Bakara / 267. Ayet
يَٓا اَيُّهَا الَّذ۪ينَ اٰمَنُٓوا اَنْفِقُوا مِنْ طَيِّبَاتِ مَا كَسَبْتُمْ وَمِمَّٓا اَخْرَجْنَا لَكُمْ مِنَ الْاَرْضِۖ وَلَا تَيَمَّمُوا الْخَب۪يثَ مِنْهُ تُنْفِقُونَ وَلَسْتُمْ بِاٰخِذ۪يهِ اِلَّٓا اَنْ تُغْمِضُوا ف۪يهِۜ وَاعْلَمُٓوا اَنَّ اللّٰهَ غَنِيٌّ حَم۪يدٌ

Ey iman edenler! Çalýþýp ürettiðiniz mallarýn ve sizin için yerden çýkardýðýmýz ürünlerin iyi, temiz ve helâl olanýndan Allah yolunda harcayýn. Size verildiðinde gözünüzü yummadan alamayacaðýnýz kötü þeyleri, iyilik yapacaðým diye baþkasýna vermeye kalkýþmayýn. Þunu bilin ki, Allah'ýn hiçbir þeye ihtiyacý yoktur; O her türlü övgüye lâyýktýr.

Ne Olur Tükenme Sabrım..

Başlatan bardak, Ekim 12, 2009, 12:26:37 ÖÖ

bardak

Ziyaretçi
Ekim 12, 2009, 12:26:37 ÖÖ
Güneşin doğmasını bekliyorum bir sabırla..
Öyle ihtiyacım var ki bu doğuşa. Bir doğsa ah bir doğsa bu güneş, "yeter bitti herşey, ben geldim." dese.. Ben geldim ve herşey aydınlandı. Korkma karanlıktan, korkma düşmekten.. İçini yangınlar kaplamıcak artık. Ben ışığımla hepsini kovacağım. Sana yeni hayat yeni ışıklar vereceğim, dese..

Çok şey bilmek yakıyor artık beni.. Susun diyorum insanlara, susun. Duymak bilmek istemiyorum. Bu kadar şey bilmek acıtıyor canımı.. Kaldıramıyorum dayanamıyorum. Allah'ım sabır esmana sığınıyorum. Sabrım kalmadıkça korkuyorum.. Kendimden, dilimden korkuyorum. Beni tutacak birşey istiyorum. Bir damla sabır, sabıırr Y'' R''b..

Sabır dediğin ne ki? Susmak mı? Susuşlarda susuyorum. Çığlığa susuyorum. Kan kusmalara susuyorum. Sinem çatlayacak ey y''r. Az kaldı ölmelere. Bittim ben de.. Üşüyorum Rabbim.. Üşüyorum bu acılara. Ağlamıyorum, yanmıyorum, üzülmüyorum ama çok üşüyorum.. Yalancılara.. Doğruyu saklayanlara.. İnkar edenlere, iftira edenlere, üzenlere, kan içenlere..

Y'' Sabır, Es-Sabur..
Boşver dostum birşey deme, ağzını bile açma..
Þimdilik sabırdayım..
Rabbim dünyayla arama mesafe koyana kadar..

MiM

ADMiN
11,903
Ekim 12, 2009, 01:50:28 ÖÖ
eyvallah, teşekkürler abisi... güzeldi, allah razı olsun.

Bana öyle bir resim çiz ki... Gözlerim açýkken deðil, kapatýnca göreyim!

SMF 2.1.3 © 2022, Simple Machines, TinyPortal 2.2.2 © 2005-2022
Sayfa 0.120 saniyede 27 sorgu ile oluşturuldu.
Lithium theme by Bloc © 2017