמונים כיום העיראקים ב Babil Nabukadnezzar המלך BC 586 שנים של מדינה יהודית היא השמדת היהודים וכן בבילון (כיום עיראק) יקבלו אותך לתוך גלות. זה משפיע על אותם עמוק מאוד, כי גירוש היהודים;

"... היה בין האו"ם, אלמנתו של האישה היה כזה ..." ככל שאנו ממשיכים להספיד אותו. ו "אלמנה" של ביטוי של היהודים יהיה להמיר סיסמה.

BC בשנת 538 את Babylonians בפח של המלך הפרסית את מינויו של איראן הנוכחי Kuruş (Keyhusrev) מאפשרת ליהודים לחזור לביתם מדינות. בתקופה זו, מאוד חמים היחסים בין יהודים Persians ואת הרצון לחיות. להימשך עד 200 שנה בתקופת שלטון פרסי האמונה היהודית והתרבות של Persians ויהודים רבים יראו כמו גיבור Kurus'u. לחזור קדמות היהודים יהיה לבנות מחדש את המקדש ההרוס.
שנות גלות, לפני אלכסנדר, הרומאים של תקופת ממשיך. לאחר כמה התנקשות או מרד של הבן של הקיסר הרומי Titus Flavius MS ב 70 שנים כמו כל השטח Küdüs'ü מקום זה הולך למטה ואת הקדוש המקדש. היהודים לגלות שוב.

כדי ארבעת הפינות של העולם על ידי הפצת חלק גדול של העם היהודי עצמית ההתחזות יהיה כפול כמו להסוות. חוות הדעת במדינה במדינה (אפילו הכי שרוף nationalists) היה, אבל למעשה לחזור שבט ואת הקרקע כדי לבנות את הרעיון של עולם חי uğrunda שליטה. זו המטרה של הסרת כל הסתה ו שובבות לכל האנשים בבית התחתון ואת בעקבות המלחמה של המוח כדי לראות. לכן כל העולם כללית סלידה נגד יהודים התרחשו.
כמעט בכל מקום של יהודים לאורך ההיסטוריה להיות מפוטר מ קלט של האנשים האלה פשוט לא רואה צירוף מקרים בקהילה בשל העבודה היא מקורן כעת להיות בלתי נסבל?

יהודים בפלסטין כיום, נשים, ילדים, קשישים בשל כניסה של אלימות, כי לא במקרה של יהודים sevimsizlik מגלה.

הנה זה של תולדות אנטיפתיה; (אחמט אל האם, Pelin Batu, ההיסטוריה היהודית, Noktakitap, איסטנבול, 2007, s.267-277)

אחרי ישו למות;

1. צעדים שונים נגד היהודים של איטליה 19,
2. יהודי אלכסנדריה, 40 כאב בהפגנות,
3. על האזרחים היהודים של 59 Ciceron'nun רומא כדי להתלונן על השפעה פוליטית,
4. 438 ב. לכל הציבור במשרד של החוק Theodesinin היהודים היו אסור להיכנס. (פעולה זו אסורה על ידי V. סנצ במערב קונסול לכן המשך)
5. התנאים של היהודים להתפלל 537/553 Justinien'in כדי להתחבר עם Talmud'un הולדה אסורים,
6. עוד על החלטה 633 הציבור להיות מפוטר Dagobet'in
7. 885 ב. לואיס נתנו יהודים מאיטליה לקחת את האדמה (אך לא יושמה החלטה זו),
8. 1012 היהודים שגורשו Mayence'den,
9. 1066 הצג להיעשות נפגע Grenada'da היהודים,
10. יהודים בגרמניה לעשות הוא להציג את כאב בשנת 1096,
11. גרמניה וצרפת השנייה בשנת 1146. מסע צלב נגד יהודים, זאת כדי להפוך את התוכנית,
12. הפיכת בריטניה 1189/1190 היהודית היריב של הצג,
13. Philippe Auguste ב 1218 "ההגנה מפני אינטרסים יהודיים" צו פרסום,
14. לואיס ח בשנת 1223 כי היהודים חייבים חוב מעבר של חמש שנים הוסר. העניין ואת האמצעים שננקטו כדי למנוע רבית,
15. נהיגה מ שטרסבורג בשנת 1388 את היהודים,
16. 15. נהיגה סנצ היהודים בגרמניה. האם נפגע יהודי פולין מראים,
17. נהיגה היהודים מספרד בשנת 1492. ב. רוב היהודים אשר ביקשו מקלט את העות 'מאני Bayezid שעה kısmının איי, כדי להיות מסודר ב בורסה ו איסטנבול,
18. נהיגה היהודים מפורטוגל בשנת 1497.
19. ההגירה היהודית בשנת 1511 של המלכה Jeanne'in צו הגבלת Amerika'sına היספני,
20. נהיגה באיטליה בשנת 1540 את היהודים,
21. נהיגה של יהודי ארה"ב בשנת 1564,
22. אוסר כניסת יהודים ברוסיה בשנת 1742,
23. 1830/1914 גרמניה, רוסיה ופולין של הגירה המונית של היהודים כדי להתחיל ABD'ne,
24. יהודים בגרמניה בשנת 1933 נגד האינטרסים של החוק להיות הוצאו,

