Mâide / 93. Ayet
لَيْسَ عَلَى الَّذ۪ينَ اٰمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ جُنَاحٌ ف۪يمَا طَعِمُٓوا اِذَا مَا اتَّقَوْا وَاٰمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ ثُمَّ اتَّقَوْا وَاٰمَنُوا ثُمَّ اتَّقَوْا وَاَحْسَنُواۜ وَاللّٰهُ يُحِبُّ الْمُحْسِن۪ينَ۟

Ýman edip sâlih amel iþleyenlere, artýk bundan böyle günahlardan sakýnýp imanda sebât ile sâlih amellere devam ettikleri, sonra takvâlarý ve imanlarý tam saðlamlaþýp kökleþtiði, sonra hem günahlardan sakýnýp hem de iyilik yapmaya çalýþtýklarý takdirde, haram olmadan önce yiyip içtiklerinden dolayý bir günah yoktur. Çünkü Allah, iyilik ve ihsân sahiplerini sever.

MUSTAFA KEMAL GERÇEÐİ (SUPER BELGESEL)

Başlatan haticekubra, Ekim 14, 2010, 02:48:26 ÖS

« önceki - sonraki »

haticekubra

İnternette dolaşırken bulduğum bu 2 saatlik dev  belgeseli sizlerle paylaşmak istiyorum. Okullarda yıllarca bize öğretilen Mustafa Kemal portresinden çok farklı bir Mustafa Kemal var bu belgeselde.
Kendi görüntü ve sesiyle açıkça Kuranı inkar ediyor... Hz.Muhammed'e ahlaksız arap diyor. ve daha neler diyor neler.
Ben bile bu kadarını bilmiyordum yani.Belgeselin linkleri aşağıdadır. Ayrıca indirmek için mutlaka yardımcı bir program kullanın.
Online izlemek isteyenler veya alternatif linklere ulaşmak isteyenler googleye mustafa kemal gerçeği diye aratsınlar.

SUPER KALİTE 2,3 GB

http://ia700103.us.archive.org/1/items/MUSTAFAKEMALGERCEGI/MUSTAFAKEMALGERCEGIBELGESELI.mpg

İYİ KALİTE 700 MB

http://ia700105.us.archive.org/2/items/MUSTAFAKEMAL_BELGESEL/mustafakemalgercegi.avi

pitbull220


Atatürk, Hz. Muhammed'in Mezarını Nasıl Korudu?


Atatürk'ün Hz. Muhammed'in mezarını koruduğunu kanıtlayan belge yıllardır açıklanmıyor"
Kaynak : yorumla.net - Atatürk, Hz. Muhammed'in mezarını nasıl korudu? Ata, Hz. Muhammed'in mezarını nasıl korudu?

Vefatının 70. yılında Büyük Önder Atatürk'ü gençler tartıştı. Abbas Güçlü ile Genç Bakış'ın Sakarya Üniversitesi'nden ekrana gelen dün geceki bölümünde Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı her yönüyle tarışıldı.

Atatürk olmasaydı Hz. Muhammed'in mezarı yıkılacaktı

Atatürk olmasaydı Hz. Muhammed'in mezarı yıkılacaktı

AKP Eski Milletvekili Prof Dr. Nevzat Yalçıntaş anlatıyor

"...Vahabilik'te mezar ziyareti günah sayıldığı için Suudiler bütün mezarları yıkmaya başlamışlar. Sıra Hz. Muhammed'in mezarına gelmiş. Ülkedekiler Mustafa Kemal Atatürk'ten yardım istemişler. Atatürk bu olayı duyunca tüm manevi duyguları kabarmış ve Suudi Kralı'na Hz. Muhammed'in değil mezarına türbesinin bir taşına dahi dokunulursa bedelinin çok ağır olacağını bildiren nota niteliğinde bir yazı göndermiştir. Bu vesika Dışişleri arşivlerinde mevcut ama yıllardır açıklanmıyor. Oysa ki Türk halkının Büyük Kurtarcısı'nı her yönüyle tanıma hakkı var."

Alıntı