קרוב ל 2500 שנים, מאז נסעה בעולם ו ירה ממנה את Yahudile בסופו של דבר 11 במאי 1948 על פי אמונתם על ההבטחה של הקרקע במדינת ישראל היו הצליח להקים.
באופן רשמי, והיא הקימה הוקמו על קרקעות פלסטיניות במזרח התיכון הבעיה הפכה מאז הקמתה של מדינת ישראל יש עלות Daikin מלחמת העולם הראשונה. בכל רחבי העולם ירה, אף על פי נפוצים כמו האומה המוסלמית נוח נשימות שטח של הקהילה היהודית, עמוק עמוק לתוך החברה להמשיך לעבוד sızırak יש שאיפות משלהם. טורקית ו קהילות מוסלמיות בעת סיבוב הוא Sebatay המתן Sevi של המשיח של היהודים (מושיע) ב איזמיר, שכן הופעתה, את טענותיהם של ישו בקרב עם היעילות הגבוהה ביותר היא לא להיות צירוף מקרים. שיטות שונות של האימפריה העות 'מאני עד leaky נימי חזרה של היהודים, לאחר זמן מה המדינה רוצה להקים על הקרקע. השנייה resisted דרישה זו. Abdülhamit, בונה את כל היהודים בעולם נעשית על ידי משוקלל İttihat והתקדמות הארגון הוא הציג כפי האדום סולטן.
התנגשות בין האינטרסים של המדינה היהודית קולוניאלי היה לעבוד skillfully. אין סיבה לבלבול כאשר לא Movers שלך ביד עם חבל והתקדמות ההתאגדות İttihat גרר לתוך מלחמה על ידי המדינה העות 'מאני, ואחד סוף הצבע על אומה יש. עם זאת, מרצון העמותה נוסדה בשנת המלחמה Gallipoli לא מרוצה הבריטים נגד התורכים במלחמה, נורו מאחור התורכים במזרח התיכון. כך, למשל, את מכשול על השאיפות של המדינה העות 'מאני התמוטט, את הפלסטינים בשטחים הפכו להישאר unclaimed.

אז התוכנית הייתה עברת את השלבים האחרים. א לאחר מלחמת העולם הראשונה על הקרקעות העותומאני תחיחה ליצירת מדינה יהודית במדינות שונות על ידי הגדלת הלחץ על קהילות יהודיות, אנשים צריכים לגלות את הפלסטיניים הכבושים. משתולל הנאצית של היטלר פראיות Almanya'sında לקרות, גם אם הרוב המכריע של גרמניה סיים את תעמולה ואת תוכנית חדשה במסגרת הקמת ישראל עצמו עוצב על ידי יהודים.

ב. מלחמת העולם הראשונה, היהודים קיבלו את ההזדמנות להתקשר. אחרי המלחמה, את הקמתה של מדינת ישראל כל כך מהר הוא לא לשווא. הם מדינה בארץ חול vaadildiğini חושב 1900 שנים לאחר ההצלחה של היהודים של היום, שכן המטרה העיקרית של שלב זה עם המאה כמו רגע של כניעה לא חשף.
היעדים העיקריים של ההבטחה היהודים על כדור הארץ ולאחר מכן להקים מחדש שליטה בעולם ו משני העמים לתוך pursuivant כי מכשול הגדול ביותר בפני את השאיפות של Ottomans כמו התאריך היום הוא תורכיה. מסיבה זו, עיראק חייבת להתבצע בקלות חתיכות בלתי יציב. לפיכך, האנרגיה של טורקיה לסיום PKK מתבצעת באופן מאורגן קבלן משנה בעתיד לעזור ליהודים ולחזור לעבוד קשה כמו השלבים הוא גדל.

אבל את הדרך להרחבת המקורית של היעד החשוב ביותר של טורקיה אוהד של יהודי המזרח התיכון, טורקיה, כי הוא גם מאוד מוזר. מדינת ישראל דרך תורכיה אל הים התיכון סמוך במרחב האווירי של כל מדינה ללא מוכנס ישירות יכול לטוס לטורקיה, על מטוס היום מרועש פלסטיני ועליו כמו החינוך כדי לעמוד על קוניה. יתרה מכך, סכום משמעותי ביותר ללא מכרז כדי לקחת עבודות בטורקיה וספק משמעותי של העברת משאבים. חשבון ההצבעה של קמטים, את העיניים מלא ההזנה.


Alıntı Yap

SMF 2.1.3 © 2022, Simple Machines, TinyPortal 2.2.2 © 2005-2022
Sayfa 0.148 saniyede 25 sorgu ile oluşturuldu.
Lithium theme by Bloc © 2017